Rss feed Zwolle

Indeling gepubliceerd TV  07 mei
De indeling van de toernooien in Zwolle is zojuist gepubliceerd. De wedstrijdprogramma's volgen zo spoedig mogelijk, maar kun je alvast vinden op de pagina speelschema's.
 
Toernooigegevens
Naam Zwolle
Datum 12-mei-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-34143780
   
Locatiegegevens
Adres Haersterveerweg 2, Zwolle
Postcode 8034 PK
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 12 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Karlijn Mooren (0653294935)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 12 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Karlijn Mooren (0653294935)
Officials
 

Startdatum: 12 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1038.50Informatie (1.50)Informatie   Rowan Merema
Bart Veldhuijzen
 
2 . 798.00Informatie (3.00)Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
3 . 451.75Informatie (5.00)Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
4 . 387.00Informatie (4.79)Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
5 . 362.50Informatie (2.71)Informatie   Guillaume Klich
Vitalii Levchenko
 
6 . 330.00Informatie (2.29)Informatie   Michiel Boudewijn
David Julicher
 
7 . 294.00Informatie (5.75)Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
8 . 191.00Informatie (5.38)Informatie   Toon Coenen
Tom Markus
 
9 . 158.00Informatie (4.50)Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
10 . 152.00Informatie (6.00)Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
11 . 93.00Informatie (3.38)Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
12 . 0.00Informatie (4.50)Informatie (W) Maarten Hamers
Tijmen Laane
 
 

Startdatum: 12 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1672.00Informatie (2.50)Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
2 . 1072.00Informatie (4.12)Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
3 . 739.50Informatie (5.17)Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
4 . 587.50Informatie (3.62)Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
5 . 512.00Informatie (2.12)Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
6 . 392.00Informatie (3.50)Informatie   Marije Morren
Karlijn Obelink
 
7 . 389.75Informatie (6.50)Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
8 . 386.25Informatie (4.96)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
9 . 371.08Informatie (5.00)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
10 . 332.00Informatie (3.00)Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
11 . 202.00Informatie (6.25)Informatie   Marieke van den Hoek
Marcia Nieuwenhuis
 
12 . 199.00Informatie (4.75)Informatie   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
 
13 . 150.00Informatie (4.62)Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
14 . 140.25Informatie (7.00)Informatie   Lisa Damen
Nina Damen
 
15 . 112.00Informatie (5.75)Informatie   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
 
 

Startdatum: 12 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4. 4.50 (W) Maarten Hamers
Tijmen Laane
1e 38
2. 2.71   Guillaume Klich
Vitalii Levchenko
2e 30
6. 5.38   Toon Coenen
Tom Markus
3e 25
3. 4.50   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
4e 21
1. 2.29   Michiel Boudewijn
David Julicher
5-6e 17
5. 4.79   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
5-6e 17
8. 6.00   Bob van den Berg
Rene Koop
7e 14
7. 5.75   Herman Rempe
Niels van Tol
8e 12
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 14 mei.

Startdatum: 12 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
6. 4.96   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
1e 38
4. 3.62   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
2e 30
1. 2.12   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
3e 25
5. 4.75   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
4e 21
2. 3.00   Sanne Folkerts
Lindy Prins
5-6e 17
3. 3.50   Marije Morren
Karlijn Obelink
5-6e 17
8. 6.50   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
7e 14
7. 6.25   Marieke van den Hoek
Marcia Nieuwenhuis
8e 12
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 14 mei.