Rss feed Kijkduin

Onjuiste seeding toptoernooi TV  11 mei
Ik ben er vandaag terecht op gewezen dat de seeding van het toptoernooi niet juist was. Doordat dit technisch in de website een ander niveau is dan eredivisie werden de eredivisieresultaten niet meegerekend en was iedereen dus een nieuw team met seeding 8.0. Inmiddels heb ik dit gecorrigeerd, maar kan ik het niet anders inzichtelijk maken dan met onderstaande afbeelding:


 
Indeling gepubliceerd TV  07 mei
De indeling van de toernooien in Kijkduin is zojuist gepubliceerd. De wedstrijdprogramma's volgen zo spoedig mogelijk, maar kun je alvast vinden op de pagina speelschema's.
 
Toernooigegevens
Naam Kijkduin
Datum 12-mei-'12 - 13-mei-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Deltaplein 200, Den Haag
Postcode 2554 EJ
Routebeschrijving Neem de A4 richting Den Haag. Neem bij Den Haag Zuid afslag 12 richting Wateringen. Houd na 1.2 km links aan op de N211 richting Wateringen. Ga na 250 meter rechtdoor de Wippolderlaan (E30, N211) op richting Wateringen. Rijdt deze weg helemaal uit tot het einde van de weg tot aan het strand.
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden Parkeer info
Voor het einde van de weg vind je voor de winkels verschillende parkeerplekken. Een grotere gratis parkeerplaats vind je 50 meter terug. Kom vroeg, want op een mooie zomerdag staat het al snel vol.
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 13 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 13 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 12 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (2 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Toptoernooi (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 13 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema Toptoernooi (8 teams)
Wedstrijdleiding Joep van Iersel (+31634833433)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 12 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 13 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 13 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (11 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Startdatum: 13 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 2830.00Informatie (4.12)Informatie   Esther Hullegie
Ilke Meertens
 
2 . 2184.00Informatie (6.38)Informatie   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
 
3 . 1901.00Informatie (6.25)Informatie   Marije Bouwknegt
Charlotte Hermans
 
4 . 1725.00Informatie (6.38)Informatie   MariŽlle Kloek
Mila Michel
 
5 . 1697.00Informatie (3.38)Informatie   Danielle Remmers
Nienke de Waard
 
6 . 1672.00Informatie (7.00)Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
7 . 1524.00Informatie (5.00)Informatie   Pamela Domselaar
Mariska Koster
 
8 . 1519.00Informatie (6.75)Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
9 . 1458.00Informatie (7.00)Informatie   Sabine Beersma
Renate Beersma
 
10 . 1274.00Informatie (7.00)Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
11 . 1122.25Informatie (7.00)Informatie   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
 
12 . 1072.00Informatie (7.00)Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
13 . 1027.00Informatie (7.00)Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
14 . 990.00Informatie (7.00)Informatie   Larissa Masselink
Robine Masselink
 
15 . 968.75Informatie (8.00)Informatie   Maaike Sonneville
Tessa Warners
 
16 . 846.25Informatie (8.00)Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
17 . 819.50Informatie (8.00)Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
18 . 790.75Informatie (7.00)Informatie   JuliŽtte Mol
Kirsten Sparnaay
 
19 . 766.00Informatie (7.00)Informatie   Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
 
20 . 739.50Informatie (7.50)Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
21 . 606.00Informatie (7.50)Informatie   Marloes Emmink
Simone Linstra
 
22 . 565.00Informatie (7.50)Informatie   MariŽlle Jippes
Veronique Kort
 
23 . 392.00Informatie (8.00)Informatie   Marije Morren
Karlijn Obelink
 
24 . 386.00Informatie (7.50)Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
25 . 332.00Informatie (7.50)Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
26 . 199.00Informatie (8.00)Informatie   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
 
27 . 186.00Informatie (8.00)Informatie   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
 
28 . 112.00Informatie (8.00)Informatie   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
 
 

Startdatum: 13 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1896.00Informatie (2.75)Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
2 . 1316.00Informatie (5.25)Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
3 . 1264.00Informatie (4.38)Informatie   Bas den Boer
Ed Bontrop
 
4 . 1135.75Informatie (5.25)Informatie   Jorg de Waard
Jeffrey van Wijk
 
5 . 1038.50Informatie (2.75)Informatie   Rowan Merema
Bart Veldhuijzen
 
6 . 1014.00Informatie (6.00)Informatie   Dirk Boehlť
Sander Schouten
 
7 . 673.00Informatie (5.75)Informatie   Dustin Bontrop
Roy Haanappel
 
8 . 659.50Informatie (1.88)Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
9 . 642.50Informatie (7.62)Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
10 . 606.00Informatie (4.00)Informatie   Casper Folkers
Corjan Kroon
 
11 . 475.00Informatie (8.00)Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
12 . 473.00Informatie (5.50)Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
13 . 451.75Informatie (6.50)Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
14 . 344.00Informatie (8.00)Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
15 . 294.00Informatie (8.00)Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
16 . 249.50Informatie (8.00)Informatie   Robin Kalmeijer
Tjeerd Roosjen
 
17 . 238.00Informatie (8.00)Informatie   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
 
18 . 158.00Informatie (8.00)Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
19 . 152.00Informatie (8.00)Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
20 . 93.00Informatie (4.00)Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
21 . 0.00Informatie (5.33)Informatie (W) Lars Lorsheijd
Jorn Lorsheijd
 
 

Startdatum: 12 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1672.00Informatie (4.00)Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
2 . 1642.00Informatie (3.25)Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
3 . 1519.00Informatie (1.75)Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
4 . 1458.00Informatie (3.62)Informatie   Sabine Beersma
Renate Beersma
 
5 . 1274.00Informatie (3.75)Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
6 . 1122.25Informatie (5.38)Informatie   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
 
7 . 1072.00Informatie (3.12)Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
8 . 909.00Informatie (4.00)Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
9 . 846.25Informatie (4.75)Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
10 . 790.75Informatie (2.88)Informatie   JuliŽtte Mol
Kirsten Sparnaay
 
11 . 739.50Informatie (6.33)Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
12 . 587.50Informatie (4.75)Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
13 . 512.00Informatie (7.00)Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
14 . 459.00Informatie (6.38)Informatie   Romy Beck
Lisanne Scholte
 
15 . 431.00Informatie (6.00)Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
16 . 392.00Informatie (4.50)Informatie   Marije Morren
Karlijn Obelink
 
17 . 389.75Informatie (6.38)Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
18 . 386.25Informatie (6.12)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
19 . 371.08Informatie (4.83)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
20 . 332.00Informatie (8.00)Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
21 . 199.00Informatie (8.00)Informatie   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
 
22 . 150.00Informatie (7.88)Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
23 . 112.00Informatie (8.00)Informatie   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
 
24 . 35.00Informatie (6.75)Informatie   Maaike Ghijsels
Sanneke Seldenthuis
 
 

Startdatum: 13 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1038.50Informatie (1.50)Informatie   Rowan Merema
Bart Veldhuijzen
 
2 . 1014.00Informatie (1.83)Informatie   Dirk Boehlť
Sander Schouten
 
3 . 673.00Informatie (4.50)Informatie   Dustin Bontrop
Roy Haanappel
 
4 . 659.50Informatie (1.00)Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
5 . 642.50Informatie (4.50)Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
6 . 606.00Informatie (2.62)Informatie   Casper Folkers
Corjan Kroon
 
7 . 475.00Informatie (2.75)Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
8 . 473.00Informatie (2.75)Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
9 . 451.75Informatie (5.00)Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
10 . 344.00Informatie (2.75)Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
11 . 297.00Informatie (7.38)Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
12 . 294.00Informatie (6.50)Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
13 . 249.50Informatie (6.00)Informatie   Robin Kalmeijer
Tjeerd Roosjen
 
14 . 238.00Informatie (5.50)Informatie   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
 
15 . 93.00Informatie (3.38)Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
 

Startdatum: 13 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1458.00Informatie (2.00)Informatie   Sabine Beersma
Renate Beersma
 
2 . 1274.00Informatie (1.50)Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
3 . 1100.00Informatie (2.12)Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
4 . 1027.00Informatie (5.75)Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
5 . 990.00Informatie (4.58)Informatie   Larissa Masselink
Robine Masselink
 
6 . 968.75Informatie (2.62)Informatie   Maaike Sonneville
Tessa Warners
 
7 . 846.25Informatie (5.12)Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
8 . 819.50Informatie (2.00)Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
9 . 766.00Informatie (2.00)Informatie   Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
 
10 . 739.50Informatie (5.17)Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
11 . 606.00Informatie (1.00)Informatie   Marloes Emmink
Simone Linstra
 
12 . 587.50Informatie (3.50)Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
13 . 565.00Informatie (2.50)Informatie   MariŽlle Jippes
Veronique Kort
 
14 . 512.00Informatie (2.12)Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
15 . 459.00Informatie (5.62)Informatie   Romy Beck
Lisanne Scholte
 
16 . 431.00Informatie (2.75)Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
17 . 392.00Informatie (3.50)Informatie   Marije Morren
Karlijn Obelink
 
18 . 390.00Informatie (3.75)Informatie   Luke Schut
Lara Visch
 
19 . 389.75Informatie (6.00)Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
20 . 386.25Informatie (4.00)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
21 . 386.00Informatie (3.25)Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
22 . 371.08Informatie (5.00)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
23 . 332.00Informatie (3.38)Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
24 . 323.00Informatie (4.00)Informatie   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
25 . 263.00Informatie (2.75)Informatie   Linde FrŲlke
Lotte Swart
 
26 . 199.00Informatie (4.25)Informatie   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
 
27 . 186.00Informatie (5.12)Informatie   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
 
28 . 154.00Informatie (4.00)Informatie   Jet Eisma
Mascha Kamphuis
 
29 . 112.00Informatie (5.75)Informatie   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
 
30 . 108.00Informatie (8.00)Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
31 . 0.00Informatie (8.00)Informatie   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
 
 

Startdatum: 12 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 606.00Informatie (1.00)Informatie   Casper Folkers
Corjan Kroon
 
2 . 297.00Informatie (7.75)Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
3 . 294.00Informatie (3.25)Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
4 . 158.00Informatie (3.50)Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
5 . 152.00Informatie (4.75)Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
6 . 92.25Informatie (18.50)Informatie   Marijn van Gool
Jon Muller
 
7 . 82.00Informatie (2.75)Informatie   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
 
8 . 0.00Informatie (32.00)Informatie   Sander Broeksteeg
Rob Meussen
 
 

Startdatum: 13 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1027.00Informatie (1.00)Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
2 . 796.00Informatie (1.50)Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
3 . 606.00Informatie (1.00)Informatie   Marloes Emmink
Simone Linstra
 
4 . 587.50Informatie (1.00)Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
5 . 565.00Informatie (1.00)Informatie   MariŽlle Jippes
Veronique Kort
 
6 . 431.00Informatie (1.00)Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
7 . 392.00Informatie (1.00)Informatie   Marije Morren
Karlijn Obelink
 
8 . 390.00Informatie (1.67)Informatie   Luke Schut
Lara Visch
 
9 . 389.75Informatie (2.00)Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
10 . 386.25Informatie (4.17)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
11 . 386.00Informatie (1.00)Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
12 . 371.08Informatie (3.83)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
13 . 323.00Informatie (3.25)Informatie   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
14 . 263.00Informatie (1.00)Informatie   Linde FrŲlke
Lotte Swart
 
15 . 199.00Informatie (2.50)Informatie   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
 
16 . 186.00Informatie (2.00)Informatie   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
 
17 . 154.00Informatie (4.00)Informatie   Jet Eisma
Mascha Kamphuis
 
18 . 147.50Informatie (5.00)Informatie   Luca Leithuijser
Ruth Zijlstra
 
19 . 112.00Informatie (17.50)Informatie   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
 
20 . 108.00Informatie (4.00)Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
21 . 108.00Informatie (5.50)Informatie   Annemieke Boendermaker
MariŽtte van Brussel
 
22 . 36.16Informatie (7.50)Informatie   Puck van den Berg
Kim Slijkerman
 
23 . 30.08Informatie (17.50)Informatie   Sarah van Esch
Yvette Timmermans
 
24 . 26.00Informatie (2.00)Informatie   Juliette van Duijnhoven
Petra Hekkenberg
 
25 . 0.00Informatie (32.00)Informatie   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
 
 

Startdatum: 13 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 3.38   Danielle Remmers
Nienke de Waard
1e 192
3. 5.00   Pamela Domselaar
Mariska Koster
2e 152
6. 6.38   MariŽlle Kloek
Mila Michel
3e 126
2. 4.12   Esther Hullegie
Ilke Meertens
4e 106
4. 6.25   Marije Bouwknegt
Charlotte Hermans
5-6e 84
5. 6.38   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
5-6e 84
7. 6.75   Lidia Bons
Bianca Gommans
7e 68
8. 7.00   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
8e 58
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 13 mei.

Startdatum: 13 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5. 5.33 (W) Lars Lorsheijd
Jorn Lorsheijd
1e 86
1. 5.25   Jorg de Waard
Jeffrey van Wijk
2e 68
7. 6.00   Dirk Boehlť
Sander Schouten
3e 57
4. 4.38   Bas den Boer
Ed Bontrop
4e 48
2. 2.75   Rowan Merema
Bart Veldhuijzen
5-6e 38
3. 4.00   Casper Folkers
Corjan Kroon
5-6e 38
6. 5.75   Dustin Bontrop
Roy Haanappel
7e 31
8. 7.62   Pieter Goudswaard
Joop Korver
8e 26
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 13 mei.

Startdatum: 12 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 2.88   JuliŽtte Mol
Kirsten Sparnaay
1e 86
6. 4.75   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
2e 68
3. 3.25   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
3e 57
4. 3.75   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
4e 48
2. 3.12   Ylva Goor
Marloes Kremer
5-6e 38
5. 4.00   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
5-6e 38
7. 5.38   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
7e 31
8. 6.33   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
8e 26
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 12 mei.

Startdatum: 13 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3. 2.75   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
1e 38
5. 5.00   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
2e 30
2. 2.75   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
3e 25
1. 2.75   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
4e 21
4. 3.38   Taco Toonen
Johan Verhees
5-6e 17
7. 6.00   Robin Kalmeijer
Tjeerd Roosjen
5-6e 17
6. 5.50   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
7e 14
8. 7.38   Robin van Helden
Daniel van Helden
8e 12
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 13 mei.

Startdatum: 13 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3. 2.75   Linde FrŲlke
Lotte Swart
1e 38
1. 2.50   MariŽlle Jippes
Veronique Kort
2e 30
4. 3.25   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
3e 25
6. 4.00   Merel Koenderink
Jirrin Schut
4e 21
5. 3.75   Luke Schut
Lara Visch
5-6e 17
7. 5.00   Jessie Colijn
Julia Wouters
5-6e 17
8. 5.62   Romy Beck
Lisanne Scholte
7e 14
2. 2.75   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
8e 12
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 13 mei.

Startdatum: 12 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 2.75   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
1e 12
2. 32.00   Sander Broeksteeg
Rob Meussen
2e 6
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 12 mei.

Startdatum: 13 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3. 2.00   Juliette van Duijnhoven
Petra Hekkenberg
1e 17
9. 17.50   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
2e 14
1. 1.50   Nicole van der Mark
Jessica Smit
3e 12
6. 5.00   Luca Leithuijser
Ruth Zijlstra
4e 10
5. 4.00   Sjeel Mensink
Anne Walter
5e 9
2. 2.00   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
6e 8
4. 4.00   Jet Eisma
Mascha Kamphuis
7e 7
8. 7.50   Puck van den Berg
Kim Slijkerman
8e 7
7. 5.50   Annemieke Boendermaker
MariŽtte van Brussel
9e 6
10. 17.50   Sarah van Esch
Yvette Timmermans
10e 5
11. 32.00   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
11e 5
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 13 mei.
 

Toptoernooi (V)

Num

Tijd

Veld

Team A

Team B

Teller/uitslag

1

Zo

09:00

3

S1

Remmers/de Waard

S8

Elfferich/Lievaart

2-0

21-16 / 21-9

2

Zo

09:00

4

S5

Boerhave/Van Dijken

S4

Bouwknegt/Hermans

2-1

21-16 / 19-21 / 17-15

3

Zo

10:00

3

S3

Domselaar/Koster

S6

Kloek/Michel

0-2

11-21 / 20-22

4

Zo

10:00

4

S7

Bons/Gommans

S2

Hullegie/Meertens

1-2

21-19 / 17-21 / 9-15

5

Zo

11:00

3

W1

Remmers / de Waard

W2

Boerhave / van Dijken

2-0

21-15 / 21-17

8

Zo

11:00

4

V2

Elfferich / Lievaart

V1

Bouknegt / Hermans

1-2

15-21 / 21-14 / 11-15

6

Zo

12:00

3

W3

Kloek / Michel

W4

Hullegie/ Meertens

0-2

17-21 / 17-21

7

Zo

12:00

4

V4

Domselaar / Koster

V3

Bons / Gommans

2-1

21-19 / 23-25 / 15-10

9

Zo

13:30

4

W7

Domselaar / Koster

V5

Boerhave / van Dijken

 2-1

21-17 / 15-21 / 17-15

10

Zo

13:30

3

W8

Bouknecht / Hermans

V6

Kloek / Michel

0-2

13-21 / 22-24

11

Zo

14:30

3

V7

Bons / Gommans

V8

Elfferich / Lievaart

2-0

21-16 / 21-14

12

Zo

15:30

3

W5

Remmers / De Waard

W10

Kloek / Michel

2-1

19-21 / 22-20 / 15-13

13

Zo

15:30

4

W6

Hullegie Meertens

W9

Domselaar / Koster

0-2

17-21 / 22-24

14

Zo

16:45

3

W12

Remmers / de Waard

W13

Domselaar / Koster

 2-0

21-17 / 24-22

15

Zo

16:45

4

V12

Kloek / Michel

V13

Hullegie / Mertens

 2-1

21-17 / 19-21 / 15-9