Rss feed Beachvolleybal Scheveningen

Geen nieuwsberichten
Toernooigegevens
Naam Beachvolleybal Scheveningen
Datum 07-aug-'10 - 08-aug-'10
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Strandweg 2
Postcode 2586 JK
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 08 aug -
Inschrijving geopend 20 dec 13:04 uur - 20 dec 13:04 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

2e divisie (M)

Type Mannen 24 teams
Datum 07 aug -
Inschrijving geopend 20 dec 13:04 uur - 20 dec 13:04 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (12 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 08 aug -
Inschrijving geopend 20 dec 13:04 uur - 20 dec 13:04 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 24 teams
Datum 08 aug -
Inschrijving geopend 20 dec 13:04 uur - 20 dec 13:04 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (12 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

Startdatum: 08 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1801.50Informatie   Jan-Joost van den Bogert
Jeroen Vismans
 
2 . 1573.00Informatie   Franke Beijer
Jan-Joost van den Bogert
 
3 . 1448.00Informatie   Jord Brethouwer
Rowan van Vreede
 
4 . 1429.00Informatie   Dirk Boehlť
Erik Nijland
 
5 . 1371.00Informatie   Jacco Versteijnen
Mart van Werkhoven
 
6 . 1278.00Informatie   Bas den Boer
Herwin Brillemans
 
7 . 1196.00Informatie   Bas den Boer
Rick Wiggers
 
8 . 1126.00Informatie   Herwin Brillemans
Bart Theelen
 
9 . 1121.50Informatie   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
 
10 . 1103.50Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
11 . 999.40Informatie   Ralf Kroon
Sven de Vries
 
12 . 973.00Informatie   Jan de Vries
Tom Willemse
 
13 . 939.00Informatie   Ruud Manenschijn
Niels Ringenaldus
 
14 . 775.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
15 . 729.00Informatie   Martijn van Eerd
Chris van Mullem
 
16 . 725.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
17 . 719.50Informatie   Matthijs Brul
Rob van der Wel
 
18 . 674.00Informatie   Tomas Burgers
Bas Verpoorten
 
19 . 592.00Informatie   Daniel van Helden
Robbert Janssen
 
20 . 542.00Informatie   Ewoud Gommans
Tijs de Tombe
 
21 . 524.00Informatie   Remco van Dongen
Tom Willemse
 
22 . 286.00Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
 

Startdatum: 08 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1685.50Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
2 . 1645.00Informatie   Linde FrŲlke
Judith Pietersen
 
3 . 1620.00Informatie   Annemieke Driessen
Maaike Sonneville
 
4 . 1613.00Informatie   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
 
5 . 1498.00Informatie   Wendy Boerhave
Jaline 't Hart
 
6 . 1497.00Informatie   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
 
7 . 1468.00Informatie   Ilona Lievaart
Robine Masselink
 
8 . 1452.00Informatie   Sanne G. Keizer
Emily Kloos
 
9 . 1020.00Informatie   Samantha Meador
Nora Schueler
 
10 . 993.50Informatie   Annabeth Beije
Sanne Ros
 
11 . 990.00Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
12 . 930.00Informatie   Nanda Pluijter
Elizanne de Vries
 
13 . 907.00Informatie   Rianne Koller
Josine Verbeek
 
14 . 823.00Informatie   Annika Akse
Maureen Weernekers
 
15 . 752.00Informatie   Ylva Goor
Erzy Kassens
 
16 . 750.00Informatie   Samantha Rotteveel
MariŽlle van der Vlist
 
17 . 666.00Informatie   Wiesje Elfferich
Larissa Masselink
 
18 . 625.00Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
19 . 536.00Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
20 . 65.00Informatie   Esther van Berkel
Karine Muijlwijk
 
 

Startdatum: 07 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1429.00Informatie   Dirk Boehlť
Erik Nijland
 
2 . 1371.00Informatie   Jacco Versteijnen
Mart van Werkhoven
 
3 . 1126.00Informatie   Herwin Brillemans
Bart Theelen
 
4 . 1121.50Informatie   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
 
5 . 1103.50Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
6 . 999.40Informatie   Ralf Kroon
Sven de Vries
 
7 . 973.00Informatie   Jan de Vries
Tom Willemse
 
8 . 960.00Informatie   Jasper Niewold
Martijn Visser
 
9 . 949.00Informatie   Sander Lems
Wouter Pilon
 
10 . 939.00Informatie   Ruud Manenschijn
Niels Ringenaldus
 
11 . 884.00Informatie   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
 
12 . 858.00Informatie   Bram Boog
Rowan Merema
 
13 . 775.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
14 . 729.00Informatie   Martijn van Eerd
Chris van Mullem
 
15 . 725.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
16 . 719.50Informatie   Matthijs Brul
Rob van der Wel
 
17 . 674.00Informatie   Tomas Burgers
Bas Verpoorten
 
18 . 592.00Informatie   Daniel van Helden
Robbert Janssen
 
19 . 522.00Informatie   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
 
20 . 448.00Informatie   Michel Bargeman
Edwin Bargeman
 
21 . 418.00Informatie   Pelle Klein
Jorn Lorsheijd
 
22 . 350.00Informatie   Gert-Jan Dikken
Michel La Poutre
 
23 . 286.00Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
24 . 285.00Informatie   Thomas ten Brinke
Danny van den Horst
 
25 . 225.00Informatie   Hans van Rijn
Bart Thielen
 
26 . 197.00Informatie   Gerard van der Burg
Albert Drent
 
27 . 90.00Informatie   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
 
28 . 0.00Informatie   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
 
29 . 0.00Informatie   Wilfried Groothuis
Wilco van Wijk
 
 

Startdatum: 08 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1468.00Informatie   Ilona Lievaart
Robine Masselink
 
2 . 1452.00Informatie   Sanne G. Keizer
Emily Kloos
 
3 . 1119.00Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
4 . 1020.00Informatie   Samantha Meador
Nora Schueler
 
5 . 993.50Informatie   Annabeth Beije
Sanne Ros
 
6 . 990.00Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
7 . 958.00Informatie   Marloes Kremer
Karlijn Mooren
 
8 . 930.00Informatie   Nanda Pluijter
Elizanne de Vries
 
9 . 907.00Informatie   Rianne Koller
Josine Verbeek
 
10 . 823.00Informatie   Annika Akse
Maureen Weernekers
 
11 . 750.00Informatie   Samantha Rotteveel
MariŽlle van der Vlist
 
12 . 666.00Informatie   Wiesje Elfferich
Larissa Masselink
 
13 . 625.00Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
14 . 536.00Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
15 . 502.50Informatie   Sarah Hoekstra
Tessa Warners
 
16 . 482.00Informatie   Cynthia Meerman
Ellen Strik
 
17 . 409.00Informatie   Lisinka Pieterse
Lisa Vossen
 
18 . 130.00Informatie   Tessa Elferink
Bente van Woerden
 
19 . 96.10Informatie   Jessie Colijn
Jori Colijn
 
20 . 90.00Informatie   Jacqueline Gersjes
Silvia Raaijmakers
 
21 . 65.00Informatie   Esther van Berkel
Karine Muijlwijk
 
22 . 42.50Informatie   Tara Van Honschoten
Cat Stubbe
 
 

Startdatum: 08 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Franke Beijer
Jan-Joost van den Bogert
1e 100
6.   Dirk Boehlť
Erik Nijland
2e 90
2.   Jord Brethouwer
Rowan van Vreede
3e 85
4.   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
4e 75
3.   Bas den Boer
Herwin Brillemans
5e 62.5
8.   Remco van Dongen
Tom Willemse
6e 57.5
 
Gepubliceerd op 28 juli, gewijzigd op 8 september.

Startdatum: 08 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Wendy Boerhave
Jaline 't Hart
1e 100
3.   Linde FrŲlke
Judith Pietersen
2e 90
2.   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
3e 85
5.   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
4e 75
4.   Annemieke Driessen
Maaike Sonneville
5-6e 60
6.   Samantha Meador
Nora Schueler
5-6e 60
8.   Annabeth Beije
Sanne Ros
7e 44
7.   Sanne G. Keizer
Emily Kloos
8e 37.5
 
Gepubliceerd op 28 juli, gewijzigd op 8 augustus.

Startdatum: 07 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5.   Tomas Burgers
Bas Verpoorten
1e 75
9.   Wilfried Groothuis
Wilco van Wijk
1e 75
10.   Ruud Manenschijn
Niels Ringenaldus
2e 70
14.   Daniel van Helden
Robbert Janssen
2e 70
3.   Martijn van Eerd
Chris van Mullem
3e 65
11.   Matthijs Brul
Rob van der Wel
3e 65
1.   Sander Lems
Wouter Pilon
4e 50
7.   Pelle Klein
Jorn Lorsheijd
4e 50
4.   Jasper Niewold
Martijn Visser
5e 45
13.   Hans van Rijn
Bart Thielen
5e 45
17.   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
6e 41
18.   Gerard van der Burg
Albert Drent
6e 41
2.   Bram Boog
Rowan Merema
7e 37.5
8.   Koen Keijsers
Feike Laane
7e 37.5
12.   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
8e 35
16.   Pieter Goudswaard
Joop Korver
8e 35
6.   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
9e 32.5
22.   Michel Bargeman
Edwin Bargeman
9e 32.5
15.   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
10e 30
19.   Gert-Jan Dikken
Michel La Poutre
10e 30
20.   Thomas ten Brinke
Danny van den Horst
11e 25
21.   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
12e 20
 
Gepubliceerd op 28 juli, gewijzigd op 7 augustus.

Startdatum: 08 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
6.   Nanda Pluijter
Elizanne de Vries
1e 75
7.   Rianne Koller
Josine Verbeek
1e 75
1.   Renate Beersma
Sabine Beersma
2e 70
8.   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
2e 70
3.   Esther van Berkel
Karine Muijlwijk
3e 65
10.   Annika Akse
Maureen Weernekers
3e 65
12.   Wiesje Elfferich
Larissa Masselink
4e 50
13.   Sarah Hoekstra
Tessa Warners
4e 50
9.   Verin Boer
Mieke Thielen
5e 45
16.   Jacqueline Gersjes
Silvia Raaijmakers
5e 45
4.   Marloes Kremer
Karlijn Mooren
6e 41
11.   Cynthia Meerman
Ellen Strik
6e 41
14.   Lisinka Pieterse
Lisa Vossen
7e 37.5
15.   Tessa Elferink
Bente van Woerden
7e 37.5
5.   Jessie Colijn
Jori Colijn
8e 35
17.   Tara Van Honschoten
Cat Stubbe
8e 35
2.   Samantha Rotteveel
MariŽlle van der Vlist
 
Gepubliceerd op 28 juli, gewijzigd op 8 augustus.
Nr Team A Team B Datum Tijd Veld Seeds Ronde Uitslag
01 Seeding 1 Seeding 8   09:00   1-8 I -
02 Seeding 5 Seeding 4   09:00   5-4 I -
03 Seeding 3 Seeding 6   09:50   3-6 I -
04 Seeding 7 Seeding 2   09:50   7-2 I -
05 Winnaar 01 Winnaar 02   10:40   1-4 II -
06 Winnaar 03 Winnaar 04   11:30   3-2 II -
07 Verliezer 04 Verliezer 03   11:30   7-6   -
08 Verliezer 02 Verliezer 01   10:40   5-8   -
09 Winnaar 07 Verliezer 05   13:00   6-4 V5 -
10 Winnaar 08 Verliezer 06   13:00   5-3 V5 -
11 Verliezer 07 Verliezer 08   13:50   7-8 7/8 -
12 Winnaar 05 Winnaar 10   14:40   1-3 1/2 finale -
13 Winnaar 06 Winnaar 09   14:40   2-4 1/2 finale -
14 Verliezer 12 Verliezer 13   16:30   3-4 3/4 -
15 Winnaar 12 Winnaar 13   17:30   1-2 Finale -