Rss feed Lelystad

Weersomstandigheden TV  18 juni
Als gevolg van de harde wind is het toernooi in Lelystad op zaterdag helaas afgelast. Pas op de speeldag wordt, op de locatie, bekeken of we over moeten gaan tot afgelasting, dit vindt alleen plaats wanneer (door)spelen te gevaarlijk is. Over de toernooien van zondag kan dus helaas pas op locatie duidelijkheid verschaft worden.

Bij afgelasting krijgen de deelnemers rankingpunten op basis van de seeding, op voorwaarde dat zij zich gemeld hebben bij de wedstrijdleiding en niet eerder vertrokken zijn dan het moment waarop de wedstrijdleiding aankondigt dat het toernooi wordt afgelast.

Wij zullen bekijken in hoeverre het budgettair mogelijk is om een (klein) deel van het inschrijfgeld terug te storten. Ook in dergelijke overmachtssituaties zijn er kosten voor het neerzetten van velden, de aanwijzing van officials, de organisatie van de competitie, etcetera.

Neem bij vragen over het verloop van het toernooi contact op met de wedstrijdleider (zie tabblad 'niveau') en bij vragen over de competitie in zijn geheel met Thijs-jan Veldhuizen.
 
Aanpassing deelnemersveld TV  15 juni
Door een fout bij de indeling is het deelnemersveld als volgt aangepast:

Imke Hoorstra/Myrte Neijenhuis
Van: 2e divisie Lelystad 18 juni
Naar: 3e divisie Lelystad 18 juni

Stacey Kloeden/Jennifer Sadler (W)
Van: niet ingedeeld
Naar: 2e divisie Lelystad 18 juni
 
Aanpassing deelnemersveld TV  14 juni
Vanwege een terugtrekking in de eerste divisie vrouwen is het deelnemersveld als volgt aangepast:

Annemieke Atema/Larissa Janssen
Van: 1e divisie Lelystad 18 juni
Naar: afmelding

Ilona Lievaart/Wiesje Elfferich
Van: 2e divisie Scheveningen 1 18 juni
Naar: 1e divisie Lelystad 18 juni

Josine Verbeek/Rianne Köller

Van: 2e divisie Lelystad 18 juni
Naar: 2e divisie Scheveningen I 18 juni

Imke Hoorstra/Myrte Neijenhuis
Van: 3e divisie Dordrecht I 19 juni
Naar: 2e divisie Lelystad 18 juni
 
Deelnemersveld gepubliceerd TV  13 juni
Het deelnemersveld van dit toernooi is zojuist gepubliceerd.
 
Deelname teams uit Australië TV  26 mei
Tijdens de toernooien in Hoek van Holland (11 juni) en Lelystad (18 juni) zal zowel bij de heren als bij de dames een tweetal teams uit Australië deelnemen. Deze teams bereiden zich in een trainingsstage in Nederland voor op het WK < 19.
 
Toernooigegevens
Naam Lelystad
Datum 18-jun-'11 - 19-jun-'11
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Strand Houtribhoek
Postcode Lelystad
Routebeschrijving Route beschrijving
Houdt de A6 aan richting Lelystad. Neem afslag 11 richting Lelystad-Noord. Sla na 600 meter rechtsaf de Houtribweg (N307) op richting Lelystad. Neem na 400 meter de tweede afslag op de rotonde richting Lelystad. Neem op de volgende rotonde de tweede afslag. Volg vanaf hier de borden naar het Houtribstrand en strandpaviljoen de Aalscholver.
   
Overige eigenschappen
Catering • Paviljoen
Strandpaviljoen de Aalscholver nodigt alle beach volleyballers uit om in hun paviljoen langs te komen.
Prijzengeld  
Overnachting • Overnacht informatie
Ga voor meer informatie naar de plaatselijke VVV
Overige bijzonderheden Parkeer info
Te land, ter zee of via de lucht, Lelystad is op alle mogelijke manier te bereiken. Voor de dijk ligt een grote (gratis) parkeerplaats waar alle deelnemers prima kunnen parkeren. Mocht dit niet voldoende zijn, dan zijn er in de buurt nog andere parkeerterreinen. Na het parkeren moet je enkel nog de dijjk over en dan zie je het centre court recht voor je liggen. De bus rijdt tot Bataviastad en vanaf daar is het nog wel even lopen naar het Houtribhoekstrand.

Noodnummer op locatie
06-50400874 Alleen bereikbaar op zaterdag en zondag

Algemene informatie

• Samenwerkende vereniging
Volleybalvereniging Volta ondersteunt het Beach Volleyball Circuit al sinds het begin twee zomers geleden. www.vvvolta.nl

• Sanitaire voorzieningen
Op het terrein zijn diverse voorzieningen aanwezig
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 19 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 08 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials Aad Kok
Ellen Pieterman
Kees Staman
Robert van Blankenstein
Ton van Meurs
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 18 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 08 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 22.05 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 19 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 08 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 18 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 08 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 22.05 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials Aad Kok
Ellen Pieterman
Hans Last
Jacques Barentse
Robert van Blankenstein
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 18 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 08 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 22.05 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 18 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 08 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 22.05 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Jeugd <18 (M)

Type Mannen 16 teams
Datum 18 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 08 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 22.05 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NJC Heren (4 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Jeugd <18 (V)

Type Vrouwen 16 teams
Datum 18 jun
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 08 jun 18:00 uur
Inschrijfgeld € 22.05 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NJC Dames (4 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Startdatum: 19 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1179.80Informatie   Dirk Boehlé
Erik Nijland
 
2 . 1152.80Informatie   Sander Lems
Pieter Vink
 
3 . 1004.10Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
4 . 938.90Informatie   Jan-Joost van den Bogert
Mart van Werkhoven
 
5 . 759.50Informatie   Bas den Boer
Herwin Brillemans
 
6 . 703.50Informatie   Kelvin Covalo
Menno Garrett
 
7 . 692.70Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
8 . 566.00Informatie   Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
 
9 . 473.20Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
10 . 436.50Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
11 . 398.60Informatie   Lukas Snoek
Midas Snoek
 
12 . 360.30Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
13 . 301.00Informatie   Tom Markus
Bas Markus
 
14 . 266.60Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
15 . 251.50Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
16 . 175.20Informatie   Peter Heysteeg
Sander Mirck
 
17 . 174.80Informatie   Edwin Bargeman
Michel Bargeman
 
18 . 173.80Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
19 . 150.10Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
20 . 133.80Informatie   Gerard van der Burg
Albert Drent
 
21 . 132.00Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
22 . 98.24Informatie   Daan Hettinga
Daniel Hoonhout
 
23 . 70.24Informatie   Tristan Langereis
Auke Pauzenga
 
24 . 65.50Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
25 . 56.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
 

Startdatum: 18 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1554.20Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
2 . 1334.20Informatie   Annemieke Driessen
Laura Kam
 
3 . 1295.80Informatie   Marlies de Keizer
Robine Masselink
 
4 . 1287.60Informatie   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
 
5 . 1262.00Informatie   Fiona van Diepen
Emily Kloos
 
6 . 1194.20Informatie   Kayleigh Kef
Sanne van Werkhoven
 
7 . 1079.40Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
8 . 1078.40Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
9 . 1073.20Informatie   Simone Linstra
Laure Obelink
 
10 . 1032.00Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
11 . 896.60Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
12 . 874.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
13 . 839.80Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
14 . 730.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
15 . 647.80Informatie   Rianne Koller
Josine Verbeek
 
16 . 600.00Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
17 . 582.20Informatie   Annika Akse
Maureen Weernekers
 
18 . 580.20Informatie   Sanne Ros
Tessa Warners
 
19 . 571.40Informatie   Karlijn Obelink
Laure Obelink
 
20 . 533.20Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
21 . 516.80Informatie   Jiske van Straaten
Lisa Vossen
 
22 . 437.40Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
23 . 264.00Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
24 . 232.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
25 . 226.40Informatie   Erna Everaert
Daphne Katan
 
26 . 150.00Informatie   Saskia Bos
Lindy Prins
 
27 . 136.00Informatie (W) Mariafe Artacho Del Solar
Nicole Laird
 
28 . 116.00Informatie   Leonie Bruggink
Marije Morren
 
29 . 76.00Informatie   Nienke van Lammeren
Marit Rijks
 
 

Startdatum: 18 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 853.60Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
2 . 790.80Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
3 . 692.70Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
4 . 473.20Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
5 . 436.50Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
6 . 326.70Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
7 . 301.00Informatie   Tom Markus
Bas Markus
 
8 . 266.60Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
9 . 175.20Informatie   Peter Heysteeg
Sander Mirck
 
10 . 174.80Informatie   Edwin Bargeman
Michel Bargeman
 
11 . 173.80Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
12 . 150.10Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
13 . 142.30Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
14 . 132.00Informatie   Rob de Bie
Robert van Esterik
 
15 . 125.00Informatie (W) Sam Halliday
Lincoln Williams
 
16 . 98.24Informatie   Daan Hettinga
Daniel Hoonhout
 
17 . 76.00Informatie   Arnold Nijhuis
Marius Nijhuis
 
18 . 65.50Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
19 . 42.00Informatie (W) Brad Millers
Max Staples
 
20 . 19.00Informatie   Rob Hoeberigs
David Julicher
 
 

Startdatum: 18 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1295.80Informatie   Marlies de Keizer
Robine Masselink
 
2 . 1287.60Informatie   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
 
3 . 1194.20Informatie   Kayleigh Kef
Sanne van Werkhoven
 
4 . 1079.40Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
5 . 1078.40Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
6 . 1032.00Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
7 . 874.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
8 . 839.80Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
9 . 730.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
10 . 647.80Informatie   Rianne Koller
Josine Verbeek
 
11 . 600.00Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
12 . 582.20Informatie   Annika Akse
Maureen Weernekers
 
13 . 580.20Informatie   Sanne Ros
Tessa Warners
 
14 . 571.40Informatie   Laure Obelink
Karlijn Obelink
 
15 . 533.20Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
16 . 516.80Informatie   Jiske van Straaten
Lisa Vossen
 
17 . 485.00Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
18 . 437.40Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
19 . 349.00Informatie   Luke Schut
Lara Visch
 
20 . 264.00Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
21 . 232.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
22 . 226.40Informatie   Erna Everaert
Daphne Katan
 
23 . 169.40Informatie   Janna van Diepen
Hester van Diepen
 
24 . 158.80Informatie   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
25 . 150.00Informatie   Saskia Bos
Lindy Prins
 
26 . 76.00Informatie   Nienke van Lammeren
Marit Rijks
 
27 . 76.00Informatie (W) Stacey Kloeden
Jennifer Sadler
 
28 . 40.00Informatie (W) Judith Bekkers
Marita Kwartsz
 
29 . 33.80Informatie   Iris Kraan
Margit Meijer
 
 

Startdatum: 19 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 266.60Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
2 . 174.80Informatie   Edwin Bargeman
Michel Bargeman
 
3 . 150.10Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
4 . 142.30Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
5 . 133.80Informatie   Gerard van der Burg
Albert Drent
 
6 . 129.00Informatie   Hans van Rijn
Bart Thielen
 
7 . 111.60Informatie   Duncan van der Palen
Jorrit van der Schot
 
8 . 98.24Informatie   Daan Hettinga
Daniel Hoonhout
 
9 . 70.24Informatie   Tristan Langereis
Auke Pauzenga
 
10 . 65.50Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
11 . 56.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
12 . 12.00Informatie   Jip Gudden
Julian van Treeck
 
 

Startdatum: 18 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 874.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
2 . 533.20Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
3 . 516.80Informatie   Jiske van Straaten
Lisa Vossen
 
4 . 485.00Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
5 . 437.40Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
6 . 349.00Informatie   Luke Schut
Lara Visch
 
7 . 264.00Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
8 . 232.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
9 . 226.40Informatie   Erna Everaert
Daphne Katan
 
10 . 169.40Informatie   Janna van Diepen
Hester van Diepen
 
11 . 158.80Informatie   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
12 . 143.40Informatie   Sandra Buitendijk
Sanne de Vaal
 
13 . 133.92Informatie   Vera Blok
Masu de Ridder
 
14 . 116.00Informatie   Leonie Bruggink
Marije Morren
 
15 . 76.00Informatie   Nienke van Lammeren
Marit Rijks
 
16 . 74.00Informatie   Ilva Broekema
Elise Thijm
 
17 . 64.00Informatie   Jori Colijn
Ilona Nieuwkoop
 
18 . 40.00Informatie   Judith Bekkers
Marita Kwartsz
 
19 . 33.80Informatie   Iris Kraan
Margit Meijer
 
20 . 32.60Informatie   Marije ten Böhmer
Gina Salgado
 
21 . 20.00Informatie   Roos van Lammeren
Tessa Verhoeff
 
22 . 20.00Informatie   Sifra Kempenaar
Berdou Postma
 
23 . 12.00Informatie   Kristel Kemper
Siri Visser
 
24 . 4.00Informatie   Bente van der Peet
Mirjam Schaap
 
 

Startdatum: 18 jun

# Punten   Ingeschreven team  
Nog geen inschrijvingen
 

Startdatum: 18 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 209.40Informatie   Sandra Buitendijk
Sanne de Vaal
 
2 . 84.00Informatie   Sifra Kempenaar
Berdou Postma
 
 

Startdatum: 19 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Dirk Boehlé
Erik Nijland
1e 86
1.   Jan-Joost van den Bogert
Mart van Werkhoven
2e 68
5.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
3e 57
4.   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
4e 48
6.   Tomas Burgers
Gerlof Verstoep
5-6e 38
7.   Kelvin Covalo
Menno Garrett
5-6e 38
8.   Bas den Boer
Herwin Brillemans
7e 31
3.   Sander Lems
Pieter Vink
 
Gepubliceerd op 13 juni, gewijzigd op 19 juni.

Startdatum: 18 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. (W) Mariafe Artacho Del Solar
Nicole Laird
2.   Annemieke Driessen
Laura Kam
3.   Lidia Bons
Bianca Gommans
4.   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
5.   Kayleigh Kef
Sanne van Werkhoven
6.   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
7.   Fiona van Diepen
Emily Kloos
8.   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
Gepubliceerd op 13 juni, gewijzigd op 20 juni.

Startdatum: 18 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Tom Markus
Bas Markus
2.   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
3.   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
5. (W) Sam Halliday
Lincoln Williams
6. (W) Brad Millers
Max Staples
7.   Edwin Bargeman
Michel Bargeman
8.   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
Gepubliceerd op 13 juni, gewijzigd op 20 juni.

Startdatum: 18 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. (W) Stacey Kloeden
Jennifer Sadler
2.   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
4.   Ylva Goor
Marloes Kremer
5.   Verin Boer
Mieke Thielen
6. (W) Judith Bekkers
Marita Kwartsz
7.   Luke Schut
Lara Visch
8.   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
Gepubliceerd op 13 juni, gewijzigd op 20 juni.

Startdatum: 19 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
1e 14
1.   Hans van Rijn
Bart Thielen
2e 10
7.   Gerard van der Burg
Albert Drent
3e 7
8.   Tristan Langereis
Auke Pauzenga
4e 5
6.   Duncan van der Palen
Jorrit van der Schot
5e 4
3.   Daan Hettinga
Daniel Hoonhout
4.   Herman Rempe
Niels van Tol
5.   Sven Akse
Wessel van Lunzen
9.   Jip Gudden
Julian van Treeck
 
Gepubliceerd op 13 juni, gewijzigd op 19 juni.

Startdatum: 18 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
Nog niet bepaald.
 
.

Startdatum: 18 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
Nog niet bepaald.
 
.