Rss feed Arnhem

Ingeling gepubliceerd TV  24 mei
De indeling voor de toernooien in Arnhem is nu volledig gepubliceerd.
 
Vertraging indeling TV  23 mei
Door het grote aantal wildcardverzoeken en mijn foutieve inschatting hiervan kan ik nog geen indeling publiceren. Dit zal ik morgenochtend rond half tien alsnog doen.

Mijn excuses voor dit ongemak.

Thijs-jan
 
Welkom! PU  13 mei
Aan alle beachvolleyballers!

Op zondag 29 mei zullen 8 heren- en 8 damesteams deelnemen aan de 1e divisie in Arnhem. Dit toernooi is onderdeel van een groter beachevenemement in Arnhem. Voor meer informatie over het beachvevenement Thialf at the Beach 2011, kijk dan op: http://www.arnhem-volleybal.nl.

We zien jullie graag verschijnen op de 29ste!

Met sportieve groet,
Paul Ubbink
 
Toernooigegevens
Naam Arnhem
Datum 29-mei-'11
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-53907741
   
Locatiegegevens
Adres C.A. Thiemestraat 49, Arnhem
Postcode 6828 DW
Routebeschrijving Vanuit richting Utrecht / Apeldoorn:
- Neem vanaf de A50 de A12 richting Oberhausen
- Neem afslag 27-Arnhem naar A348 richting Zutphen/Velp/Westervoort/N325
- Neem op de rotonde de 1ste afslag op IJsseloordweg/N325
- Sla rechtsaf bij Lange Water en sla linksaf bij IJssellaan
- De IJssellaan gaat op een gegeven moment over op de Johan de Wittlaan
- Sla rechtsaf bij Groen van Prinstererstraat
- Neem de 2e afslag rechts, de Thorbeckestraat
- Neem de 1e afslag links, de C.A. Thiemestraat
- Playground Thialf bevindt zich aan de rechterkant

Vanuit de richting Nijmegen:
- Neem vanaf de A325 richting Arnhem
- Vervolg de weg richting Arnhem tot aan het Airborneplein
- Neem de 1ste afslag op de rotonde, vervolg uw weg via de Johan de Wittlaan
- Sla linskaf bij Groen van Prinstererstraat
- Neem de 2e afslag rechts, de Thorbeckestraat
- Neem de 1e afslag links, de C.A. Thiemestraat
- Playground Thialf bevindt zich aan de rechterkant
   
Overige eigenschappen
Catering Aanwezig op de locatie
Prijzengeld Niet van toepassing
Overnachting Niet van toepassing
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 29 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 18 mei 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Eric Baas (0640349312)
Officials Albert Valentijn
Gertjan Pals
Hans Last
Joop Lips
Kees Staman
Rob Tap
Thomas Iwaniec
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 29 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 18 mei 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Eric Baas (0640349312)
Officials Albert Valentijn
Gertjan Pals
Hans Last
Joop Lips
Kees Staman
Rob Tap
Thomas Iwaniec
 

Startdatum: 29 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1659.00Informatie (3.75)Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
2 . 1470.00Informatie (2.00)Informatie   Ben van Noorden
Thijs van Noorden
 
3 . 1435.80Informatie (2.62)Informatie   Hidde Uittenbosch
Sander Uittenbosch
 
4 . 1207.80Informatie (4.12)Informatie   Tomas Burgers
Rowan van Vreede
 
5 . 1085.60Informatie (5.75)Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
6 . 962.00Informatie (4.25)Informatie   Michiel Boudewijn
Dennis van der Wiel
 
7 . 949.90Informatie (3.00)Informatie   Franke Beijer
Ivan Bruinier
 
8 . 835.60Informatie (5.12)Informatie   Bas Hoeberigs
Rob Hoeberigs
 
9 . 774.40Informatie (4.50)Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
10 . 769.40Informatie (5.67)Informatie   Ruud Manenschijn
Niels Ringenaldus
 
11 . 758.40Informatie (4.88)Informatie   David Julicher
Gijs van Pruissen
 
12 . 746.10Informatie (5.00)Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
13 . 601.50Informatie (8.00)Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
14 . 597.40Informatie (5.00)Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
15 . 340.00Informatie (8.00)Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
16 . 283.50Informatie (2.00)Informatie   Tijmen Laane
Feike Laane
 
17 . 58.80Informatie (7.50)Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
18 . 0.00Informatie (8.00)Informatie (W) Dennis Combe
Marco Olthof
 
 

Startdatum: 29 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1967.60Informatie (1.12)Informatie   Jolien Sinnema
Margo Wiltens
 
2 . 1771.30Informatie (3.25)Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
3 . 1632.20Informatie (1.50)Informatie   Charlotte Hermans
Elke Schuil-Wijnhoven
 
4 . 1632.00Informatie (3.25)Informatie   Esther Hullegie
Nienke de Waard
 
5 . 1420.90Informatie (6.25)Informatie   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
 
6 . 1415.20Informatie (2.12)Informatie   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
 
7 . 1326.70Informatie (5.75)Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
8 . 1294.20Informatie (4.62)Informatie   Fiona van Diepen
Karlijn Mooren
 
9 . 1219.60Informatie (6.50)Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
10 . 1178.80Informatie (3.12)Informatie (W) Willemijn van Enk
Margot Kouwenberg
 
11 . 1082.00Informatie (4.00)Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
12 . 1040.70Informatie (5.38)Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
13 . 1032.40Informatie (6.00)Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
14 . 967.40Informatie (1.75)Informatie   MariŽlle Kloek
Mila Michel
 
15 . 884.30Informatie (4.25)Informatie   Laura Kam
Vera Scheepbouwer
 
16 . 788.20Informatie (6.50)Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
17 . 708.80Informatie (6.83)Informatie   Annika Akse
Maureen Weernekers
 
18 . 571.50Informatie (2.12)Informatie   Rachel van de Pol
Joske Sturkenboom
 
19 . 561.80Informatie (4.25)Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
20 . 477.20Informatie (7.00)Informatie   Sanne G. Keizer
Nienke van Lammeren
 
21 . 398.20Informatie (6.25)Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
22 . 323.30Informatie (7.00)Informatie   Verin Boer
Marleen Over
 
23 . 264.20Informatie (7.33)Informatie   Daphne Katan
Kim van Zoonen
 
24 . 217.00Informatie (6.67)Informatie   Alm de Boer
Linda van Leeuwen
 
25 . 160.60Informatie (8.00)Informatie   Sanne Folkerts
Lotte Gerland de Vries
 
26 . 45.00Informatie (2.67)Informatie   Flore Gravesteijn
Kim Renkema
 
27 . 0.00Informatie (8.00)Informatie (W) Marijke Horn
Kim Lieckens
 
 

Startdatum: 29 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 2.00   Ben van Noorden
Thijs van Noorden
1e 86
7. 4.25   Michiel Boudewijn
Dennis van der Wiel
2e 68
3. 3.00   Franke Beijer
Ivan Bruinier
3e 57
6. 4.12   Tomas Burgers
Rowan van Vreede
4e 48
4. 3.75   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
5-6e 38
8. 5.75   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
5-6e 38
2. 2.62   Hidde Uittenbosch
Sander Uittenbosch
7e 31
5. 8.00 (W) Dennis Combe
Marco Olthof
8e 26
 
Gepubliceerd op 24 mei, gewijzigd op 29 mei.

Startdatum: 29 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 1.12   Jolien Sinnema
Margo Wiltens
1e 86
2. 1.50   Charlotte Hermans
Elke Schuil-Wijnhoven
2e 68
3. 3.25   Esther Hullegie
Nienke de Waard
3e 57
4. 2.12   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
4e 48
5. 3.12 (W) Willemijn van Enk
Margot Kouwenberg
5-6e 38
6. 8.00 (W) Marijke Horn
Kim Lieckens
5-6e 38
7. 3.25   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
7e 31
8. 5.75   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
8e 26
 
Gepubliceerd op 24 mei, gewijzigd op 29 mei.

Eerste divisie dames/heren

Veld 1 Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 1 S1 S8 1-8  S3    
10:00 3 S3 S6 3-6  V1    
11:00 5 W1 W2 1-4  V3    
12:00 7 W3 W4 3-2  V5    
13:30 9 W6 V7 6-4  W5   5-6e
14:30 11 V6 V8 7-8  V9 7e 8e
15:30 12 W5 W9 1-3  V11    
17:00 14 W12 W13 1-2   1e 2e

Veld 2
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 2 S5 S4 5-4  S2    
10:00 4 S7 S2 7-2  V2    
11:00 6 V2 V1 5-8  V4    
12:00 8 V4 V3 7-6  V8    
13:30 10 W8 V5 5-3  W7   5-6e
14:30              
15:30 13 W7 W10 2-4  V10    
17:00 15 V12 V13 3-4   3e 4e