Rss feed Hilversum

LET OP! Andere locatie dan vorig jaar TV  04 augustus
De beachlocatie voor het toernooi in Hilversum is gewijzigd ten opzichte van de locatie van vorig jaar. Kijk dus even goed op het tabblad 'Toernooi informatie' om te voorkomen dat je op de verkeerde plaats staat.
 
Deelnemersveld gepubliceerd TV  01 augustus
Het deelnemersveld voor dit toernooi is zojuist gepubliceerd.
 
Toernooigegevens
Naam Hilversum
Datum 06-aug-'11
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres 't Jagerspaadje 28, 1231 KJ Loosdrecht
Postcode 1231 KJ
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 06 aug
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 27 jul 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Lokale Wedstrijdleider (06-19364921)
Officials Alban van Stralen
Hans Last
Hans Stijf
Harry Protzman
Jacques Barentse
Joop Lips
Micky van Asdonck
Rob Tap
Robert van Blankenstein
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 06 aug
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 27 jul 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Lokale Wedstrijdleider (06-19364921)
Officials Alban van Stralen
Hans Last
Hans Stijf
Harry Protzman
Jacques Barentse
Joop Lips
Micky van Asdonck
Rob Tap
Robert van Blankenstein
 

Startdatum: 06 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1730.00Informatie   Gijs van Pruissen
Dennis van der Wiel
 
2 . 1531.00Informatie   Sander Lems
Pieter Vink
 
3 . 1352.00Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
4 . 1313.00Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
5 . 1209.00Informatie   Sander Uittenbosch
Hidde Uittenbosch
 
6 . 1108.00Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
7 . 1056.50Informatie   Bart Koning
Mart van Werkhoven
 
8 . 767.00Informatie   Lennart Huijbers
Sander Rasker
 
9 . 646.00Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
10 . 584.50Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
11 . 385.50Informatie   Edwin Bargeman
Michel Bargeman
 
12 . 383.75Informatie   Vincent van Kempen
Sven Oosterhoff
 
13 . 341.00Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
14 . 337.00Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
15 . 260.00Informatie   Oleksii Kuzmin
Vitalii Levchenko
 
16 . 252.00Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
17 . 244.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
18 . 213.00Informatie   Gunnar Goor
Niels Ringenaldus
 
19 . 166.00Informatie (W) Martijn Klaver
Bas Markus
 
20 . 122.25Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
21 . 122.00Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
 

Startdatum: 06 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1230.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
2 . 1203.00Informatie   Fiona van Diepen
Emily Kloos
 
3 . 1177.00Informatie   Bianca Gommans
Anouk Schouten
 
4 . 1034.00Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
5 . 832.00Informatie   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
 
6 . 794.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
7 . 779.00Informatie   Veronique Kort
Mila Michel
 
8 . 777.00Informatie   Laura Kam
Sanne van Werkhoven
 
9 . 707.00Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
10 . 544.00Informatie   Esther van Berkel
Robine Masselink
 
11 . 530.00Informatie   Leonie Bruggink
Marije Morren
 
12 . 497.50Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
13 . 478.75Informatie   Alm de Boer
Linda van Leeuwen
 
14 . 415.00Informatie   Kelly Bolink
Julia Wouters
 
 

Startdatum: 06 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4.   Sander Uittenbosch
Hidde Uittenbosch
1e 86
6.   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
2e 68
1.   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
3e 57
7.   Sander Lems
Pieter Vink
4e 48
2.   Lennart Huijbers
Sander Rasker
5-6e 38
8.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
5-6e 38
3.   Bart Koning
Mart van Werkhoven
7e 31
5. (W) Martijn Klaver
Bas Markus
8e 26
 
Gepubliceerd op 1 augustus, gewijzigd op 9 augustus.

Startdatum: 06 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Bianca Gommans
Anouk Schouten
1e 86
2.   Veronique Kort
Mila Michel
2e 68
8.   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
3e 57
6.   Shirley Jarman
Elcke de Weme
4e 48
3.   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
5-6e 38
4.   Fiona van Diepen
Emily Kloos
5-6e 38
7.   Pia van den Boom
Marlies de Keizer
7e 31
5.   Erzy Kassens
Larissa Masselink
8e 26
 
Gepubliceerd op 1 augustus, gewijzigd op 9 augustus.
In de 1e en 2e divisie wordt dit weekend gespeeld volgens het standaard wedstrijdschema voor deze niveaus. Voor de derde divisie wordt het wedstrijdschema, zoals gebruikelijk, op het strand bekend gemaakt.