Rss feed Champion Open NK Jeugd (dag 1)

Bereikbaarheid organisator JR  27 mei
Juliëtte Richter is bij het toernooi aanwezig en op de toernooidag bereikbaar via telefoonnummer 06 23616883.
 
Toernooigegevens
Naam Champion Open NK Jeugd (dag 1)
Datum 10-jul-'10
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Hoek van Holland
Postcode  
Routebeschrijving Strand (Slag Badweg/Zeekant)
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   


Het NK Open jeugd Beach 2011 heeft een nieuwe sponsor : het kledingmerkk CHAMPION.

Vandaar de naam Champion Open NK Jeugd Beach.

Alle deelnemende teams ontvangen van de sponsor een prachtige Champion Beach volleybal (met een winkelwaarde van 29,95)

Bovendien ontvangen de nummers 1-2-3 van de jongens en meisjes in de categorie onder 16 jaar


'a day as a beach pro' .


Je loopt een dagje mee met de Nederlandse beach volleybaltoppers in Den Haag. CHAMPION verzorgt deze dag compleet = inclusief vervoer, training en lunch. 


Beach – leeftijdgrenzen jeugd 2010:
 
<20 – geb. op of na 01.01.91 (geb. in 1991 of 1992)
<18 – geb. op of na 01.01.93 (geb. in 1993 of 1994)
<16 – geb. op of na 01.01.95 (geb. in 1995 of 1996)
<14 – geb. op of na 01.01.97 (geboren in 1997 of later)
 

NK Jeugd 2x2 <18 (M)

Type Mannen 16 teams
Datum 10 jul -
Inschrijving geopend 16 apr 23:31 uur - 16 apr 23:31 uur
Inschrijfgeld € 20.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 18
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <14 (M)

Type Mannen 16 teams
Datum 10 jul -
Inschrijving geopend 16 apr 23:31 uur - 16 apr 23:31 uur
Inschrijfgeld € 20.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 14
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <18 (V)

Type Vrouwen 16 teams
Datum 10 jul -
Inschrijving geopend 16 apr 23:31 uur - 16 apr 23:31 uur
Inschrijfgeld € 20.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 18
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <14 (V)

Type Vrouwen 16 teams
Datum 10 jul -
Inschrijving geopend 16 apr 23:31 uur - 16 apr 23:31 uur
Inschrijfgeld € 20.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 14
Wedstrijdleiding
Officials
 

Startdatum: 10 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 724.00Informatie nvt   Midas Snoek
Jeffrey van Wijk
 
2 . 600.50Informatie nvt   Dustin Bontrop
Max van Mullem
 
3 . 472.00Informatie nvt   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
4 . 440.50Informatie nvt   Casper Haanappel
Lesley Kef
 
5 . 256.00Informatie nvt   Duncan van der Palen
Tom Vos
 
6 . 104.00Informatie nvt   Jelte Ottevanger
Menno de Ridder
 
7 . 92.80Informatie nvt   Daniel Hoonhout
Tristan Langereis
 
8 . 87.50Informatie nvt   Stijn Heffels
Bob Ignacio
 
9 . 48.00Informatie nvt   Herman Rempe
Niels van Tol
 
10 . 48.00Informatie nvt   Luuk van Breugel
Ron Heuvelmans
 
11 . 0.00Informatie nvt   Tobias Edskes
Christiaan van Heumen
 
12 . 0.00Informatie nvt   Evert Theunen
Hannes Verbruggen
 
13 . 0.00Informatie nvt   Iggy Amelinckx
Jeroen Oprins
 
14 . 0.00Informatie nvt   Daan van Dorst
Wilco van Leeuwen
 
15 . 0.00Informatie nvt   Jochem van de Kraats
Niels Zweekhorst
 
16 . 0.00Informatie nvt   Jip Gudden
Julian van Treeck
 
 

Startdatum: 10 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1059.00Informatie nvt   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
2 . 842.00Informatie nvt   Joyce Geneugelijk
Kirsten Sparnaay
 
3 . 654.50Informatie nvt   Larissa Masselink
Elizanne de Vries
 
4 . 607.00Informatie nvt   Lisa de Groes
Lara Visch
 
5 . 360.00Informatie nvt   Kelly Bolink
Naomi van de Wijngaard
 
6 . 289.60Informatie nvt   Vera Blok
Masu de Ridder
 
7 . 267.50Informatie nvt   Sandra Buitendijk
Sanne de Vaal
 
8 . 256.00Informatie nvt   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
9 . 222.00Informatie nvt   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
10 . 145.00Informatie nvt   Annemijn Lubbersen
Marcella Pama
 
11 . 142.80Informatie nvt   Kirsten Baak
Marleen van Opstal
 
12 . 128.00Informatie nvt   Esmé Esselbrugge
Jackie Klaster
 
13 . 120.00Informatie nvt   Dagmar Blankwater
Dorien den Otter
 
14 . 112.00Informatie nvt   Shauny Dieltjes
Shannon Dieltjes
 
15 . 104.00Informatie nvt   Heleen van den Brink
Femke Postma
 
16 . 104.00Informatie nvt   Kimberley van Oeffel
Luke Schut
 
17 . 72.00Informatie nvt   Lotte Dankers
Tessa van Spaandonk
 
18 . 0.00Informatie nvt   Aileen Bruins
Simone Hasselerharm
 
19 . 0.00Informatie nvt   Rosanne Mulder
Esther Verbraak
 
20 . 0.00Informatie nvt   Lizet Sins
Esther Verhoeven
 
21 . 0.00Informatie nvt   Floor Bueters
Margit Meijer
 
22 . 0.00Informatie nvt   Sophie ten Asbroek
Renee Melkert
 
23 . 0.00Informatie nvt   Dianne - Heeren
Julie Jansen
 
24 . 0.00Informatie nvt   Fleur Crielaard
Tara Van Honschoten
 
25 . 0.00Informatie nvt   Lisanne Willems
Bahar Yesilbag
 
26 . 0.00Informatie nvt   Raea Rasmussen
Cat Stubbe
 
27 . 0.00Informatie nvt   Naomi Stuifbergen
Midori Stuifbergen
 
 

Startdatum: 10 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 0.00Informatie nvt   Wout Abrahams
Ruud Sins
 
2 . 0.00Informatie nvt   Brayton Kleinmoedig
Joram Kuikstra
 
3 . 0.00Informatie nvt   Stevin van Keulen
Giovanni Verhagen
 
4 . 0.00Informatie nvt   Ruben Penninga
Jasper Willems
 
5 . 0.00Informatie nvt   Giel Cambré
Ruben Heye
 
6 . 0.00Informatie nvt   Samuël Di Maggio
Lex Pardon
 
7 . 0.00Informatie nvt   Nina Damen
Roy Oryszczyn
 
 

Startdatum: 10 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 56.00Informatie nvt   Ruby Adel
Ruth Zijlstra
 
2 . 0.00Informatie nvt   Robyn Groenewegen
Cindy Zandstra
 
3 . 0.00Informatie nvt   Kyra Brandt
Gwyneth Kef
 
4 . 0.00Informatie nvt   Eva Groenen
Roos Mast
 
5 . 0.00Informatie nvt   Dorrit Bueters
Pleun Ypma
 
6 . 0.00Informatie nvt   Annika Habing
Nora Spraakman
 
7 . 0.00Informatie nvt   Brenda van den Heuvel
Marenka de Ruiter
 
8 . 0.00Informatie nvt   Tara Altena
Michelle Fleury
 
9 . 0.00Informatie nvt   Maud Soetens
Minouche van de Ven
 
10 . 0.00Informatie nvt   Sanne de Groes
Lotte Rusch
 
 

Startdatum: 10 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. nvt   Midas Snoek
Jeffrey van Wijk
1e 60
3. nvt   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
2e 54
7. nvt   Daniel Hoonhout
Tristan Langereis
3e 48
12. nvt   Evert Theunen
Hannes Verbruggen
4e 42
2. nvt   Dustin Bontrop
Max van Mullem
5e 39
5. nvt   Duncan van der Palen
Tom Vos
5e 39
6. nvt   Stijn Heffels
Bob Ignacio
5e 39
8. nvt   Herman Rempe
Niels van Tol
5e 39
4. nvt   Casper Haanappel
Lesley Kef
9e 30
9. nvt   Luuk van Breugel
Ron Heuvelmans
9e 30
10. nvt   Jelte Ottevanger
Menno de Ridder
9e 30
11. nvt   Tobias Edskes
Christiaan van Heumen
9e 30
13. nvt   Iggy Amelinckx
Jeroen Oprins
9e 30
14. nvt   Daan van Dorst
Wilco van Leeuwen
9e 30
15. nvt   Jochem van de Kraats
Niels Zweekhorst
9e 30
16. nvt   Jip Gudden
Julian van Treeck
9e 30
 
Gepubliceerd op 1 juli, gewijzigd op 13 juli.

Startdatum: 10 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. nvt   Joyce Geneugelijk
Kirsten Sparnaay
1e 60
18. nvt   Rosanne Mulder
Esther Verbraak
2e 54
6. nvt   Annemijn Lubbersen
Marcella Pama
3e 48
12. nvt   Merel Koenderink
Jirrin Schut
4e 42
2. nvt   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
5e 39
3. nvt   Larissa Masselink
Elizanne de Vries
5e 39
5. nvt   Kelly Bolink
Naomi van de Wijngaard
5e 39
8. nvt   Dagmar Blankwater
Dorien den Otter
5e 39
4. nvt   Lisa de Groes
Lara Visch
9e 30
7. nvt   Sandra Buitendijk
Sanne de Vaal
9e 30
9. nvt   Kirsten Baak
Marleen van Opstal
9e 30
10. nvt   Vera Blok
Masu de Ridder
9e 30
11. nvt   Esmé Esselbrugge
Jackie Klaster
9e 30
14. nvt   Lisa Damen
Karo Rikhof
9e 30
15. nvt   Kimberley van Oeffel
Luke Schut
9e 30
13. nvt   Shauny Dieltjes
Shannon Dieltjes
13-16e 18
16. nvt   Aileen Bruins
Simone Hasselerharm
13-16e 18
17. nvt   Lotte Dankers
Tessa van Spaandonk
13-16e 18
19. nvt   Lizet Sins
Esther Verhoeven
13-16e 18
20. nvt   Floor Bueters
Margit Meijer
13-16e 18
21. nvt   Dianne - Heeren
Julie Jansen
13-16e 18
22. nvt   Fleur Crielaard
Tara Van Honschoten
13-16e 18
23. nvt   Lisanne Willems
Bahar Yesilbag
13-16e 18
24. nvt   Heleen van den Brink
Femke Postma
13-16e 18
25. nvt   Sophie ten Asbroek
Renee Melkert
13-16e 18
26. nvt   Raea Rasmussen
Cat Stubbe
13-16e 18
27. nvt   Naomi Stuifbergen
Midori Stuifbergen
13-16e 18
 
Gepubliceerd op 5 juli, gewijzigd op 14 juli.

Startdatum: 10 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5. nvt   Giel Cambré
Ruben Heye
1e 20
3. nvt   Stevin van Keulen
Giovanni Verhagen
2e 17.5
2. nvt   Brayton Kleinmoedig
Joram Kuikstra
3e 15
1. nvt   Wout Abrahams
Ruud Sins
4e 12
4. nvt   Ruben Penninga
Jasper Willems
5e 10
6. nvt   Samuël Di Maggio
Lex Pardon
5e 10
7. nvt   Nina Damen
Roy Oryszczyn
5e 10
 
Gepubliceerd op 5 juli, gewijzigd op 20 juli.

Startdatum: 10 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. nvt   Ruby Adel
Ruth Zijlstra
2e 0
2. nvt   Robyn Groenewegen
Cindy Zandstra
1e 0
3. nvt   Kyra Brandt
Gwyneth Kef
4e 0
4. nvt   Eva Groenen
Roos Mast
3e 0
5. nvt   Dorrit Bueters
Pleun Ypma
5e 0
6. nvt   Annika Habing
Nora Spraakman
5e 0
7. nvt   Brenda van den Heuvel
Marenka de Ruiter
5e 0
8. nvt   Tara Altena
Michelle Fleury
5e 0
9. nvt   Maud Soetens
Minouche van de Ven
9e 0
10. nvt   Sanne de Groes
Lotte Rusch
9e 0
 
Gepubliceerd op 1 juli, gewijzigd op 12 juli.
De plaatsing van de teams is tot stand gekomen op basis van de behaalde rankingpunten t/m sluitingsdatum (30 juni).
Bij gelijk aantal ranking punten is de volgorde bepaald door de datum van inschrijven.
Teams die na sluitingsdatum zijn toegelaten zijn onderaan toegevoegd.  

Zaterdag 10 juli:


M<18 : 16 teams, voorronde 4 x 4 teams, 's middags single elimination
V<18 :  27 teams, voorronde 6 x 4 en 1 x 3 teams, 's middags  single elimination  

M<14 : 7 teams, voorronde 1 x 4 en 1x3 teams,  single elimination
V<14 : 10 teams, voorronde 2x3 en 1x4 teams, single elimination

teams dienen zich voor 09.00 u te melden.

Teams tellen en fluiten elkaar in de voorronden t/m de 1/8 finales 
Wedstrijden in de voorronden t/m de 1/4 finales worden om 1 set gespeeld.
Wedstrijden v.a. de 1/2 finales worden om 2 gewonnen sets gespeeld
en door Nevobo scheidsrechters gefloten, teams tellen!  
  • Teams zorgen zelf voor (wedstrijd)ballen.
  • I.v.m. de te verwachten (tropische) warmte dit weekend adviseren wij je voldoende zonnebrandartikelen mee te nemen en te gebruiken. Voldoende te drinken en niet onnodig in de zon blijven op de momenten dat je niet hoeft te spelen of fluiten.   
  
Voor de open plekken kun je via de mail contactopnemen met Juliette Richter, juliette.richter@nevobo.nl (let op: je dient wel geregistreerd te staan als beachlid).