Rss feed Beachvolleybal Dordrecht

Wild card mannen JvI  03 augustus
Feike en Tijme Laane hebben een Wild card gekregen van de lokale organisator
 
NK JvI  30 juli
Voor het NK worden de deelnemers na het laatste toernooi dat gehouden wordt in het weekend van 14 en 15 augustus bekend gemaakt.

Dit toernooi telt dus mee voor de plaatsing binnen het NK. De inschrijftermijn sluit 10 dagen van te voren
 
Toernooigegevens
Naam Beachvolleybal Dordrecht
Datum 14-aug-'10 - 15-aug-'10
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Schenkeldijk
Postcode 3328 LA
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 14 aug -
Inschrijving geopend 26 okt 10:25 uur - 26 okt 10:25 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 15 aug -
Inschrijving geopend 26 okt 10:25 uur - 26 okt 10:25 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials
 

Startdatum: 14 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1652.50Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
2 . 1489.00Informatie   Dirk Boehlé
Erik Nijland
 
3 . 1409.50Informatie   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
 
4 . 1210.00Informatie   Herwin Brillemans
Bart Theelen
 
5 . 1186.00Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
6 . 1125.40Informatie   Ralf Kroon
Sven de Vries
 
7 . 1074.00Informatie   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
 
8 . 1069.00Informatie   Jan de Vries
Tom Willemse
 
9 . 909.50Informatie   Guillaume Klich
Taco Toonen
 
10 . 859.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
11 . 851.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
12 . 849.00Informatie   Erik van Iperen
Sander Uittenbosch
 
13 . 834.50Informatie   Corjan Kroon
Rowan Merema
 
14 . 764.00Informatie   Bram Boog
Ralph Idzerda
 
15 . 706.50Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
16 . 674.00Informatie   Daniel van Helden
Robbert Janssen
 
17 . 653.00Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
18 . 270.00Informatie   Jeroen van der Linden
Bart-Jan van der Mark
 
19 . 200.00Informatie (W) Feike Laane
Tijmen Laane
 
20 . 150.00Informatie   Jeroen Nol
Frank Zutphen
 
 

Startdatum: 15 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2236.00Informatie   Inge Boersma
Charlotte Hermans
 
2 . 1991.00Informatie   Marije Bouwknegt
Anouk Schouten
 
3 . 1708.00Informatie   Simone Linstra
Laure Obelink
 
4 . 1539.50Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
5 . 1336.00Informatie   Emily Kloos
Wieneke Verweij
 
6 . 1327.00Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
7 . 1215.00Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
8 . 1189.00Informatie   Lisanne Adams
Sanne G. Keizer
 
9 . 1174.00Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
10 . 1104.00Informatie   Samantha Meador
Nora Schueler
 
11 . 1089.00Informatie   Mariëlle Kloek
Mila Michel
 
12 . 1042.00Informatie   Pamela Domselaar
Flore Gravesteijn
 
13 . 986.00Informatie   Wiesje Elfferich
Robine Masselink
 
14 . 805.00Informatie   Maaike Ghijsels
Jory Janssen
 
15 . 586.50Informatie   Michelle Boer
Annemieke Zwezerijnen
 
16 . 272.00Informatie   Daphne Katan
Kim van Zoonen
 
 

Startdatum: 14 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2. (W) Feike Laane
Tijmen Laane
1e 100
1.   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
2e 90
5.   Dirk Boehlé
Erik Nijland
3e 85
3.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
4e 75
4.   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
5-6e 60
6.   Herwin Brillemans
Bart Theelen
5-6e 60
8.   Ralf Kroon
Sven de Vries
7e 44
7.   Gerard van Dop
Rick van Oosterhout
8e 37.5
 
Gepubliceerd op 5 augustus, gewijzigd op 15 augustus.

Startdatum: 15 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Inge Boersma
Charlotte Hermans
1e 100
2.   Marije Bouwknegt
Anouk Schouten
2e 90
7.   Erzy Kassens
Larissa Masselink
3e 85
3.   Simone Linstra
Laure Obelink
4e 75
4.   Emily Kloos
Wieneke Verweij
5-6e 60
5.   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
5-6e 60
6.   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
7e 44
8.   Lisanne Adams
Sanne G. Keizer
8e 37.5
 
Gepubliceerd op 5 augustus, gewijzigd op 15 augustus.






Nr Team A Team B Datum Tijd Veld Seeds Ronde Uitslag
01 Seeding 1 Seeding 8   10:00   1-8 I -
02 Seeding 5 Seeding 4   10:00   5-4 I -
03 Seeding 3 Seeding 6   10:50   3-6 I -
04 Seeding 7 Seeding 2   10:50   7-2 I -
05 Winnaar 01 Winnaar 02   11:40   1-4 II -
06 Winnaar 03 Winnaar 04   12:30   3-2 II -
07 Verliezer 04 Verliezer 03   12:30   7-6   -
08 Verliezer 02 Verliezer 01   11:40   5-8   -
09 Winnaar 07 Verliezer 05   14:00   6-4 V5 -
10 Winnaar 08 Verliezer 06   14:00   5-3 V5 -
11 Verliezer 07 Verliezer 08   14:50   7-8 7/8 -
12 Winnaar 05 Winnaar 10   15:40   1-3 1/2 finale -
13 Winnaar 06 Winnaar 09   15:40   2-4 1/2 finale -
14 Verliezer 12 Verliezer 13   17:30   3-4 3/4 -
15 Winnaar 12 Winnaar 13   18:30   1-2 Finale -