Rss feed Beachvolleybal Enschede

Wedstrijdprogramma TV  14 mei
Op het tabblad 'wedstrijdprogramma' vind je het programma voor Enschede. Let op! Een aantal wedstrijden start al om 08:30 uur.
 
Eendaags mannentoernooi 1e divisie TV  31 maart
Het mannentoernooi in de 1e divisie vindt plaats op één speeldag. Op deze dag kunnen 16 teams deelnemen aan de competitie. Er wordt wel gespeeld in 2 poules van 8 teams.
 
Toernooigegevens
Naam Beachvolleybal Enschede
Datum 15-mei-'10
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Drienerlolaan 5
Postcode 7522 NB
Routebeschrijving Vanaf de A35 is 'Universiteit Twente' aangegeven op de ANWB-borden. Eenmaal op het terrein kun je parkeren/omkleden bij het Sportcentrum (aangegeven als gebouw 49).
   
Overige eigenschappen
Catering Er wordt de mogelijkheid geboden om pizza te bestellen, een supermarkt is op loopafstand.
Prijzengeld  
Overnachting Als er behoefte is aan overnachting, kunnen er blokhutten gehuurd worden op het campus terrein.
Overige bijzonderheden Voor omkleedmogelijkheden e.d. is Sportcentrum Universiteit Twente van 8.00 - 24.00 uur geopend.

Openingsdatum inschrijving onder voorbehoud
   

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 15 mei -
Inschrijving geopend 24 okt 09:37 uur - 24 okt 09:37 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

1e divisie (M)

Type Mannen 16 teams
Datum 15 mei -
Inschrijving geopend 24 okt 09:37 uur - 24 okt 09:37 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

Startdatum: 15 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 3120.00Informatie   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
 
2 . 1932.60Informatie   Hidde Uittenbosch
Sander Uittenbosch
 
3 . 1701.00Informatie   Franke Beijer
Jan-Joost van den Bogert
 
4 . 1630.00Informatie   Jorn Lorsheijd
Marc Stronkhorst
 
5 . 1604.00Informatie   Ben van Noorden
Thijs van Noorden
 
6 . 1478.00Informatie   Joris Bastiaans
Jeroen de Koning
 
7 . 1364.60Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
8 . 1239.00Informatie   Jord Brethouwer
Rowan van Vreede
 
9 . 1128.00Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
10 . 1096.00Informatie   Marcel Dingemanse
John Hintzen
 
11 . 1036.00Informatie   Sipke Heida
Dennis van der Wiel
 
12 . 947.85Informatie   Bobby Kooy
Chris van Mullem
 
13 . 751.00Informatie   Herwin Brillemans
Bart Theelen
 
14 . 721.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
15 . 653.00Informatie   Jan de Vries
Tom Willemse
 
16 . 618.00Informatie   Matthijs Brul
Rob van der Wel
 
17 . 605.00Informatie   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
 
18 . 593.00Informatie (W) Sander de Koning
Bernd Talsma
 
19 . 576.60Informatie   Martijn van den Berg
Robbert Janssen
 
20 . 413.00Informatie   Yannick Gloudemans
Guillaume Klich
 
21 . 387.00Informatie   Stefan Heusinkveld
Vincent van Kempen
 
22 . 322.30Informatie   Dirk Boehlé
Sjors den Dubbelden
 
23 . 293.50Informatie (W) Tjeerd Boerman
Jesper Borst
 
24 . 206.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
25 . 156.00Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
26 . 46.00Informatie   Sebastiaan ten Brinke
Thomas ten Brinke
 
27 . 0.00Informatie   Martin Grotenhuis
Chris van den Heuvel
 
28 . 0.00Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
29 . 0.00Informatie (W) Oleksii Kuzmin
Pedro Marques
 
 

Startdatum: 15 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2140.00Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
2 . 2040.00Informatie   Paulien Moekotte
Anouk Schouten
 
3 . 1608.00Informatie   Veronique Kort
Inge van den Outenaar
 
4 . 1382.00Informatie   Simone Linstra
Laure Obelink
 
5 . 1382.00Informatie   Simone Linstra
Laure Obelink
 
6 . 1310.40Informatie   Ilona Lievaart
Robine Masselink
 
7 . 1280.40Informatie   Charlotte Heida
Marjolein Jansen
 
8 . 1186.00Informatie   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
 
9 . 824.00Informatie   Laura Bloem
Laura Kam
 
10 . 814.00Informatie   Emily Kloos
Wieneke Verweij
 
11 . 789.30Informatie   Rachel van de Pol
Lotte Swart
 
12 . 602.00Informatie   Lisanne Adams
Sanne G. Keizer
 
13 . 502.50Informatie   Annemieke den Boer
Linda Snoek
 
14 . 459.00Informatie   Wietske Idema
Maaike van Meerten
 
15 . 366.00Informatie   Ingerlise Kooijman
Mila Michel
 
16 . 366.00Informatie   Ingerlise Kooijman
Mila Michel
 
17 . 346.20Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
18 . 344.20Informatie   Moniek de Goeij
Erzy Kassens
 
19 . 0.00Informatie (W) Lisette Gudde
Wieke van Vuuren
 
20 . 0.00Informatie   Shannon Gerhardt
Steffie Janshen
 
 

Startdatum: 15 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
1e 100
2.   Jord Brethouwer
Rowan van Vreede
1e 100
4.   Sipke Heida
Dennis van der Wiel
2e 90
6.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
2e 90
7.   Bobby Kooy
Chris van Mullem
3e 85
9.   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
3e 85
10. (W) Sander de Koning
Bernd Talsma
4e 75
16.   Yannick Gloudemans
Guillaume Klich
4e 75
3.   Marcel Dingemanse
John Hintzen
5-6e 60
5.   Herwin Brillemans
Bart Theelen
5-6e 60
12.   Jan de Vries
Tom Willemse
5-6e 60
14.   Martijn van den Berg
Robbert Janssen
5-6e 60
8. (W) Oleksii Kuzmin
Pedro Marques
7e 44
15.   Matthijs Brul
Rob van der Wel
7e 44
11.   Pieter Goudswaard
Joop Korver
8e 37.5
13. (W) Tjeerd Boerman
Jesper Borst
8e 37.5
 
Gepubliceerd op 6 mei, gewijzigd op 16 mei.

Startdatum: 15 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Paulien Moekotte
Anouk Schouten
1e 100
1.   Lidia Bons
Bianca Gommans
2e 90
4.   Simone Linstra
Laure Obelink
3e 85
3.   Veronique Kort
Inge van den Outenaar
4e 75
5. (W) Lisette Gudde
Wieke van Vuuren
5-6e 60
6.   Rachel van de Pol
Lotte Swart
5-6e 60
7.   Ilona Lievaart
Robine Masselink
7e 44
8.   Charlotte Heida
Marjolein Jansen
8e 37.5
 
Gepubliceerd op 6 mei, gewijzigd op 16 mei.
Tijd   Veld 1   Veld 4   Veld 2   Veld 5   Veld 3   Veld 6
08:30 01 1 - 8 02 4 - 5                
08:40
08:50
09:00 01 1 - 16 02 8 - 9
09:10
09:20 03 2 - 7 04 3 - 6
09:30 01 2 - 15 02 7 - 10
09:40
09:50 03 4 - 13 04 5 - 12
10:00
10:10 05 w01 - w02 06 v02 - v01
10:20 03 3 - 14 04 6 - 11
10:30
10:40 05 w01 - w02 06 v02 - v01
10:50
11:00 07 w03 - w04 08 v04 - v03
11:10 05 w01 - w02 06 v02 - v01
11:20
11:30 07 w03 - w04 08 v04 - v03
11:40
11:50        
12:00 07 w03 - w04 08 v04 - v03
12:10
12:20        
12:30 09 v07 - w06 10 v05 - w08
12:40
12:50        
13:00 09 v07 - w06 10 v05 - w08
13:10
13:20     11 v07 - v08
13:30 09 v07 - w06 10 v05 - w08
13:40
13:50     11 v07 - v08
14:00
14:10 12 w05 - w09 13 w07 - w10
14:20     11 v07 - v08
14:30
14:40 12 w05 - w09 13 w07 - w10
14:50
15:00        
15:10 12 w05 - w09 13 w07 - w10
15:20
15:30 14 v12 - v13        
15:40
15:50
16:00        
16:10
16:20
16:30 15 w12 - w13     14 v12 - v13
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30 15 w12 - w13 14 v12 - v13
17:40
17:50
18:00
18:10
18:20
18:30 15 w12 - w13    
18:40
18:50
19:00
19:10
19:20
Damestoernooi: roze
Herentoernooi 1: blauw
Herentoernooi 2: groen