Rss feed Grand Slam Ameland

Verkeersdrukte TV  25 juni
Door diverse evenementen wordt het vrijdag en zaterdag druk op de weg. Met name de TT in Assen kan hierbij voor de beachvolleyballers die op weg naar Ameland zijn roet in het eten gooien. Plan je reis goed, zodat je niet te laat op het strand komt.
 
Plaatsen 2de divisie JvI  17 juni
In de 2de divisie mannen is op Ameland nog plaats voor minimaal 2 en maximaal 6 teams.
In de 2de divisie bij de vrouwen is op Ameland nog plaats voor minimaal 3 en maximaal 7 teams.

 
Geen Instroming Ameland JvI  12 juni
Ameland is een Grand Slam Toernooi, zowel voor de Eredivisie als voor de 1ste divisie. Dat betekent in Ameland een tweetal zaken. In de Eredivisie spelen we dubbel elimination dat wil zeggen er is geen instroming de 2de dag. Bij de 1ste divisie spelen we een toernooi  waarbij 16 teams OOK dubbel elimination spelen verspreid over 2 dagen. We zullen in verband met de boot de eerste wedstrijden pas aanvangen rond 10:00 uur en op zondag 16:00 uur is de finale van de eredivisie.
 
Wild Cards JvI  02 juni
De Promotor ( Free Time ) Heeft Wild Cards toegekend aan Joris Marcelis / Ernst Zijlstra als Titelverdedigers van 2009 bij de mannen en aan Mered de Vries en Elke Schuil- van Wijnhoven bij de vrouwen om promotionele redenen.

Van de Organisator ( NeVoBo) zijn de volgende Wild Cards toebedeeld:
Boudewijn Maas en Rick Wiggers (Eredivisie Heren)
Anneke en Wieneke Stavenuiter (1ste Divisie Dames)
Rogier Post en Gijs van Pruisen (1ste divisie Heren)
 
Tweedaags toernooi 1e divisie TV  31 maart
Het toernooi van de 1e divisie vindt dit keer op beide speeldagen plaats. Inschrijven is derhalve mogelijk voor 16 teams bij de mannen en 16 teams bij de vrouwen.
 
Toernooigegevens
Naam Grand Slam Ameland
Datum 26-jun-'10 - 27-jun-'10
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Oranjeweg 61
Postcode 9163 GB
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld Eredivisie:
- Plaats 1: 1000 euro
- Plaats 2: 600 euro
- Plaats 3: 300 euro
- Plaats 4: 200 euro
- Plaats 5-8: 100 euro
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

Eredivisie (V)

Type Vrouwen 16 teams
Datum 26 jun -
Inschrijving geopend 26 jul 04:20 uur - 26 jul 04:20 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema Eredivisie (Grand Slam)
Wedstrijdleiding
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 16 teams
Datum 26 jun -
Inschrijving geopend 26 jul 04:20 uur - 26 jul 04:20 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (16 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 24 teams
Datum 26 jun -
Inschrijving geopend 26 jul 04:20 uur - 26 jul 04:20 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (12 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

Eredivisie (M)

Type Mannen 16 teams
Datum 26 jun -
Inschrijving geopend 26 jul 04:20 uur - 26 jul 04:20 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema Eredivisie (Grand Slam)
Wedstrijdleiding
Officials
 

1e divisie (M)

Type Mannen 16 teams
Datum 26 jun -
Inschrijving geopend 26 jul 04:20 uur - 26 jul 04:20 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (16 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

2e divisie (M)

Type Mannen 24 teams
Datum 26 jun -
Inschrijving geopend 26 jul 04:20 uur - 26 jul 04:20 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (12 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

Startdatum: 26 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2786.00Informatie   Reinder Nummerdor
Richard Schuil
 
2 . 2073.00Informatie   Emiel Boersma
Alexander Brouwer
 
3 . 1887.00Informatie   Robert Meeuwsen
Richard Schuil
 
4 . 1658.00Informatie   Daan Spijkers
Jon Stiekema
 
5 . 1580.00Informatie   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
 
6 . 1492.00Informatie   Stan van Laanen
Sven Vismans
 
7 . 1440.00Informatie   Tim Oude Elferink
Christiaan Varenhorst
 
8 . 1272.00Informatie   Tim Oude Elferink
Joppe Paulides
 
9 . 1182.00Informatie   Marco Daalmeijer
Frank van den Outenaar
 
10 . 1120.00Informatie   Eric-Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
 
11 . 1012.00Informatie   Thijs van Noorden
Ben van Noorden
 
12 . 986.00Informatie   Hidde Uittenbosch
Sander Uittenbosch
 
13 . 968.00Informatie (P) Sander Lems
Pieter Vink
 
14 . 938.00Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
15 . 900.00Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
16 . 898.00Informatie   Jord Brethouwer
Rowan van Vreede
 
17 . 850.00Informatie (P) Tomas Willem Garrett
Menno Garrett
 
18 . 792.00Informatie (P) Joris Bastiaans
Jeroen de Koning
 
19 . 786.00Informatie   Dustin Bontrop
Ed Bontrop
 
20 . 778.00Informatie   Kees Spil
Marc Stronkhorst
 
21 . 770.00Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
22 . 728.00Informatie   Franke Beijer
Jan-Joost van den Bogert
 
23 . 648.00Informatie   Sander de Koning
Dennis van der Wiel
 
24 . 607.00Informatie   Jan de Vries
Tom Willemse
 
25 . 585.00Informatie   Martijn van den Berg
Robbert Janssen
 
26 . 548.00Informatie   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
 
27 . 540.00Informatie   Bas den Boer
Sander Hoogewoning
 
28 . 490.00Informatie   Midas Snoek
Jeffrey van Wijk
 
29 . 470.00Informatie   Jelle Hilarius
Thomas van Vliet
 
30 . 450.00Informatie   Ruud Manenschijn
Niels Ringenaldus
 
31 . 443.00Informatie   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
 
32 . 435.50Informatie   Rogier Post
Gijs van Pruissen
 
33 . 390.00Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
34 . 360.00Informatie (W) Joris Marcelis
Ernst Zijlstra
 
35 . 328.50Informatie   Joris Blankestijn
Bas Hoeberigs
 
36 . 320.00Informatie   Marc de Boer
René van der Mark
 
37 . 284.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
38 . 250.00Informatie   Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
 
39 . 245.00Informatie   Gerben Dambrink
Guillaume Klich
 
40 . 210.00Informatie (W) Boudewijn Maas
Rick Wiggers
 
41 . 140.00Informatie   Wim van der Ham
Wilco Kleine
 
42 . 140.00Informatie   Peter vander Poel
Johan van der Poel
 
 

Startdatum: 26 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1136.00Informatie   Laura Bloem
Charlotte Hermans
 
2 . 1132.00Informatie   Rimke Braakman
Michelle Stiekema
 
3 . 1024.00Informatie   Inge van den Outenaar
Anouk Schouten
 
4 . 1000.00Informatie   Mariëlle Kloek
Ilke Meertens
 
5 . 930.00Informatie   Simone Linstra
Laure Obelink
 
6 . 902.00Informatie   Annemieke Driessen
Paulien Moekotte
 
7 . 876.00Informatie   Roos van der Hoeven
Jantine van der Vlist
 
8 . 863.00Informatie   Veronique Kort
Eveline Stevens
 
9 . 811.00Informatie   Fiona van Diepen
Sanne van Werkhoven
 
10 . 798.00Informatie   Juliëtte Mol
Kirsten Sparnaay
 
11 . 789.00Informatie   Ilona Lievaart
Robine Masselink
 
12 . 780.00Informatie   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
 
13 . 741.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
14 . 724.00Informatie   Esther Hullegie
Judith Pietersen
 
15 . 715.50Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
16 . 715.00Informatie   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
 
17 . 702.00Informatie   Sophie van Gestel
Danielle Remmers
 
18 . 645.00Informatie   Lisanne Adams
Sanne G. Keizer
 
19 . 620.00Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
20 . 568.00Informatie   Wendy Boerhave
Jaline 't Hart
 
21 . 541.00Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
22 . 530.00Informatie (P) Pamela Domselaar
Mariska Koster
 
23 . 524.00Informatie   Samantha Meador
Nora Schueler
 
24 . 500.00Informatie   Wieneke Stavenuiter
Anneline Stavenuiter
 
25 . 494.00Informatie   Heleen van Deuzen
Elsbeth Schippers
 
26 . 464.50Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
27 . 370.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
28 . 363.00Informatie   Linde Frölke
Jolien Sinnema
 
29 . 360.00Informatie (W) Elke Schuil-Wijnhoven
Mered de Vries
 
30 . 325.00Informatie   Romy Beck
Emily Kloos
 
 

Startdatum: 26 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1580.00Informatie   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
 
2 . 1012.00Informatie   Thijs van Noorden
Ben van Noorden
 
3 . 986.00Informatie   Hidde Uittenbosch
Sander Uittenbosch
 
4 . 968.00Informatie   Sander Lems
Pieter Vink
 
5 . 938.00Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
6 . 900.00Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
7 . 898.00Informatie   Jord Brethouwer
Rowan van Vreede
 
8 . 850.00Informatie   Tomas Willem Garrett
Menno Garrett
 
9 . 792.00Informatie   Joris Bastiaans
Jeroen de Koning
 
10 . 786.00Informatie   Dustin Bontrop
Ed Bontrop
 
11 . 770.00Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
12 . 728.00Informatie   Franke Beijer
Jan-Joost van den Bogert
 
13 . 648.00Informatie   Sander de Koning
Dennis van der Wiel
 
14 . 610.00Informatie   Dirk Boehlé
Erik Nijland
 
15 . 607.00Informatie   Jan de Vries
Tom Willemse
 
16 . 585.00Informatie   Martijn van den Berg
Robbert Janssen
 
17 . 548.00Informatie   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
 
18 . 540.00Informatie   Bas den Boer
Sander Hoogewoning
 
19 . 490.00Informatie   Midas Snoek
Jeffrey van Wijk
 
20 . 470.00Informatie   Jelle Hilarius
Thomas van Vliet
 
21 . 450.00Informatie   Ruud Manenschijn
Niels Ringenaldus
 
22 . 443.00Informatie (P) Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
 
23 . 435.50Informatie (W) Rogier Post
Gijs van Pruissen
 
24 . 390.00Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
25 . 360.00Informatie   Joris Marcelis
Ernst Zijlstra
 
26 . 345.50Informatie   Matthijs Brul
Rob van der Wel
 
27 . 335.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
28 . 328.50Informatie   Joris Blankestijn
Bas Hoeberigs
 
29 . 320.00Informatie (W) Marc de Boer
René van der Mark
 
30 . 290.00Informatie   Rob Jongeneel
Jasper Niewold
 
31 . 284.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
32 . 270.00Informatie   Gert-Jan Dikken
Manolo de la Fuente
 
33 . 250.00Informatie   Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
 
34 . 245.00Informatie   Gerben Dambrink
Guillaume Klich
 
35 . 210.00Informatie   Boudewijn Maas
Rick Wiggers
 
36 . 140.00Informatie   Wim van der Ham
Wilco Kleine
 
 

Startdatum: 26 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1024.00Informatie   Inge van den Outenaar
Anouk Schouten
 
2 . 930.00Informatie   Simone Linstra
Laure Obelink
 
3 . 902.00Informatie   Annemieke Driessen
Paulien Moekotte
 
4 . 811.00Informatie   Fiona van Diepen
Sanne van Werkhoven
 
5 . 798.00Informatie   Juliëtte Mol
Kirsten Sparnaay
 
6 . 789.00Informatie   Ilona Lievaart
Robine Masselink
 
7 . 780.00Informatie   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
 
8 . 741.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
9 . 724.00Informatie   Esther Hullegie
Judith Pietersen
 
10 . 715.50Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
11 . 715.00Informatie   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
 
12 . 645.00Informatie   Lisanne Adams
Sanne G. Keizer
 
13 . 620.00Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
14 . 568.00Informatie   Wendy Boerhave
Jaline 't Hart
 
15 . 541.00Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
16 . 527.00Informatie (P) Annabeth Beije
Sanne Ros
 
17 . 524.00Informatie   Samantha Meador
Nora Schueler
 
18 . 500.00Informatie   Marjolein Jansen
Karlijn Mooren
 
19 . 500.00Informatie (W) Wieneke Stavenuiter
Anneline Stavenuiter
 
20 . 494.00Informatie   Heleen van Deuzen
Elsbeth Schippers
 
21 . 464.50Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
22 . 440.00Informatie   Wietske Idema
Maaike van Meerten
 
23 . 430.00Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
24 . 420.00Informatie   Samantha Rotteveel
Mariëlle van der Vlist
 
25 . 370.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
26 . 363.00Informatie   Linde Frölke
Jolien Sinnema
 
27 . 360.00Informatie   Elke Schuil-Wijnhoven
Mered de Vries
 
28 . 347.00Informatie   Maaike Ghijsels
Jory Janssen
 
29 . 330.00Informatie   Rianne Koller
Josine Verbeek
 
30 . 325.00Informatie   Romy Beck
Emily Kloos
 
31 . 300.00Informatie   Mariska Hendriks
Annemieke Zwezerijnen
 
32 . 297.00Informatie   Annemieke Atema
Larissa Janssen
 
33 . 244.00Informatie   Alm de Boer
Willemijn van Enk
 
34 . 215.00Informatie   Liza Hidding
Elizanne de Vries
 
35 . 202.50Informatie   Renske Meijer
Myrte Neijenhuis
 
36 . 165.00Informatie   Ingerlise Kooijman
Nynke Remeeus
 
37 . 140.00Informatie   Michelle Netten
Saskia de Steur
 
38 . 45.00Informatie   Annemijn Lubbersen
Marcella Pama
 
 

Startdatum: 26 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1580.00Informatie   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
 
2 . 850.00Informatie   Tomas Willem Garrett
Menno Garrett
 
3 . 648.00Informatie   Sander de Koning
Dennis van der Wiel
 
4 . 610.00Informatie   Dirk Boehlé
Erik Nijland
 
5 . 607.00Informatie   Jan de Vries
Tom Willemse
 
6 . 585.00Informatie   Martijn van den Berg
Robbert Janssen
 
7 . 548.00Informatie   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
 
8 . 490.00Informatie   Midas Snoek
Jeffrey van Wijk
 
9 . 470.00Informatie   Jelle Hilarius
Thomas van Vliet
 
10 . 450.00Informatie   Ruud Manenschijn
Niels Ringenaldus
 
11 . 443.00Informatie   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
 
12 . 435.50Informatie   Rogier Post
Gijs van Pruissen
 
13 . 390.00Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
14 . 360.00Informatie   Joris Marcelis
Ernst Zijlstra
 
15 . 345.50Informatie   Matthijs Brul
Rob van der Wel
 
16 . 335.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
17 . 328.50Informatie   Joris Blankestijn
Bas Hoeberigs
 
18 . 320.00Informatie   Marc de Boer
René van der Mark
 
19 . 290.00Informatie   Rob Jongeneel
Jasper Niewold
 
20 . 284.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
21 . 270.00Informatie   Gert-Jan Dikken
Manolo de la Fuente
 
22 . 250.00Informatie   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
 
23 . 250.00Informatie   Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
 
24 . 245.00Informatie   Gerben Dambrink
Guillaume Klich
 
25 . 211.00Informatie   Vincent van Kempen
Sven Oosterhoff
 
26 . 140.00Informatie   Wim van der Ham
Wilco Kleine
 
27 . 140.00Informatie   Peter vander Poel
Johan van der Poel
 
28 . 82.50Informatie   Matthijs Agterberg
Bas Verpoorten
 
29 . 0.00Informatie   Daniel van Helden
Ton de Kanter
 
30 . 0.00Informatie   Ferdi Bleeker
Balazs Manfai
 
31 . 0.00Informatie   Jeroen Nol
Frank Zutphen
 
 

Startdatum: 26 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 789.00Informatie   Ilona Lievaart
Robine Masselink
 
2 . 780.00Informatie   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
 
3 . 741.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
4 . 715.50Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
5 . 715.00Informatie   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
 
6 . 645.00Informatie   Lisanne Adams
Sanne G. Keizer
 
7 . 620.00Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
8 . 541.00Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
9 . 527.00Informatie   Annabeth Beije
Sanne Ros
 
10 . 524.00Informatie   Samantha Meador
Nora Schueler
 
11 . 500.00Informatie   Marjolein Jansen
Karlijn Mooren
 
12 . 500.00Informatie   Wieneke Stavenuiter
Anneline Stavenuiter
 
13 . 494.00Informatie   Heleen van Deuzen
Elsbeth Schippers
 
14 . 464.50Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
15 . 440.00Informatie   Wietske Idema
Maaike van Meerten
 
16 . 430.00Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
17 . 420.00Informatie   Samantha Rotteveel
Mariëlle van der Vlist
 
18 . 370.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
19 . 363.00Informatie   Linde Frölke
Jolien Sinnema
 
20 . 360.00Informatie   Elke Schuil-Wijnhoven
Mered de Vries
 
21 . 347.00Informatie   Maaike Ghijsels
Jory Janssen
 
22 . 330.00Informatie   Rianne Koller
Josine Verbeek
 
23 . 325.00Informatie   Romy Beck
Emily Kloos
 
24 . 300.00Informatie   Mariska Hendriks
Annemieke Zwezerijnen
 
25 . 297.00Informatie   Annemieke Atema
Larissa Janssen
 
26 . 244.00Informatie   Alm de Boer
Willemijn van Enk
 
27 . 215.00Informatie   Liza Hidding
Elizanne de Vries
 
28 . 202.50Informatie   Renske Meijer
Myrte Neijenhuis
 
29 . 165.00Informatie   Ingerlise Kooijman
Nynke Remeeus
 
30 . 165.00Informatie   Mila Michel
Hanneke Nijhuis
 
31 . 140.00Informatie   Michelle Netten
Saskia de Steur
 
32 . 135.00Informatie   Sarah Hoekstra
Tessa Warners
 
33 . 118.50Informatie   Sanne Folkerts
Astrid Persoon
 
34 . 65.00Informatie   Nathalie Beukelman
Nina van Someren
 
35 . 45.00Informatie   Annemijn Lubbersen
Marcella Pama
 
36 . 0.00Informatie   Cynthia Meerman
Ellen Strik
 
 

Startdatum: 26 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Tim Oude Elferink
Christiaan Varenhorst
1e 300
1.   Emiel Boersma
Alexander Brouwer
2e 270
2.   Daan Spijkers
Jon Stiekema
3e 240
5.   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
4e 210
8. (W) Joris Marcelis
Ernst Zijlstra
5-6e 189
9.   Eric-Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
5-6e 189
4.   Robert Meeuwsen
Richard Schuil
7-8e 165
7.   Stan van Laanen
Sven Vismans
7-8e 165
6.   Marco Daalmeijer
Frank van den Outenaar
9-12e 126
11. (W) Boudewijn Maas
Rick Wiggers
9-12e 126
12.   Thijs van Noorden
Ben van Noorden
9-12e 126
15. (P) Joris Bastiaans
Jeroen de Koning
9-12e 126
10.   Kees Spil
Marc Stronkhorst
13-16e 90
13. (P) Sander Lems
Pieter Vink
13-16e 90
14. (P) Tomas Willem Garrett
Menno Garrett
13-16e 90
16.   Hidde Uittenbosch
Sander Uittenbosch
13-16e 90
 
Gepubliceerd op 16 juni, gewijzigd op 30 juni.

Startdatum: 26 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
6. (P) Pamela Domselaar
Mariska Koster
1e 300
5.   Laura Bloem
Charlotte Hermans
2e 270
2.   Rimke Braakman
Michelle Stiekema
3e 240
1.   Roos van der Hoeven
Jantine van der Vlist
4e 210
3.   Mariëlle Kloek
Ilke Meertens
5-6e 189
4. (W) Elke Schuil-Wijnhoven
Mered de Vries
5-6e 189
7.   Veronique Kort
Eveline Stevens
7-8e 165
9.   Inge van den Outenaar
Anouk Schouten
7-8e 165
8.   Annemieke Driessen
Paulien Moekotte
9-12e 126
10.   Juliëtte Mol
Kirsten Sparnaay
9-12e 126
11.   Esther Hullegie
Judith Pietersen
9-12e 126
12.   Simone Linstra
Laure Obelink
9-12e 126
13.   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
13-16e 90
14.   Fiona van Diepen
Sanne van Werkhoven
13-16e 90
15.   Ilona Lievaart
Robine Masselink
13-16e 90
16.   Shirley Jarman
Elcke de Weme
13-16e 90
 
Gepubliceerd op 16 juni, gewijzigd op 27 juni.

Startdatum: 26 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
6.   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
1e 150
11.   Sander de Koning
Dennis van der Wiel
2e 135
10. (W) Rogier Post
Gijs van Pruissen
3e 120
8.   Bas den Boer
Sander Hoogewoning
4e 105
3.   Jelle Hilarius
Thomas van Vliet
5-6e 95
4. (W) Marc de Boer
René van der Mark
5-6e 95
5.   Dustin Bontrop
Ed Bontrop
7-8e 82.5
12.   Franke Beijer
Jan-Joost van den Bogert
7-8e 82.5
1.   Bart Koning
Sander Rasker
9-12e 63
2.   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
9-12e 63
7.   Dirk Boehlé
Erik Nijland
9-12e 63
16. (P) Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
9-12e 63
13.   Jan de Vries
Tom Willemse
13-14e 48
14.   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
13-14e 48
9.   Martijn van den Berg
Robbert Janssen
15-16e 42
15.   Midas Snoek
Jeffrey van Wijk
15-16e 42
 
Gepubliceerd op 16 juni, gewijzigd op 28 juni.

Startdatum: 26 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Wendy Boerhave
Jaline 't Hart
1e 150
4.   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
2e 135
3.   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
3e 120
7. (W) Wieneke Stavenuiter
Anneline Stavenuiter
4e 105
5.   Samantha Rotteveel
Mariëlle van der Vlist
5-6e 95
13.   Erzy Kassens
Larissa Masselink
5-6e 95
6.   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
7-8e 82.5
9.   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
7-8e 82.5
8.   Lisanne Adams
Sanne G. Keizer
9-12e 63
10.   Marjolein Jansen
Karlijn Mooren
9-12e 63
11.   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
9-12e 63
15.   Heleen van Deuzen
Elsbeth Schippers
9-12e 63
2.   Samantha Meador
Nora Schueler
13-14e 48
16.   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
13-14e 48
12.   Wietske Idema
Maaike van Meerten
15-16e 42
14. (P) Annabeth Beije
Sanne Ros
15-16e 42
 
Gepubliceerd op 16 juni, gewijzigd op 28 juni.

Startdatum: 26 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
7.   Joris Blankestijn
Bas Hoeberigs
1e 75
15.   Jeroen Nol
Frank Zutphen
1e 75
4.   Ruud Manenschijn
Niels Ringenaldus
2e 70
5.   Gert-Jan Dikken
Manolo de la Fuente
2e 70
3.   Wim van der Ham
Wilco Kleine
3e 65
17.   Gerben Dambrink
Guillaume Klich
3e 65
1.   Rob Jongeneel
Jasper Niewold
4e 50
2.   Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
4e 50
6.   Taco Toonen
Johan Verhees
5-6e 43
9.   Matthijs Brul
Rob van der Wel
5-6e 43
10.   Vincent van Kempen
Sven Oosterhoff
5-6e 43
12.   Matthijs Agterberg
Bas Verpoorten
5-6e 43
8.   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
7e 37.5
14.   Peter vander Poel
Johan van der Poel
7e 37.5
13.   Pieter Goudswaard
Joop Korver
8e 35
16.   Ferdi Bleeker
Balazs Manfai
8e 35
11.   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
9e 32.5
18.   Daniel van Helden
Ton de Kanter
9e 32.5
 
Gepubliceerd op 16 juni, gewijzigd op 26 november.

Startdatum: 26 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Ingerlise Kooijman
Nynke Remeeus
1e 75
2.   Mila Michel
Hanneke Nijhuis
1e 75
5.   Alm de Boer
Willemijn van Enk
2e 70
6.   Linde Frölke
Jolien Sinnema
2e 70
9.   Romy Beck
Emily Kloos
3e 65
10.   Mariska Hendriks
Annemieke Zwezerijnen
3e 65
11.   Annemijn Lubbersen
Marcella Pama
4e 50
13.   Sarah Hoekstra
Tessa Warners
4e 50
3.   Cynthia Meerman
Ellen Strik
5e 45
12.   Liza Hidding
Elizanne de Vries
5e 45
4.   Rianne Koller
Josine Verbeek
6e 41
8.   Annemieke Atema
Larissa Janssen
6e 41
7.   Renske Meijer
Myrte Neijenhuis
7e 37.5
14.   Nathalie Beukelman
Nina van Someren
7e 37.5
15.   Sanne Folkerts
Astrid Persoon
8e 35
 
Gepubliceerd op 16 juni, gewijzigd op 7 juli.
Eredivisie dames | Eredivisie heren | Eerste divisie dames | Eerste divisie heren

Eredivisie Dames - Ameland (26 en 27 jun 2010)

Nr Team A Team B Datum Tijd Veld Seeds Ronde Uitslag
01 Van der Hoeven/Van der Vlist Jarman/De Weme Zaterdag 12:30 1 1-16 I 2-0 (21-11, 21-7)
02 Van den Outenaar/Schouten Driessen/Moekotte Zaterdag 12:30 3 9-8 I 0-2 (8-21, 19-21)
03 Bloem/Hermans Linstra/Obelink Zaterdag 10:00 3 5-12 I 1-2 (18-21, 21-18, 17-19)
04 Van der Mark/Oosterveld Schuil-Wijnhoven/De Vries Zaterdag 10:00 1 13-4 I 0-2 (8-21, 14-21)
05 Kloek/Meertens Van Diepen/Van Werkhoven Zaterdag 10:50 1 3-14 I 2-1 (21-14, 17-21, 15-6)
06 Hullegie/Pietersen Domselaar/Koster Zaterdag 10:50 3 11-6 I 2-0 (21-18, 21-18)
07 Kort/Stevens Mol/Sparnaay Zaterdag 11:40 3 7-10 I 0-2 (14-21, 18-21)
08 Lievaart/Masselink Braakman/Stiekema Zaterdag 11:40 1 15-2 I 0-2 (6-21, 9-21)
09 Van der Hoeven/Van der Vlist Driessen/Moekotte Zaterdag 15:50 2 1-8 II 2-0 (21-12, 21-14)
10 Linstra/Obelink Schuil-Wijnhoven/De Vries Zaterdag 13:20 2 5-4 II 0-2 (18-21, 16-21)
11 Kloek/Meertens Hullegie/Pietersen Zaterdag 14:10 2 3-6 II 2-0 (21-15, 21-15)
12 Mol/Sparnaay Braakman/Stiekema Zaterdag 15:00 2 7-2 II 0-2 (11-21, 10-21)
13 Lievaart/Masselink Kort/Stevens Zaterdag 13:20 3 15-10 V13 0-2 (18-21, 12-21)
14 Domselaar/Koster Van Diepen/Van Werkhoven Zaterdag 15:50 3 11-14 V13 2-0 (21-15, 21-8)
15 Van der Mark/Oosterveld Bloem/Hermans Zaterdag 15:00 3 13-12 V13 1-2 (21-19, 12-21, 10-15)
16 Van den Outenaar/Schouten Jarman/De Weme Zaterdag 14:10 3 9-16 V13 2-0 (21-17, 21-12)
17 Kort/Stevens Linstra/Obelink Zaterdag 17:30 2 10-5 V9 2-0 (25-23, 21-14)
18 Domselaar/Koster Driessen/Moekotte Zaterdag 17:30 3 11-8 V9 2-1 (21-19, 17-21, 15-7)
19 Bloem/Hermans Mol/Sparnaay Zaterdag 16:40 3 12-7 V9 2-0 (21-13, 21-15)
20 Van den Outenaar/Schouten Hullegie/Pietersen Zaterdag 16:40 2 9-6 V9 2-0 (21-19, 21-19)
21 Van der Hoeven/Van der Vlist Schuil-Wijnhoven/De Vries Zaterdag 18:20 1 1-4 III 2-0 (21-15, 21-14)
22 Kloek/Meertens Braakman/Stiekema Zaterdag 19:10 1 3-2 III 1-2 (12-21, 21-16, 10-15)
23 Kort/Stevens Domselaar/Koster Zaterdag 19:10 3 5-8 V7 0-2 (21-23, 16-21)
24 Bloem/Hermans Van den Outenaar/Schouten Zaterdag 18:20 3 7-6 V7 2-0 (21-17, 21-12)
25 Domselaar/Koster Kloek/Meertens Zondag 10:10 1 5-3 V5 2-1 (10-21, 21-11, 15-13)
26 Bloem/Hermans Schuil-Wijnhoven/De Vries Zondag 10:10 2 6-4 V5 2-1 (16-21, 22-20, 15-9)
27 Van der Hoeven/Van der Vlist Domselaar/Koster Zondag 11:50 1 1-3 1/2 finale 0-2 (16-21, 20-22)
28 Braakman/Stiekema Bloem/Hermans Zondag 11:50 2 2-4 1/2 finale 1-2 (21-11, 13-21, 11-15)
29 Van der Hoeven/Van der Vlist Braakman/Stiekema Zondag 13:30 1 3-4 3/4 1-2 (19-21, 21-19, 13-15)
30 Domselaar/Koster Bloem/Hermans Zondag 15:10 1 1-2 Finale 2-1 (21-18, 10-21, 19-17)

Eredivisie Heren - Ameland (26 en 27 jun 2010)

Nr Team A Team B Datum Tijd Veld Seeds Ronde Uitslag
01 Boersma/Brouwer Uittenbosch, S./Uittenbosch, H. Zaterdag 13:20 1 1-16 I 2-0 (21-12, 21-16)
02 Rothfusz/Van Zwieten Marcelis/Zijlstra Zaterdag 13:20 4 9-8 I 2-0 (21-17, 21-15)
03 Bolsterlee/Lokerse Van Noorden, B./Van Noorden, T. Zaterdag 10:50 4 5-12 I 2-0 (21-15, 21-16)
04 Lems/Vink Meeuwsen/Schuil Zaterdag 10:50 2 13-4 I 0-2 (11-21, 13-21)
05 Oude Elferink/Varenhorst Garret, M./Garret, T.W. Zaterdag 11:40 2 3-14 I 2-0 (21-11, 21-9)
06 Maas/Wiggers Daalmeijer/Van den Outenaar Zaterdag 11:40 4 11-6 I 0-2 (18-21, 12-21)
07 Van Laanen /Vismans Spil/Stronkhorst Zaterdag 12:30 4 7-10 I 2-0 (21-18, 21-13)
08 Bastiaans/De Koning Spijkers/Stiekema Zaterdag 12:30 2 15-2 I 0-2 (16-21, 14-21)
09 Boersma/Brouwer Rothfusz/Van Zwieten Zaterdag 16:40 1 1-8 II 2-0 (21-17, 21-16)
10 Bolsterlee/Lokerse Meeuwsen/Schuil Zaterdag 14:10 1 5-4 II 2-0 (21-15, 21-14)
11 Oude Elferink/Varenhorst Daalmeijer/Van den Outenaar Zaterdag 15:00 1 3-6 II 2-0 (21-19, 21-15)
12 Van Laanen /Vismans Spijkers/Stiekema Zaterdag 15:50 1 7-2 II 0-2 (17-21, 8-21)
13 Bastiaans/De Koning Spil/Stronkhorst Zaterdag 14:10 4 15-10 V13 2-1 (22-20, 10-21, 15-12)
14 Maas/Wiggers Garret, M./Garret, T.W. Zaterdag 16:40 4 11-14 V13 2-0 (21-19, 21-15)
15 Lems/Vink Van Noorden, B./Van Noorden, T. Zaterdag 15:50 4 13-12 V13 1-2 (12-21, 21-15, 9-15)
16 Marcelis/Zijlstra Uittenbosch, S./Uittenbosch, H. Zaterdag 15:00 4 9-16 V13 2-0 (21-12, 21-17)
17 Bastiaans/De Koning Meeuwsen/Schuil Zaterdag 18:20 2 10-5 V9 0-2 (12-21, 13-21)
18 Maas/Wiggers Rothfusz/Van Zwieten Zaterdag 18:20 4 11-8 V9 0-2 (12-21, 7-21)
19 Van Noorden, B./Van Noorden, T. Van Laanen /Vismans Zaterdag 17:30 1 12-7 V9 1-2 (21-17, 13-21, 11-15)
20 Marcelis/Zijlstra Daalmeijer/Van den Outenaar Zaterdag 17:30   9-6 V9 2-0 (21-0, 21-0)
21 Boersma/Brouwer Bolsterlee/Lokerse Zaterdag 19:10 2 1-4 III 2-0 (21-18, 21-14)
22 Oude Elferink/Varenhorst Spijkers/Stiekema Zaterdag 19:10 4 3-2 III 2-1 (11-21, 22-20, 15-13)
23 Meeuwsen/Schuil Rothfusz/Van Zwieten Zondag 09:20 1 5-8 V7 0-2 (24-26, 19-21)
24 Van Laanen /Vismans Marcelis/Zijlstra Zondag 09:20 2 7-6 V7 1-2 (21-15, 20-22, 10-15)
25 Rothfusz/Van Zwieten Spijkers/Stiekema Zondag 11:00 2 5-3 V5 0-2 (17-21, 13-21)
26 Marcelis/Zijlstra Bolsterlee/Lokerse Zondag 11:00 1 6-4 V5 0-2 (19-21, 17-21)
27 Boersma/Brouwer Spijkers/Stiekema Zondag 12:40 1 1-3 1/2 finale 2-0 (21-11, 21-14)
28 Oude Elferink/Varenhorst Bolsterlee/Lokerse Zondag 12:40 2 2-4 1/2 finale 2-0 (21-15, 21-17)
29 Spijkers/Stiekema Bolsterlee/Lokerse Zondag 14:20 1 3-4 3/4 2-0 (21-18, 21-15)
30 Boersma/Brouwer Oude Elferink/Varenhorst Zondag 16:00 1 1-2 Finale 0-2 (17-21, 20-22)

1e Divisie Dames - Ameland (26 en 27 jun 2010)

Nr Team A Team B Datum Tijd Veld Seeds Ronde Uitslag
01 Seeding 1 Seeding 16 Zaterdag 12:30   1-16 I -
02 Seeding 9 Seeding 8 Zaterdag 12:30   9-8 I -
03 Seeding 5 Seeding 12 Zaterdag 10:00   5-12 I -
04 Seeding 13 Seeding 4 Zaterdag 10:00   13-4 I -
05 Seeding 3 Seeding 14 Zaterdag 10:50   3-14 I -
06 Seeding 11 Seeding 6 Zaterdag 10:50   11-6 I -
07 Seeding 7 Seeding 10 Zaterdag 11:40   7-10 I -
08 Seeding 15 Seeding 2 Zaterdag 11:40   15-2 I -
09 Winnaar 01 Winnaar 02 Zaterdag 15:50   1-8 II -
10 Winnaar 03 Winnaar 04 Zaterdag 13:20   5-4 II -
11 Winnaar 05 Winnaar 06 Zaterdag 14:10   3-6 II -
12 Winnaar 07 Winnaar 08 Zaterdag 15:00   7-2 II -
13 Verliezer 08 Verliezer 07 Zaterdag 13:20   15-10 V13 -
14 Verliezer 06 Verliezer 05 Zaterdag 15:50   11-14 V13 -
15 Verliezer 04 Verliezer 03 Zaterdag 15:00   13-12 V13 -
16 Verliezer 02 Verliezer 01 Zaterdag 14:10   9-16 V13 -
17 Winnaar 13 Verliezer 10 Zaterdag 18:20   10-5 V9 -
18 Winnaar 14 Verliezer 09 Zaterdag 19:10   11-8 V9 -
19 Winnaar 15 Verliezer 12 Zaterdag 16:40   12-7 V9 -
20 Winnaar 16 Verliezer 11 Zaterdag 16:40   9-6 V9 -
21 Winnaar 09 Winnaar 10 Zaterdag 18:20   1-4 III -
22 Winnaar 11 Winnaar 12 Zaterdag 19:10   3-2 III -
23 Winnaar 17 Winnaar 18 Zondag 09:30   5-8 V7 -
24 Winnaar 19 Winnaar 20 Zondag 09:30   7-6 V7 -
25 Winnaar 23 Verliezer 22 Zondag 11:00   5-3 V5 -
26 Winnaar 24 Verliezer 21 Zondag 11:00   6-4 V5 -
27 Winnaar 21 Winnaar 25 Zondag 12:45   1-3 1/2 finale -
28 Winnaar 22 Winnaar 26 Zondag 12:45   2-4 1/2 finale -
29 Verliezer 27 Verliezer 28 Zondag 14:30   3-4 3/4 -
30 Winnaar 27 Winnaar 28 Zondag 14:30   1-2 Finale -
31 Verliezer 16 Verliezer 15 Zaterdag 17:30   13-16 V15 -
32 Verliezer 14 Verliezer 13 Zaterdag 17:30   14-15 V15 -

1e Divisie Heren - Ameland (26 en 27 jun 2010)

Nr Team A Team B Datum Tijd Veld Seeds Ronde Uitslag
01 Seeding 1 Seeding 16 Zaterdag 12:30   1-16 I -
02 Seeding 9 Seeding 8 Zaterdag 12:30   9-8 I -
03 Seeding 5 Seeding 12 Zaterdag 10:00   5-12 I -
04 Seeding 13 Seeding 4 Zaterdag 10:00   13-4 I -
05 Seeding 3 Seeding 14 Zaterdag 10:50   3-14 I -
06 Seeding 11 Seeding 6 Zaterdag 10:50   11-6 I -
07 Seeding 7 Seeding 10 Zaterdag 11:40   7-10 I -
08 Seeding 15 Seeding 2 Zaterdag 11:40   15-2 I -
09 Winnaar 01 Winnaar 02 Zaterdag 15:50   1-8 II -
10 Winnaar 03 Winnaar 04 Zaterdag 13:20   5-4 II -
11 Winnaar 05 Winnaar 06 Zaterdag 14:10   3-6 II -
12 Winnaar 07 Winnaar 08 Zaterdag 15:00   7-2 II -
13 Verliezer 08 Verliezer 07 Zaterdag 13:20   15-10 V13 -
14 Verliezer 06 Verliezer 05 Zaterdag 15:50   11-14 V13 -
15 Verliezer 04 Verliezer 03 Zaterdag 15:00   13-12 V13 -
16 Verliezer 02 Verliezer 01 Zaterdag 14:10   9-16 V13 -
17 Winnaar 13 Verliezer 10 Zaterdag 18:20   10-5 V9 -
18 Winnaar 14 Verliezer 09 Zaterdag 19:10   11-8 V9 -
19 Winnaar 15 Verliezer 12 Zaterdag 16:40   12-7 V9 -
20 Winnaar 16 Verliezer 11 Zaterdag 16:40   9-6 V9 -
21 Winnaar 09 Winnaar 10 Zaterdag 18:20   1-4 III -
22 Winnaar 11 Winnaar 12 Zaterdag 19:10   3-2 III -
23 Winnaar 17 Winnaar 18 Zondag 09:30   5-8 V7 -
24 Winnaar 19 Winnaar 20 Zondag 09:30   7-6 V7 -
25 Winnaar 23 Verliezer 22 Zondag 11:00   5-3 V5 -
26 Winnaar 24 Verliezer 21 Zondag 11:00   6-4 V5 -
27 Winnaar 21 Winnaar 25 Zondag 12:45   1-3 1/2 finale -
28 Winnaar 22 Winnaar 26 Zondag 12:45   2-4 1/2 finale -
29 Verliezer 27 Verliezer 28 Zondag 14:30   3-4 3/4 -
30 Winnaar 27 Winnaar 28 Zondag 14:30   1-2 Finale -
31 Verliezer 16 Verliezer 15 Zaterdag 17:30   13-16 V15 -
32 Verliezer 14 Verliezer 13 Zaterdag 17:30   14-15 V15 -