Rss feed Beachvolleybal Emmen

Speelschema JvI  14 mei
Via deze link kun je op de speelschema's komen:
http://www.viavolley.com/index.php?page=wedstrijdschema-s
 
Rouwdienst JvI  13 mei
Zaterdag ochtend tussen 10:30 en 11;30 is er een rouwdienst in de kerk gelegen aan het plein waar het eredivisietoernooi gehouden wordt.
We zullen uit piëteit voor de overledene de muziek dan stopzetten. Mogelijk kan iedereen hiermee rekening houden
 
Parkleren Emmen JvI  11 mei
Spelers en officials  kunnen een parkeerkaart op halen bij de wedstrijdleiding en en  krijgen daar uitleg  waar ze kunnen parkeren.
 
Instromen JvI  07 mei
Emiel Boersma en Joppe Paulides stromen in Emmen op zondag In

Hierdoor wordt op zaterdag dubbel elimination gespeeld totdat er 7 teams doorgaan naar de zaterdag  Schema wordt zsm op de site gezet
 
Toernooigegevens
Naam Beachvolleybal Emmen
Datum 15-mei-'10 - 16-mei-'10
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Marktplein 1
Postcode 7811 AM
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld Eredivisie:
- Plaats 1: 700 euro
- Plaats 2: 500 euro
- Plaats 3: 300 euro
- Plaats 4: 200 euro
- Plaats 5/6: 100 euro
- Plaats 7/8: 50 euro
Overnachting  
Overige bijzonderheden Datum opening inschrijving onder voorbehoud
   
Home
 
Op zaterdag 15 en zondag 16 mei komen de beste beachvolleyballers van Nederland naar Emmen voor de Jiba
Eredivisie Emmen Men Open 2010. De opening van het seizoen bij de mannen belooft een fantastisch spektakel
voor iedere sportliefhebber te worden. Op deze website vind je alle informatie over het toernooi, over
beachvolleybal in het algemeen, foto's van het damestoernooi van 2009
en interessante links.

En
laat gerust een bericht achter in het gastenboek. Tot ziens in Emmen!

        
 

Eredivisie (M)

Type Mannen 16 teams
Datum 15 mei -
Inschrijving geopend 22 jul 01:16 uur - 22 jul 01:16 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema Eredivisie
Wedstrijdleiding
Officials
 

Startdatum: 15 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 6316.00Informatie (+) Emiel Boersma
Joppe Paulides
 
2 . 4972.00Informatie   Daan Spijkers
Jon Stiekema
 
3 . 3680.00Informatie   Alexander Brouwer
Christiaan Varenhorst
 
4 . 3600.00Informatie   Marco Daalmeijer
Frank van den Outenaar
 
5 . 3120.00Informatie   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
 
6 . 2962.00Informatie   Richard de Kogel
Tim Oude Elferink
 
7 . 2858.00Informatie   Guido Mopman
Kees Spil
 
8 . 2730.00Informatie   Stan van Laanen
Sven Vismans
 
9 . 2212.00Informatie   Eric-Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
 
10 . 2002.70Informatie   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
 
11 . 1932.60Informatie   Hidde Uittenbosch
Sander Uittenbosch
 
12 . 1916.00Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
13 . 1744.00Informatie   Max Backer
Guido Mopman
 
14 . 1701.00Informatie   Franke Beijer
Jan-Joost van den Bogert
 
15 . 1630.00Informatie   Jorn Lorsheijd
Marc Stronkhorst
 
16 . 1604.00Informatie   Ben van Noorden
Thijs van Noorden
 
17 . 1478.00Informatie   Joris Bastiaans
Jeroen de Koning
 
18 . 1364.60Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
19 . 1239.00Informatie   Jord Brethouwer
Rowan van Vreede
 
20 . 1036.00Informatie   Sipke Heida
Dennis van der Wiel
 
21 . 919.00Informatie   Victor Anfiloff
Robert Meeuwsen
 
22 . 721.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
23 . 653.00Informatie   Jan de Vries
Tom Willemse
 
24 . 635.70Informatie   Stefan Hartman
Paul Tesselaar
 
25 . 593.00Informatie   Sander de Koning
Bernd Talsma
 
26 . 387.00Informatie   Stefan Heusinkveld
Vincent van Kempen
 
27 . 206.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
28 . 156.00Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
29 . 46.00Informatie   Sebastiaan ten Brinke
Thomas ten Brinke
 
30 . -3.00Informatie (W) Maarten van Garderen
Johan Oosting
 
 

Startdatum: 15 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5.   Alexander Brouwer
Christiaan Varenhorst
1e 200
1.   Richard de Kogel
Tim Oude Elferink
2e 180
2.   Daan Spijkers
Jon Stiekema
3e 160
17. (+) Emiel Boersma
Joppe Paulides
4e 140
3.   Marco Daalmeijer
Frank van den Outenaar
5e-8e 120
4.   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
5e-8e 120
6.   Max Backer
Guido Mopman
5e-8e 120
7.   Stan van Laanen
Sven Vismans
5e-8e 120
11. (W) Maarten van Garderen
Johan Oosting
9e 100
8.   Eric-Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
10-13e 80
10.   Jorn Lorsheijd
Marc Stronkhorst
10-13e 80
12.   Bart Koning
Sander Rasker
10-13e 80
16.   Franke Beijer
Jan-Joost van den Bogert
10-13e 80
9.   Joris Bastiaans
Jeroen de Koning
14-17e 56
13.   Ben van Noorden
Thijs van Noorden
14-17e 56
14.   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
14-17e 56
15.   Hidde Uittenbosch
Sander Uittenbosch
14-17e 56
 
Gepubliceerd op 6 mei, gewijzigd op 17 mei.
Speelschema zaterdag
Speelsysteem: best-of-three
Tijd   Veld 1   Veld 2
09:00 01 4 - 13 02 5 - 12
09:50 03 3 - 14 04 6 - 11
10:40 05 7 - 10 06 2 - 15
11:30 07 8 - 9 08 1 - 16
12:20 09 w01 - w02 10 v05 - v06
13:10 11 w03 - w04 12 v07 - v08
14:00 13 w05 - w06 14 v01 - v02
14:50 15 w07 - w08 16 v03 - v04
15:40 17 v11 - v12 18 v13 - v14
16:30 19 v09 - w10 20 v15 - w16
17:40 21 w17 - w18  
18:00   22 w19 - w20
19:30 23 v21 - v22  
Door naar zondag: w09, w11, w13, w15, w21, w22, w23

Speelschema zondag
Speelsysteem: best-of-three
Tijd   Veld 1  
09:00 24 Spijkers / Stiekema - Daalmeijer / v/d Outenaar  
09:50 25 Mopman / Backer - Brouwer / Varenhorst  
10:40 26 De Kogel / Oude Elferink - Bolsterlee / Lokerse -  
11:30 27 Boersma / Paulides  - Vismans / van Laanen  
12:30 28 Spijkers / Stiekema - De Kogel / Oude Elferink  
13:30 29 Boersma / Paulides - Brouwer / Varenhorst  
15:00 30 Spijkers / Stiekema - Boersma / Paulides Plaats 3/4
16:30 31 De Kogel / Oude Elferink - Brouwer / Varenhorst Finale