Rss feed NK Jeugd

NK Jeugd en Competitie in hetzelfde weekend   29 juni
Beste beach volleyballer,
Het weekend 5-6 juli wordt er in Nesselande Eredivisie, in Zwolle 1e en in Kijkduin 2e Divisie gespeeld.
Ook wordt datzelfde weekend het Open NK Jeugd gespeeld in de verschillende leeftijdcategorieen. Hiervoor kan je je via www.beachvolleybal nog aanmelden tot 30 juni. 

Als je bent ingeschreven voor het Open NK Jeugd kan je op dezelfde dag niet ook deelnemen aan Eredivisie, 1e en 2e divisie. Uiteraard geldt ook dat als je deelneemt aan  1e of 2e divisie je niet kunt deelnemen aan het Open NK Jeugd op dezelfde dag. Eredivisie is een toernooi over 2 dagen en je kunt dan niet meedoen aan het NK jeugd of aan de eredivisie, je moet een keuze maken. De eerste divisie dames is in Zwolle op zondag, de eerste divsie heren op zaterdag in Zwolle.
Voor alle deelnemers aan het Open NK Jeugd geldt dat je gratis de herenwedstrijd   NEDERLAND-GROOT BRITTANIE in het Topsportcentrum te Rotterdam op vrijdagavond kunt bezoeken. Wil je daarbij aanwezig zijn mail dan even je naam en de vermelding "deelnemer Jeugd NK’ naar schriel@nevobo.nl.
 
NK Jeugd   11 april



 
NK Open Jeugd Beachvolleybal   10 april



 
Open NK Jeugd   07 april



 
Toernooigegevens
Naam NK Jeugd
Datum 05-jul-'08 - 07-jul-'08
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Rotterdam, Strand Nesselande
Postcode Kretalaan 168, 3059 XL Rotterdam
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden Gratis kaarten voor de European League Zaalvolleybal op 4 juli (max. 200 kaarten)voor deelnemers beschikbaar
   

Beachvolleybal op een strand in Rotterdam. Het lijkt onmogelijk, maar niets is minder waar. In de wijk Nesselande ligt een prachtig mooi en groot strand met echt Westerschelde zand. Het strand krijgt een lengte van 800 meter. Er is een boulevard, een jachthaventje, architectuur met veranda’s, een park langs het water en een winkelcentrum met veel openbare voorzieningen. Bij de architectuur van de boulevardbebouwing is voor een mediterrane uitstraling gekozen.

Mooier kan het niet, Nesselande en volleybal zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Niet alleen is de volleybalclub Ortec Nesselande naar deze wijk genoemd, Nesselande is ook de plaats waar “miss beach volleyball” Rebekka Kadijk woont. Voor ons een extra reden om op dit prachtige strand een Jiba Eredivisie Beachvolleybal te organiseren. Omringd door 50 velden waarop het Open NK Jeugd gespeeld wordt, spelen de Nederlandse toppers op het grootste binnenstrand van Nederland, een uniek stedenbouwkundig project.

Op 5 juli wordt er gespeeld in de categorie <18 en <16 jaar M/V

Op 6 juli wordt er gespeeld in de categorie <20 en <14 jaar M/V

NK Jeugd 2x2 <20 (M)

Type Mannen 36 teams
Datum 06 jul -
Inschrijving geopend 14 jul 16:28 uur - 14 jul 16:28 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <18 (M)

Type Mannen 36 teams
Datum 05 jul -
Inschrijving geopend 14 jul 16:28 uur - 14 jul 16:28 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <16 (M)

Type Mannen 36 teams
Datum 05 jul -
Inschrijving geopend 14 jul 16:28 uur - 14 jul 16:28 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <14 (M)

Type Mannen 36 teams
Datum 06 jul -
Inschrijving geopend 14 jul 16:28 uur - 14 jul 16:28 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <20 (V)

Type Vrouwen 36 teams
Datum 06 jul -
Inschrijving geopend 14 jul 16:28 uur - 14 jul 16:28 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <18 (V)

Type Vrouwen 36 teams
Datum 05 jul -
Inschrijving geopend 14 jul 16:28 uur - 14 jul 16:28 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <16 (V)

Type Vrouwen 36 teams
Datum 05 jul -
Inschrijving geopend 14 jul 16:28 uur - 14 jul 16:28 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <14 (V)

Type Vrouwen 36 teams
Datum 06 jul -
Inschrijving geopend 14 jul 16:28 uur - 14 jul 16:28 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

Startdatum: 06 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1893.00Informatie  
Brouwer/Varenhorst
Alexander Brouwer
Christiaan Varenhorst
 
2 . 593.70Informatie  
van den Bogert,van der Poel
Jan-Joost van den Bogert
Johan van der Poel
 
3 . 259.52Informatie  
Kreeft, Boxem
Reinald Boxem
Martijn Kreeft
 
4 . 204.35Informatie  
Abdelaziz-Vismans
Nimir Abdelaziz
Jeroen Vismans
 
5 . 203.35Informatie  
kooy&snippe
Bobby Kooy
Chris van Mullem
 
6 . 107.25Informatie  
v Lith en Waenink
Patricia Stevens
Jan Willem Waenink
 
7 . 92.95Informatie  
Saint-Vaël/Wijnen
Randy Saint-Vael
Jaap Wijnen
 
8 . 85.80Informatie  
Akse / van Beek
Sven Akse
Niels van Beek
 
9 . 78.65Informatie  
Haanappel/Berg
Dirk-Jan van den Berg
Roy Haanappel
 
10 . 78.65Informatie  
van Hoek/Boijmans
Rik Boijmans
Stef van Hoek
 
11 . 67.92Informatie  
Bosman/Geerdink
Jeroen Bosman
Fabian Geerdink
 
12 . 67.92Informatie  
vermeulen & versteijnen
Lucas Vermeulen
Jacco Versteijnen
 
13 . 64.35Informatie  
Boot/Langendijk
Niels Boot
Wouter Langendijk
 
14 . 64.35Informatie  
Kragt - Onvlee
Martijn Kragt
Steffen Onvlee
 
15 . 57.20Informatie  
Kwappenberg, Baas
Willem Baas
Martijn Kwappenberg
 
16 . 57.20Informatie  
Peer
Peter ten Klooster
Eric Pater
 
 

Startdatum: 06 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2846.00Informatie   Sophie van Gestel
Danielle Remmers
 
2 . 1688.70Informatie  
van der Mark/ Stiekema
Nicole van der Mark
Michelle Stiekema
 
3 . 1304.55Informatie   Rimke Braakman
Hanneke van Wijngaarden
 
4 . 915.50Informatie   Linde Frölke
Lotte Swart
 
5 . 621.48Informatie   Joyce Geneugelijk
Juliëtte Mol
 
6 . 592.65Informatie  
Aletta en Robine
Robine Masselink
Aletta Wilbrink
 
7 . 506.85Informatie  
Josine & Bianca
Josine Groot
Bianca Stoop
 
8 . 488.25Informatie   Fiona van Diepen
Liza Hidding
 
9 . 256.43Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
10 . 196.90Informatie  
Esther & Jolien
Esther Hullegie
Jolien Sinnema
 
11 . 104.22Informatie  
Ottevanger/de Vries
Rosanne Ottevanger
Lotte Gerland de Vries
 
12 . 97.20Informatie  
RoMa
Rosita Blomenkamp
Mashal Sultan
 
13 . 67.92Informatie  
Els & Nienke
Nienke Halma
Els Jasper
 
14 . 64.35Informatie  
YmLoes
Ymke de Jong
Marloes Vermeulen
 
15 . 64.35Informatie  
Sweet Lake Beach Girls
Ingeborg Ganeff
Chantal Verbeek
 
16 . 57.20Informatie  
Meijnderts/vanDeventer
Marijn van Deventer
Anne Meijnderts
 
 

Startdatum: 05 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 293.65Informatie   Lukas Snoek
Mart van Werkhoven
 
2 . 204.35Informatie  
Abdelaziz-Vismans
Nimir Abdelaziz
Jeroen Vismans
 
3 . 203.35Informatie  
Kooy&Snippe
Bobby Kooy
Chris van Mullem
 
4 . 66.00Informatie  
Ribbens-Deroo
Sam Deroo
Jelle Ribbens
 
5 . 56.10Informatie  
Iedereen
Jesse Terhorst
Hans van Westrienen
 
6 . 49.50Informatie  
Boehle Nijland
Dirk Boehlé
Erik Nijland
 
7 . 42.90Informatie  
Nunes-Vreeling
Allan Nunes
Ruben Vreeling
 
8 . 39.60Informatie  
sterk en vraagteken
Tom van den Boogaard
Sjoerd Hoogendoorn
 
9 . 36.30Informatie  
Toucheboys
Wessel Blom
Olaf Buter
 
10 . 36.30Informatie  
Saja
Jarno van Loon
Saul Rindt
 
11 . 36.30Informatie  
Boekee/van Elst
Stefan Boekee
Jarno van Elst
 
12 . 31.35Informatie  
1,2,3 word um nie
Tom Kottink
Bram Schifferling
 
13 . 31.35Informatie  
De lekkere Nerds
Tijmen Arzbach
Jesse Meijer
 
14 . 29.70Informatie   Tom Baas
Ian de Bus
 
15 . 29.70Informatie  
Steenvoorden
Wouter Steenvoorden
Jeroen Steenvoorden
 
16 . 26.40Informatie  
v.d. Leeden/Harrewijn
Chris Harrewijn
Ruben van der Leeden
 
17 . 26.40Informatie  
Bosman & Janssen
Bart Bosman
Richard Janssen
 
18 . 23.10Informatie  
De Zandhappers
Joshua Blokland
Daniël de Wit
 
19 . 23.10Informatie  
Van Vliet/Van der Beek
Luc v/d Beek
Robert van Vliet
 
20 . 23.10Informatie  
from bom bom
Dwin Brouwer
Jorn Meijer
 
21 . 13.20Informatie  
Boris & Joris
Joost Doude van Troostwijk
Danny Hetharia
 
22 . 13.20Informatie  
De Bruijne Neven
Merijn Bruijne
Boyan Bruijne
 
 

Startdatum: 05 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2038.28Informatie   Rimke Braakman
Sophie van Gestel
 
2 . 915.50Informatie   Linde Frölke
Lotte Swart
 
3 . 868.05Informatie  
Josine & Lidia
Lidia Bons
Josine Groot
 
4 . 592.65Informatie  
Aletta en Robine
Robine Masselink
Aletta Wilbrink
 
5 . 407.62Informatie  
Fiona & Tiele
Fiona van Diepen
Tiele Döpp
 
6 . 256.43Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
7 . 226.65Informatie  
Liza & Jolien
Liza Hidding
Jolien Sinnema
 
8 . 104.22Informatie  
Ottevanger/de Vries
Rosanne Ottevanger
Lotte Gerland de Vries
 
9 . 98.72Informatie  
Hullegie/Baas
Denise Baas
Esther Hullegie
 
10 . 98.70Informatie  
Waninge/van Eck
Djulita van Eck
Marieke Waninge
 
11 . 33.00Informatie  
v/d Valk&Rikhof
Karo Rikhof
Maro van der Valk
 
12 . 31.35Informatie  
manouk en mandy
Manouk Boverhof
Mandy Schalkwijk
 
13 . 29.70Informatie  
beachmeiden Tilburg
Anneke van Loon
Gemma Nuijten
 
14 . 29.70Informatie  
Froukje & Annelies
Froukje Andriessen
Annelies Wauters
 
15 . 26.40Informatie  
Anne & Lotte
Lotte van Asten
Anne Kampshoff
 
16 . 13.20Informatie  
Nicole & Dienke.
Nicole Meier
Dienke Miedema
 
 

Startdatum: 05 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 33.00Informatie  
NVT
Midas Snoek
Jeffrey van Wijk
 
2 . 29.70Informatie  
Baan - Ottevanger
Gerard Baan
Bart Ottevanger
 
3 . 28.05Informatie  
Die 2 ?
Stijn Heffels
Niki Samardzic
 
4 . 26.40Informatie  
yummers
Just Dronkers
Rowan Hogenboom
 
5 . 24.75Informatie  
rempe-spooren
Herman Rempe
Guido Spooren
 
6 . 23.10Informatie  
Patsjo's
Michel Bargeman
Edwin Bargeman
 
7 . 21.45Informatie  
Freha
Harm Smits
Freek de Weijer
 
8 . 19.80Informatie   Sjors van Diepen
Sven de Koe
 
9 . 18.15Informatie  
ADC beach
Boyan Bos
Bram Linnartz
 
10 . 11.96Informatie  
Liebe-metselaar
Thomas Liebe
Niels Metselaar
 
11 . 6.60Informatie  
Dicky en jesse
Dicky Kottink
Jesse van Oostrum
 
12 . 6.60Informatie  
Hopman/Vranken
Mees Hopman
Jeroen Vranken
 
 

Startdatum: 05 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 682.50Informatie  
van Dijk & de Vries
Marianne van Dijk
Elizanne de Vries
 
2 . 483.90Informatie  
Sparnaay/Geneugelijk
Joyce Geneugelijk
Kirsten Sparnaay
 
3 . 88.10Informatie  
Rianne en Larissa
Rianne van Dommelen
Larissa Masselink
 
4 . 28.05Informatie  
Sterre en Bente
Sterre van Doorn
Bente van Woerden
 
5 . 26.40Informatie  
Jana en Lynn
Lynn Braakhuis
Jana Braakhuis
 
6 . 24.75Informatie  
Scherpenzeel/Bruijne
Ilse Bruijne
Winnie Scherpenzeel
 
7 . 21.45Informatie  
Marije & Anne Beukers
Marije Beukers
Anne Beukers
 
8 . 19.80Informatie  
L&L
Lisa Damen
Lara Visch
 
9 . 18.15Informatie  
Carin en Cinde
Carin Brons
Cinde Nieuwenhuijsen
 
10 . 18.15Informatie  
Docter&Verdonck
Daniëlle Docter
Leanne Verdonck
 
11 . 15.68Informatie  
Esther en Moniek
Esther Cramer
Moniek van Loon
 
12 . 15.68Informatie  
Pip en Mieke
Pip van den Munckhof
Mieke Nabben
 
13 . 14.85Informatie  
Lisa & Lisinka
Lisinka Pieterse
Lisa Vossen
 
14 . 14.85Informatie  
Smashing Twins
Shannon Dieltjes
Shauny Dieltjes
 
15 . 14.19Informatie  
Esselbrugge- Zwiers
Esmé Esselbrugge
Laura Zwiers
 
16 . 13.20Informatie  
W&S
Shannen Hemel
Wietske Walgemoet
 
17 . 6.60Informatie  
Jiske&Martine
Martine de Graaf
Jiske van Straaten
 
18 . 6.60Informatie  
Naomi & Iris
Iris Maalderink
Naomi Spaan
 
19 . 6.60Informatie  
Sarah & Jantina
Jantina Gosselink
Sarah Snelder
 
20 . 6.60Informatie  
Tha Bomb!
Suzanne de Jong
Ramona Zuurhout
 
21 . 6.60Informatie  
Stubbe-Biesheuvel
Marit Biesheuvel
Cat Stubbe
 
22 . 6.60Informatie  
Blond & Brunette
Julia de Graaf
Elsa van Zoest
 
23 . 6.60Informatie  
vanlammerenpluijter
Roos van Lammeren
Anniek Pluijter
 
 

Startdatum: 06 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 14.03Informatie  
Liebe-Scheper
Thomas Liebe
Sander Scheper
 
2 . 13.75Informatie  
Sweet Lake Beach
Dustin Bontrop
Niels Vermeulen
 
3 . 12.38Informatie  
Zandlikkers
Mart van Leeuwen
Steffan Visser
 
4 . 11.82Informatie  
vanHout/Verhoeven
Jurr van Hout
Ries Verhoeven
 
5 . 10.72Informatie  
Dunni
Nick van Beelen
Duncan van der Palen
 
 

Startdatum: 06 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 8.80Informatie  
evamarit
Marit Geneugelijk
Eva Geurts
 
2 . 7.92Informatie  
Stubbe - Gras
Bjorna Gras
Joy Stubbe
 
3 . 7.48Informatie  
Nikkiroom
Nikki van Herk
Romy Verstappen
 
4 . 7.04Informatie  
Cramer/van Ham
Louise Cramer
Pien van Ham
 
5 . 6.60Informatie  
Girlpower
Kirsten Baak
Tamara Vergeer
 
 

Startdatum: 06 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.  
Brouwer/Varenhorst
Alexander Brouwer
Christiaan Varenhorst
1e 71.5
2.  
van den Bogert,van der Poel
Jan-Joost van den Bogert
Johan van der Poel
2e 64.35
3.  
Abdelaziz-Vismans
Nimir Abdelaziz
Jeroen Vismans
3e 60.775
4.  
kooy&snippe
Bobby Kooy
Chris van Mullem
4e 57.2
5.  
v Lith en Waenink
Patricia Stevens
Jan Willem Waenink
5e 53.625
6.  
Kreeft, Boxem
Reinald Boxem
Martijn Kreeft
6e 50.05
7.  
Saint-Vaël/Wijnen
Randy Saint-Vael
Jaap Wijnen
7e 46.475
8.  
Akse / van Beek
Sven Akse
Niels van Beek
8e 42.9
9.  
Haanappel/Berg
Dirk-Jan van den Berg
Roy Haanappel
9-10e 39.325
10.  
van Hoek/Boijmans
Rik Boijmans
Stef van Hoek
9-10e 39.325
11.  
Bosman/Geerdink
Jeroen Bosman
Fabian Geerdink
10-12e 33.9625
12.  
vermeulen & versteijnen
Lucas Vermeulen
Jacco Versteijnen
11-14e 33.9625
13.  
Boot/Langendijk
Niels Boot
Wouter Langendijk
13-14e 32.175
14.  
Kragt - Onvlee
Martijn Kragt
Steffen Onvlee
13-14e 32.175
15.  
Kwappenberg, Baas
Willem Baas
Martijn Kwappenberg
15-16e 28.6
16.  
Peer
Peter ten Klooster
Eric Pater
15-16e 28.6
 
Gepubliceerd op 6 juli.

Startdatum: 06 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
.   Sophie van Gestel
Danielle Remmers
1e 71.5
.  
van der Mark/ Stiekema
Nicole van der Mark
Michelle Stiekema
2e 64.35
.   Rimke Braakman
Hanneke van Wijngaarden
3e 60.775
.   Joyce Geneugelijk
Juliëtte Mol
4e 57.2
.   Linde Frölke
Lotte Swart
5e 53.625
.  
Aletta en Robine
Robine Masselink
Aletta Wilbrink
6e 50.05
.   Fiona van Diepen
Liza Hidding
7e 46.475
.  
Josine & Bianca
Josine Groot
Bianca Stoop
8e 42.9
.  
Esther & Jolien
Esther Hullegie
Jolien Sinnema
9-10e 39.325
.   Daphne Katan
Nanda Pluijter
9-10e 39.325
.  
Ottevanger/de Vries
Rosanne Ottevanger
Lotte Gerland de Vries
11-14e 33.9625
.  
Els & Nienke
Nienke Halma
Els Jasper
10-12e 33.9625
.  
YmLoes
Ymke de Jong
Marloes Vermeulen
13-14e 32.175
.  
Sweet Lake Beach Girls
Ingeborg Ganeff
Chantal Verbeek
13-14e 32.175
.  
RoMa
Rosita Blomenkamp
Mashal Sultan
15-16e 28.6
.  
Meijnderts/vanDeventer
Marijn van Deventer
Anne Meijnderts
15-16e 28.6
 
Gepubliceerd op 8 juli.

Startdatum: 05 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
.  
Ribbens-Deroo
Sam Deroo
Jelle Ribbens
1e 33
.   Lukas Snoek
Mart van Werkhoven
2e 29.7
.  
Iedereen
Jesse Terhorst
Hans van Westrienen
3e 28.05
.  
Abdelaziz-Vismans
Nimir Abdelaziz
Jeroen Vismans
4e 26.4
.  
Boehle Nijland
Dirk Boehlé
Erik Nijland
5e 24.75
.  
Kooy&Snippe
Bobby Kooy
Chris van Mullem
6e 23.1
.  
Nunes-Vreeling
Allan Nunes
Ruben Vreeling
7e 21.45
.  
sterk en vraagteken
Tom van den Boogaard
Sjoerd Hoogendoorn
8e 19.8
.  
Toucheboys
Wessel Blom
Olaf Buter
9-10e 18.15
.  
Saja
Jarno van Loon
Saul Rindt
9-10e 18.15
.  
Boekee/van Elst
Stefan Boekee
Jarno van Elst
9-10e 18.15
.  
1,2,3 word um nie
Tom Kottink
Bram Schifferling
10-12e 15.675
.  
De lekkere Nerds
Tijmen Arzbach
Jesse Meijer
10-12e 15.675
.   Tom Baas
Ian de Bus
13-14e 14.85
.  
Steenvoorden
Wouter Steenvoorden
Jeroen Steenvoorden
13-14e 14.85
.  
v.d. Leeden/Harrewijn
Chris Harrewijn
Ruben van der Leeden
15-16e 13.2
.  
Bosman & Janssen
Bart Bosman
Richard Janssen
15-16e 13.2
.  
De Zandhappers
Joshua Blokland
Daniël de Wit
17-24e 11.55
.  
Van Vliet/Van der Beek
Luc v/d Beek
Robert van Vliet
17-24e 11.55
.  
from bom bom
Dwin Brouwer
Jorn Meijer
17-24e 11.55
.  
Boris & Joris
Joost Doude van Troostwijk
Danny Hetharia
41e e.v. 6.6
.  
De Bruijne Neven
Merijn Bruijne
Boyan Bruijne
41e e.v. 6.6
 
Gepubliceerd op 8 juli.

Startdatum: 05 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
.   Rimke Braakman
Sophie van Gestel
1e 33
.  
Hullegie/Baas
Denise Baas
Esther Hullegie
2e 29.7
.   Linde Frölke
Lotte Swart
3e 28.05
.  
Aletta en Robine
Robine Masselink
Aletta Wilbrink
4e 26.4
.  
Josine & Lidia
Lidia Bons
Josine Groot
5e 24.75
.  
Waninge/van Eck
Djulita van Eck
Marieke Waninge
6e 23.1
.   Daphne Katan
Nanda Pluijter
7e 21.45
.  
Liza & Jolien
Liza Hidding
Jolien Sinnema
8e 19.8
.  
Ottevanger/de Vries
Rosanne Ottevanger
Lotte Gerland de Vries
9-10e 18.15
.  
Fiona & Tiele
Fiona van Diepen
Tiele Döpp
9-10e 18.15
.  
v/d Valk&Rikhof
Karo Rikhof
Maro van der Valk
9-12e 16.5
.  
manouk en mandy
Manouk Boverhof
Mandy Schalkwijk
10-12e 15.675
.  
beachmeiden Tilburg
Anneke van Loon
Gemma Nuijten
13-14e 14.85
.  
Froukje & Annelies
Froukje Andriessen
Annelies Wauters
13-14e 14.85
.  
Anne & Lotte
Lotte van Asten
Anne Kampshoff
15-16e 13.2
.  
Nicole & Dienke.
Nicole Meier
Dienke Miedema
41e e.v. 6.6
 
Gepubliceerd op 8 juli.

Startdatum: 05 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
.  
NVT
Midas Snoek
Jeffrey van Wijk
1e 16.5
.  
Baan - Ottevanger
Gerard Baan
Bart Ottevanger
2e 14.85
.  
Die 2 ?
Stijn Heffels
Niki Samardzic
3e 14.025
.  
yummers
Just Dronkers
Rowan Hogenboom
4e 13.2
.  
rempe-spooren
Herman Rempe
Guido Spooren
5e 12.375
.  
Patsjo's
Michel Bargeman
Edwin Bargeman
6e 11.55
.  
Freha
Harm Smits
Freek de Weijer
7e 10.725
.   Sjors van Diepen
Sven de Koe
8e 9.9
.  
ADC beach
Boyan Bos
Bram Linnartz
9-10e 9.075
.  
Dicky en jesse
Dicky Kottink
Jesse van Oostrum
41e e.v. 3.3
.  
Liebe-metselaar
Thomas Liebe
Niels Metselaar
41e e.v. 3.3
.  
Hopman/Vranken
Mees Hopman
Jeroen Vranken
41e e.v. 3.3
 
Gepubliceerd op 8 juli.

Startdatum: 05 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
.  
van Dijk & de Vries
Marianne van Dijk
Elizanne de Vries
1e 16.5
.  
Sparnaay/Geneugelijk
Joyce Geneugelijk
Kirsten Sparnaay
2e 14.85
.  
Sterre en Bente
Sterre van Doorn
Bente van Woerden
3e 14.025
.  
Jana en Lynn
Lynn Braakhuis
Jana Braakhuis
4e 13.2
.  
Scherpenzeel/Bruijne
Ilse Bruijne
Winnie Scherpenzeel
5e 12.375
.  
Rianne en Larissa
Rianne van Dommelen
Larissa Masselink
6e 11.55
.  
Marije & Anne Beukers
Marije Beukers
Anne Beukers
7e 10.725
.  
L&L
Lisa Damen
Lara Visch
8e 9.9
.  
Carin en Cinde
Carin Brons
Cinde Nieuwenhuijsen
9-10e 9.075
.  
Docter&Verdonck
Daniëlle Docter
Leanne Verdonck
9-10e 9.075
.  
Esther en Moniek
Esther Cramer
Moniek van Loon
10-12e 7.8375
.  
Pip en Mieke
Pip van den Munckhof
Mieke Nabben
10-12e 7.8375
.  
Lisa & Lisinka
Lisinka Pieterse
Lisa Vossen
13-14e 7.425
.  
Smashing Twins
Shannon Dieltjes
Shauny Dieltjes
13-14e 7.425
.  
Esselbrugge- Zwiers
Esmé Esselbrugge
Laura Zwiers
13-15e 7.095
.  
W&S
Shannen Hemel
Wietske Walgemoet
15-16e 6.6
.  
Jiske&Martine
Martine de Graaf
Jiske van Straaten
41e e.v. 3.3
.  
Naomi & Iris
Iris Maalderink
Naomi Spaan
41e e.v. 3.3
.  
Sarah & Jantina
Jantina Gosselink
Sarah Snelder
41e e.v. 3.3
.  
Tha Bomb!
Suzanne de Jong
Ramona Zuurhout
41e e.v. 3.3
.  
Stubbe-Biesheuvel
Marit Biesheuvel
Cat Stubbe
41e e.v. 3.3
.  
Blond & Brunette
Julia de Graaf
Elsa van Zoest
41e e.v. 3.3
.  
vanlammerenpluijter
Roos van Lammeren
Anniek Pluijter
41e e.v. 3.3
 
Gepubliceerd op 8 juli.

Startdatum: 06 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.  
Sweet Lake Beach
Dustin Bontrop
Niels Vermeulen
1e 6.875
2.  
Zandlikkers
Mart van Leeuwen
Steffan Visser
2e 6.1875
5.  
vanHout/Verhoeven
Jurr van Hout
Ries Verhoeven
3e 5.9125
1.  
Liebe-Scheper
Thomas Liebe
Sander Scheper
4-5e 5.3625
4.  
Dunni
Nick van Beelen
Duncan van der Palen
4-5e 5.3625
 
Gepubliceerd op 3 mei.

Startdatum: 06 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
.  
evamarit
Marit Geneugelijk
Eva Geurts
1e 4.4
.  
Stubbe - Gras
Bjorna Gras
Joy Stubbe
2e 3.96
.  
Nikkiroom
Nikki van Herk
Romy Verstappen
3e 3.74
.  
Cramer/van Ham
Louise Cramer
Pien van Ham
4e 3.52
.  
Girlpower
Kirsten Baak
Tamara Vergeer
5e 3.3
 
Gepubliceerd op 8 juli.