Rss feed Renesse

Aanpassing indeling TV  02 juni
Als gevolg van een tweetal terugtrekkingen in de eredivisie heren hebben er mutaties plaatsgevonden in het deelnemersveld. Controleer het deelnemersveld en wedstrijdprogramma goed, wat betreft de aanvangstijd.
 
Deelnemersveld gepubliceerd TV  30 mei
Het deelnemersveld voor dit toernooi is zojuist gepubliceerd. In de derde divisie dames is helaas slechts een beperkt aantal inschrijvinven. De derde divisie wordt hierbij mogelijk gecombineerd met een van de Freetime-toernooien.
 
Toernooigegevens
Naam Renesse
Datum 04-jun-'11 - 05-jun-'11
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 015-2195442
   
Locatiegegevens
Adres Jan van Renesseweg 32
Postcode 4325 GM Renesse
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 05 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 25 mei 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials André Leeuwis
Bert van der Heul
Jacques Barentse
Robert van Blankenstein
Thomas Iwaniec
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 05 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 25 mei 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials André Leeuwis
Bert van der Heul
Jacques Barentse
Robert van Blankenstein
Thomas Iwaniec
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 05 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 25 mei 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials André Leeuwis
Bert van der Heul
Jacques Barentse
Robert van Blankenstein
Thomas Iwaniec
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 04 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 25 mei 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials André Leeuwis
Jacques Barentse
Joop Lips
Rob Remmers
Robert van Blankenstein
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 05 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 25 mei 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials André Leeuwis
Bert van der Heul
Jacques Barentse
Robert van Blankenstein
Thomas Iwaniec
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 04 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 25 mei 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials André Leeuwis
Jacques Barentse
Joop Lips
Rob Remmers
Robert van Blankenstein
 

Startdatum: 05 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1735.00Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
2 . 1691.40Informatie   Dirk Boehlé
Erik Nijland
 
3 . 1590.40Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
4 . 1544.70Informatie   Jan-Joost van den Bogert
Mart van Werkhoven
 
5 . 1348.80Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
6 . 1273.50Informatie   Bas den Boer
Herwin Brillemans
 
7 . 1161.60Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
8 . 1023.80Informatie (P) Matthias Pezij
Rowan van Vreede
 
9 . 850.40Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
10 . 793.80Informatie   Marcel Dingemanse
John Hintzen
 
11 . 788.10Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
12 . 767.60Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
13 . 754.00Informatie (P) Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
 
14 . 636.90Informatie   Rowan Merema
Bart Veldhuijzen
 
15 . 635.50Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
16 . 495.00Informatie   Gert-Jan Dikken
Manolo de la Fuente
 
17 . 493.80Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
18 . 473.52Informatie   Nathan Mulder
Sven de Vries
 
19 . 423.40Informatie   Matthijs Brul
Arjan Roelofs
 
20 . 378.60Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
21 . 340.00Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
22 . 226.30Informatie   Matthijs Agterberg
Chris Haanschoten
 
23 . 117.40Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
24 . 78.80Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
 

Startdatum: 04 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2298.80Informatie   Annemieke Driessen
Paulien Moekotte
 
2 . 1714.60Informatie   Nicole van der Mark
Kirsten Sparnaay
 
3 . 1552.50Informatie   Fiona van Diepen
Emily Kloos
 
4 . 1537.60Informatie   Pamela Domselaar
Mariska Koster
 
5 . 1472.90Informatie   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
 
6 . 1378.70Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
7 . 1329.80Informatie   Kayleigh Kef
Sanne van Werkhoven
 
8 . 1281.60Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
9 . 1132.00Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
10 . 901.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
11 . 873.60Informatie   Lidia Bons
Simone Salemans
 
12 . 816.20Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
13 . 772.80Informatie (P) Romy Beck
Vera Scheepbouwer
 
14 . 710.70Informatie   Josine Verbeek
Tessa Warners
 
15 . 687.50Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
16 . 669.00Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
17 . 229.00Informatie   Alm de Boer
Linda van Leeuwen
 
18 . 153.20Informatie   Nanda van de Pol
Paulien Tervoort
 
19 . 150.10Informatie   Erna Everaert
Daphne Katan
 
 

Startdatum: 05 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1735.00Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
2 . 1639.70Informatie   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
 
3 . 1590.40Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
4 . 1544.70Informatie   Jan-Joost van den Bogert
Mart van Werkhoven
 
5 . 1161.60Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
6 . 850.40Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
7 . 793.80Informatie   Marcel Dingemanse
John Hintzen
 
8 . 788.10Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
9 . 767.60Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
10 . 636.90Informatie   Rowan Merema
Bart Veldhuijzen
 
11 . 635.50Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
12 . 493.80Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
13 . 473.52Informatie   Nathan Mulder
Sven de Vries
 
14 . 423.40Informatie (P) Matthijs Brul
Arjan Roelofs
 
15 . 378.60Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
16 . 340.00Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
17 . 237.00Informatie   Manolo de la Fuente
Richard Posma
 
18 . 226.30Informatie   Matthijs Agterberg
Chris Haanschoten
 
19 . 144.10Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
20 . 117.40Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
21 . 78.80Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
22 . 53.00Informatie   Sido Bosma
Dennis de Looff
 
 

Startdatum: 05 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1132.00Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
2 . 875.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
3 . 873.60Informatie   Lidia Bons
Simone Salemans
 
4 . 816.20Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
5 . 710.70Informatie   Josine Verbeek
Tessa Warners
 
6 . 687.50Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
7 . 669.00Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
8 . 540.00Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
9 . 505.20Informatie   Sanne G. Keizer
Nienke van Lammeren
 
10 . 392.40Informatie   Cynthia Meerman
Ellen Strik
 
11 . 297.90Informatie   Kelly Bolink
Julia Wouters
 
12 . 269.60Informatie   Eveliene van der Ende
Robin van de Velde
 
13 . 238.20Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
14 . 157.50Informatie   Karlijn Obelink
Joske Sturkenboom
 
15 . 150.10Informatie   Erna Everaert
Daphne Katan
 
 

Startdatum: 05 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1735.00Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
2 . 1639.70Informatie   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
 
3 . 1590.40Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
4 . 788.10Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
5 . 635.50Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
6 . 493.80Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
7 . 473.52Informatie   Nathan Mulder
Sven de Vries
 
8 . 378.60Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
9 . 340.00Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
10 . 233.20Informatie   Martin van Steeg
Brent Veldman
 
11 . 226.30Informatie   Matthijs Agterberg
Chris Haanschoten
 
12 . 144.10Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
13 . 117.40Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
14 . 78.80Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
15 . 53.00Informatie   Sido Bosma
Dennis de Looff
 
 

Startdatum: 04 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 901.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
2 . 669.00Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
3 . 594.60Informatie   Maaike Ghijsels
Elsbeth Schippers
 
4 . 540.00Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
5 . 297.90Informatie   Kelly Bolink
Julia Wouters
 
6 . 229.00Informatie   Alm de Boer
Linda van Leeuwen
 
7 . 150.10Informatie   Erna Everaert
Daphne Katan
 
8 . 0.00Informatie   Roos van Lammeren
Tessa Verhoeff
 
 

Startdatum: 05 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4.   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
1e 86
5.   Bas den Boer
Herwin Brillemans
2e 68
1.   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
3e 57
3. (P) Matthias Pezij
Rowan van Vreede
4e 48
2.   Rowan Merema
Bart Veldhuijzen
5-6e 38
6.   Marcel Dingemanse
John Hintzen
5-6e 38
7.   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
7e 31
8.   Pieter Goudswaard
Joop Korver
8e 26
 
Gepubliceerd op 30 mei, gewijzigd op 5 juni.

Startdatum: 04 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5.   Lidia Bons
Simone Salemans
1e 86
3.   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
2e 68
1.   Kayleigh Kef
Sanne van Werkhoven
3e 57
4.   Josine Verbeek
Tessa Warners
4e 48
2.   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
5-6e 38
6. (P) Romy Beck
Vera Scheepbouwer
5-6e 38
8.   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
7e 31
7.   Shirley Jarman
Elcke de Weme
8e 26
 
Gepubliceerd op 30 mei, gewijzigd op 4 juni.

Startdatum: 05 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4.   Koen Keijsers
Feike Laane
1e 38
6.   Nathan Mulder
Sven de Vries
2e 30
1.   Manolo de la Fuente
Richard Posma
3e 25
5.   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
4e 21
3.   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
5-6e 17
7. (P) Matthijs Brul
Arjan Roelofs
5-6e 17
8.   Robin van Helden
Daniel van Helden
7e 14
2.   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
Gepubliceerd op 30 mei, gewijzigd op 5 juni.

Startdatum: 05 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4.   Cynthia Meerman
Ellen Strik
1e 38
6.   Erna Everaert
Daphne Katan
2e 30
5.   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
3e 25
8.   Kelly Bolink
Julia Wouters
4e 21
3.   Karlijn Obelink
Joske Sturkenboom
5-6e 17
7.   Eveliene van der Ende
Robin van de Velde
5-6e 17
1.   Wietske Idema
Susanne van Leersum
7e 14
 
Gepubliceerd op 30 mei, gewijzigd op 5 juni.

Startdatum: 05 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
1e 14
1.   Martin van Steeg
Brent Veldman
2e 10
3.   Sido Bosma
Dennis de Looff
 
Gepubliceerd op 30 mei, gewijzigd op 5 juni.

Startdatum: 04 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Maaike Ghijsels
Elsbeth Schippers
1e 14
2.   Roos van Lammeren
Tessa Verhoeff
2e 10
 
Gepubliceerd op 30 mei, gewijzigd op 4 juni.

Eerste, tweede divisie

Veld 1 Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 1 S1 S8 1-8  S3    
10:00 3 S3 S6 3-6  V1    
11:00 5 W1 W2 1-4  V3    
12:00 7 W3 W4 3-2  V5    
13:30 9 W6 V7 6-4  W5   5-6e
14:30 11 V6 V8 7-8  V9 7e 8e
15:30 12 W5 W9 1-3  V11    
17:00 14 W12 W13 1-2   1e 2e

Veld 2
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 2 S5 S4 5-4  S2    
10:00 4 S7 S2 7-2  V2    
11:00 6 V2 V1 5-8  V4    
12:00 8 V4 V3 7-6  V8    
13:30 10 W8 V5 5-3  W7   5-6e
14:30              
15:30 13 W7 W10 2-4  V10    
17:00 15 V12 V13 3-4   3e 4e