Rss feed Hoek van Holland I

Publicatie deelnemersveld TV  06 juni
Het deelnemersveld voor dit toernooi is gepubliceerd.
 
Deelname teams uit Australië TV  26 mei
Tijdens de toernooien in Hoek van Holland (11 juni) en Lelystad (18 juni) zal zowel bij de heren als bij de dames een tweetal teams uit Australië deelnemen. Deze teams bereiden zich in een trainingsstage in Nederland voor op het WK < 19.
 
Toernooigegevens
Naam Hoek van Holland I
Datum 11-jun-'11 - 12-jun-'11
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 015-2195442
   
Locatiegegevens
Adres Badweg, Hoek van Holland
Postcode  
Routebeschrijving Routebeschrijving:

Neem de A20 richting Rotterdam, Hoek van Holland/Naaldwijk. Neem de N223 richting Hoek van Holland. Ga na 1 km rechtsaf de Maasdijk (E25, N220) op richting Hoek van Holland. Ga na 5.1 km linksaf de Noordlandseweg op. Ga na 1 km rechtsaf de Schelpweg op. Neem na 1.7 km de afslag rechtsaf de Badweg op (bij restaurant Het Jagershuis). Wanneer je deze uitrijdt kom je bij het evenemententerrein.
   
Overige eigenschappen
Catering • Paviljoen
Er zijn meerdere paviljoens waar je kan genieten van een heerlijk hapje & drankje
Prijzengeld  
Overnachting Overnacht informatie
Campings en hotels zijn goed vertegenwoordigd in Hoek van Holland. Ga voor meer informatie naar de plaatselijke VVV
Overige bijzonderheden De wedstrijdkalender is tot 1 april onder voorbehoud.

Parkeer info:

Aan de Badweg vind je een betaalde parkeerplaats. Het is mogelijk om gratis op de Schelpweg te parkeren, kom hiervoor vroeg want het staat snel vol! Vanaf daar is het ongeveer nog 10 minuten naar de locatie lopen.

• Samenwerkende vereniging
Tijdens HvH I wordt onze Beach Crew ondersteunt voor MVC Maassluis. Tijdens HvH II zal studenten volleybal vereniging Punch de Beach Crew ondersteunen.
• Sanitaire voorzieningen
Wc’s en douches zijn op het strand te vinden
   

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 11 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 01 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials Aad Kok
André Leeuwis
Henk Kuipers
Rob Tap
Ton van Meurs
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 11 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 01 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials Aad Kok
André Leeuwis
Henk Kuipers
Rob Tap
Ton van Meurs
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 11 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 01 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (11 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials Aad Kok
André Leeuwis
Henk Kuipers
Rob Tap
Ton van Meurs
 

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 12 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 01 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials Amr el Safty
André Leeuwis
Bert van der Heul
Henk Kuipers
Kees Staman
Ton van Meurs
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 11 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 01 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials Aad Kok
André Leeuwis
Henk Kuipers
Rob Tap
Ton van Meurs
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 12 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 01 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (9 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials Amr el Safty
André Leeuwis
Bert van der Heul
Henk Kuipers
Kees Staman
Ton van Meurs
 

Startdatum: 12 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1438.00Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
2 . 1435.60Informatie   Sander Lems
Pieter Vink
 
3 . 1015.00Informatie   Ed Bontrop
Dustin Bontrop
 
4 . 950.60Informatie   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
 
5 . 920.40Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
6 . 829.60Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
7 . 751.40Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
8 . 660.00Informatie   Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
 
9 . 651.20Informatie   Marcel Dingemanse
John Hintzen
 
10 . 620.40Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
11 . 539.00Informatie   Herwin Brillemans
Willem-Jan van Gendt
 
12 . 523.00Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
13 . 473.60Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
14 . 450.00Informatie   Gert-Jan Dikken
Sander Hoogewoning
 
15 . 402.60Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
16 . 276.40Informatie   Peter Heysteeg
Sander Mirck
 
17 . 257.00Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
18 . 196.00Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
19 . 136.60Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
20 . 112.00Informatie   Ferdinand de Booij
Willem Goedhart
 
21 . 107.20Informatie   Kjeld Broekema
Daan Hettinga
 
22 . 94.20Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
 

Startdatum: 11 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2447.60Informatie   Rimke Braakman
Michelle Stiekema
 
2 . 2001.20Informatie   Annemieke Driessen
Paulien Moekotte
 
3 . 1518.00Informatie   Esther Hullegie
Nienke de Waard
 
4 . 1302.40Informatie   Pamela Domselaar
Mariska Koster
 
5 . 1294.60Informatie   Willemijn van Enk
Marlies de Keizer
 
6 . 1115.60Informatie   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
 
7 . 1077.00Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
8 . 1073.20Informatie   Simone Linstra
Laure Obelink
 
9 . 1019.40Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
10 . 1002.40Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
11 . 993.60Informatie   Mariëlle Kloek
Mila Michel
 
12 . 866.00Informatie   Kirsten Sparnaay
Lotte Swart
 
13 . 811.80Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
14 . 798.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
15 . 696.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
16 . 614.40Informatie   Femke Morsch
Josine Verbeek
 
17 . 450.00Informatie   Samantha Rotteveel
Mariëlle van der Vlist
 
18 . 443.00Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
19 . 370.80Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
20 . 306.80Informatie   Lisinka Pieterse
Lisa Vossen
 
21 . 150.00Informatie   Saskia Bos
Lindy Prins
 
22 . 144.00Informatie   Flore Gravesteijn
Kim Renkema
 
23 . 0.00Informatie (W) Mariafe Artacho Del Solar
Nicole Laird
 
 

Startdatum: 11 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1438.00Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
2 . 829.60Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
3 . 751.40Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
4 . 660.00Informatie   Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
 
5 . 651.20Informatie   Marcel Dingemanse
John Hintzen
 
6 . 620.40Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
7 . 523.00Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
8 . 485.80Informatie   Bram Boog
Corjan Kroon
 
9 . 473.60Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
10 . 450.00Informatie   Gert-Jan Dikken
Sander Hoogewoning
 
11 . 402.60Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
12 . 359.60Informatie   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
 
13 . 343.80Informatie   Gerard van Dop
Mirko van der Maat
 
14 . 257.00Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
15 . 196.00Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
16 . 166.40Informatie   Jesse Heuer
Jacco Versteijnen
 
17 . 156.20Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
18 . 143.40Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
19 . 136.60Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
20 . 112.00Informatie   Ferdinand de Booij
Willem Goedhart
 
21 . 107.20Informatie   Kjeld Broekema
Daan Hettinga
 
22 . 98.00Informatie (W) Sam Halliday
Lincoln Williams
 
23 . 94.20Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
24 . 38.00Informatie   Sido Bosma
Dennis de Looff
 
25 . 0.00Informatie (W) Brad Millers
Max Staples
 
 

Startdatum: 11 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1294.60Informatie   Willemijn van Enk
Marlies de Keizer
 
2 . 1131.80Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
3 . 1115.60Informatie   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
 
4 . 1077.00Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
5 . 1019.40Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
6 . 1002.40Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
7 . 866.00Informatie   Kirsten Sparnaay
Lotte Swart
 
8 . 844.60Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
9 . 811.80Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
10 . 798.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
11 . 696.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
12 . 614.40Informatie   Femke Morsch
Josine Verbeek
 
13 . 450.00Informatie   Samantha Rotteveel
Mariëlle van der Vlist
 
14 . 443.00Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
15 . 370.80Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
16 . 325.00Informatie   Luke Schut
Lara Visch
 
17 . 306.80Informatie   Lisinka Pieterse
Lisa Vossen
 
18 . 254.60Informatie   Kelly Bolink
Julia Wouters
 
19 . 247.40Informatie   Manon van der Sar
Tessa Warners
 
20 . 245.60Informatie   Annemieke Atema
Larissa Janssen
 
21 . 150.00Informatie   Saskia Bos
Lindy Prins
 
22 . 136.80Informatie   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
23 . 99.60Informatie   Esther van Berkel
Shannon Gerhardt
 
24 . 62.00Informatie   Sanneke Seldenthuis
Linda Snoek
 
25 . 30.00Informatie   Nienke Veerbeek
Elize Visser
 
26 . 0.00Informatie (W) Stacey Kloeden
Jennifer Sadler
 
 

Startdatum: 12 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1438.00Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
2 . 829.60Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
3 . 523.00Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
4 . 343.80Informatie   Gerard van Dop
Mirko van der Maat
 
5 . 276.40Informatie   Peter Heysteeg
Sander Mirck
 
6 . 156.20Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
7 . 143.40Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
8 . 112.00Informatie   Ferdinand de Booij
Willem Goedhart
 
9 . 107.20Informatie   Kjeld Broekema
Daan Hettinga
 
10 . 94.20Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
11 . 79.00Informatie   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
 
12 . 38.00Informatie   Sido Bosma
Dennis de Looff
 
13 . 28.00Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
14 . 16.00Informatie   Michel La Poutre
Niels Noorlander
 
15 . 8.00Informatie   Marcel de Rink
Koen Schutten
 
16 . 0.00Informatie   Stefan Roobol
Thomas Tournier
 
17 . 0.00Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
 

Startdatum: 11 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 866.00Informatie   Kirsten Sparnaay
Lotte Swart
 
2 . 798.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
3 . 443.00Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
4 . 370.80Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
5 . 325.00Informatie   Luke Schut
Lara Visch
 
6 . 254.60Informatie   Kelly Bolink
Julia Wouters
 
7 . 247.40Informatie   Manon van der Sar
Tessa Warners
 
8 . 245.60Informatie   Annemieke Atema
Larissa Janssen
 
9 . 136.80Informatie   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
10 . 105.04Informatie   Jessie Colijn
Jessica Vergeer
 
11 . 99.60Informatie   Esther van Berkel
Shannon Gerhardt
 
12 . 70.00Informatie   Ilva Broekema
Elise Thijm
 
13 . 62.00Informatie   Sanneke Seldenthuis
Linda Snoek
 
14 . 46.00Informatie   Jori Colijn
Ilona Nieuwkoop
 
15 . 30.00Informatie   Nienke Veerbeek
Elize Visser
 
16 . 6.00Informatie   Kristel Kemper
Siri Visser
 
 

Startdatum: 12 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Ed Bontrop
Dustin Bontrop
1e 86
1.   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
2e 68
2.   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
3e 57
5.   Marcel Dingemanse
John Hintzen
4e 48
6.   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
5-6e 38
8.   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
5-6e 38
4.   Herwin Brillemans
Willem-Jan van Gendt
7e 31
7.   Pieter Goudswaard
Joop Korver
8e 26
 
Gepubliceerd op 6 juni, gewijzigd op 13 juni.

Startdatum: 11 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Mariëlle Kloek
Mila Michel
1e 86
5. (W) Mariafe Artacho Del Solar
Nicole Laird
2e 68
7.   Esther Hullegie
Nienke de Waard
3e 57
3.   Pamela Domselaar
Mariska Koster
4e 48
1.   Rimke Braakman
Michelle Stiekema
5-6e 38
4.   Annemieke Driessen
Paulien Moekotte
5-6e 38
8.   Willemijn van Enk
Marlies de Keizer
7e 31
6.   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
8e 26
 
Gepubliceerd op 6 juni, gewijzigd op 11 juni.

Startdatum: 11 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5. (W) Sam Halliday
Lincoln Williams
1e 38
3.   Bram Boog
Corjan Kroon
2e 30
4.   Gerard van Dop
Mirko van der Maat
3e 25
6. (W) Brad Millers
Max Staples
4e 21
2.   Rob de Bie
Robert van Esterik
5-6e 17
8.   Jesse Heuer
Jacco Versteijnen
5-6e 17
7.   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
7e 14
 
Gepubliceerd op 6 juni, gewijzigd op 13 juni.

Startdatum: 11 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5. (W) Stacey Kloeden
Jennifer Sadler
1e 38
2.   Lidia Bons
Bianca Gommans
2e 30
1.   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
3e 25
3.   Samantha Rotteveel
Mariëlle van der Vlist
4e 21
4.   Kirsten Sparnaay
Lotte Swart
5-6e 17
7.   Femke Morsch
Josine Verbeek
5-6e 17
6.   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
7e 14
8.   Luke Schut
Lara Visch
8e 12
 
Gepubliceerd op 6 juni, gewijzigd op 11 juni.

Startdatum: 12 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Ferdinand de Booij
Willem Goedhart
1e 14
6.   Kjeld Broekema
Daan Hettinga
2e 10
2.   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
3e 8
11.   Bob van den Berg
Rene Koop
4e 6
9.   Michel La Poutre
Niels Noorlander
5e 5
10.   Stefan Roobol
Thomas Tournier
6e 4
5.   Marcel de Rink
Koen Schutten
7e 3
7.   Sido Bosma
Dennis de Looff
8e 2
8.   Robin van Helden
Daniel van Helden
9e 2
 
Gepubliceerd op 6 juni, gewijzigd op 14 juni.

Startdatum: 11 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Esther van Berkel
Shannon Gerhardt
1e 15
5.   Merel Koenderink
Jirrin Schut
2e 11
7.   Jori Colijn
Ilona Nieuwkoop
3e 9
4.   Kelly Bolink
Julia Wouters
4e 7
2.   Jessie Colijn
Jessica Vergeer
5e 6
1.   Annemieke Atema
Larissa Janssen
6e 5
10.   Manon van der Sar
Tessa Warners
7e 4
8.   Kristel Kemper
Siri Visser
9e 3
9.   Nienke Veerbeek
Elize Visser
8e 3
6.   Ilva Broekema
Elise Thijm
10e 2
11.   Sanneke Seldenthuis
Linda Snoek
11e 2
 
Gepubliceerd op 6 juni, gewijzigd op 14 juni.