Rss feed Bilthoven

Wedstrijdschema derde divisie heren TV  10 mei
Het aantal deelnemers is voor de derde divisie niet gelimiteerd, terwijl dit wel gemoeten had vanwege het aantal beschikbare velden. Dit betekent dat we enigszins moeten improviseren qua wedstrijdschema. Momenteel hebben we hierover overleg met de lokale vereniging. Vrijdag publiceren we het schema op deze website.
 
Indeling gepubliceerd TV  07 mei
De indeling van de toernooien in Bilthoven is zojuist gepubliceerd. De wedstrijdprogramma's volgen zo spoedig mogelijk, maar kun je alvast vinden op de pagina speelschema's.
 
Toernooigegevens
Naam Bilthoven
Datum 12-mei-'12 - 13-mei-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-30155073
   
Locatiegegevens
Adres Anne Franklaan, Bilthoven
Postcode 3271
Routebeschrijving A28 afslag 2 de Uithof/de Bilt, Rijdt richting de Bilt/Bilthoven (4,1 kilometer) en sla daarna linksaf de Leyenseweg op. Ga na 550 meter linksaf de Anne Franklaan op, dit is vlak voor het spoor. Ga direct de eerste straat rechts richting de Multimate. De beachaccomodatie is gevestigd achter de Multimate.
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 12 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Simone Zwaga (0613857809)
Officials
 

3e divisie (M)

Type Mannen 6 teams
Datum 13 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (6 teams)
Wedstrijdleiding Simone Zwaga (0613857809)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 13 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Simone Zwaga (0613857809)
Officials
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 12 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (12 teams)
Wedstrijdleiding Simone Zwaga (0613857809)
Officials
 

Startdatum: 12 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1976.00Informatie   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
 
2 . 1896.00Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
3 . 1874.00Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
4 . 1584.00Informatie   Ben van Noorden
Thijs van Noorden
 
5 . 1316.00Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
6 . 1313.00Informatie   Franke Beijer
Jeroen de Koning
 
7 . 1259.50Informatie   Ivan Bruinier
Tomas Burgers
 
8 . 1042.00Informatie   Bas Markus
Hidde Uittenbosch
 
9 . 1038.50Informatie   Rowan Merema
Bart Veldhuijzen
 
10 . 1014.00Informatie   Dirk Boehlť
Sander Schouten
 
11 . 986.75Informatie   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
 
12 . 798.00Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
13 . 785.00Informatie   Erwin Huinen
Frank van den Outenaar
 
14 . 774.00Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
15 . 606.00Informatie   Casper Folkers
Corjan Kroon
 
16 . 511.00Informatie (W) Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
17 . 451.75Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
18 . 387.00Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
19 . 344.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
20 . 330.00Informatie   Michiel Boudewijn
David Julicher
 
21 . 294.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
22 . 191.00Informatie   Toon Coenen
Tom Markus
 
23 . 158.00Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
24 . 152.00Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
25 . 93.00Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
26 . 83.00Informatie   Chris Haanschoten
Dennis Smit
 
 

Startdatum: 13 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1672.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
2 . 1458.00Informatie   Sabine Beersma
Renate Beersma
 
3 . 1274.00Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
4 . 1100.00Informatie (W) Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
5 . 1072.00Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
6 . 1027.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
7 . 990.00Informatie   Larissa Masselink
Robine Masselink
 
8 . 968.75Informatie   Maaike Sonneville
Tessa Warners
 
9 . 846.25Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
10 . 819.50Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
11 . 766.00Informatie   Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
 
12 . 739.50Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
13 . 606.00Informatie   Marloes Emmink
Simone Linstra
 
14 . 587.50Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
15 . 565.00Informatie   MariŽlle Jippes
Veronique Kort
 
16 . 512.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
17 . 459.00Informatie   Romy Beck
Lisanne Scholte
 
18 . 431.00Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
19 . 392.00Informatie   Marije Morren
Karlijn Obelink
 
20 . 389.75Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
21 . 386.25Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
22 . 386.00Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
23 . 371.08Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
24 . 332.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
25 . 263.00Informatie   Linde FrŲlke
Lotte Swart
 
26 . 199.00Informatie   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
 
27 . 186.00Informatie   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
 
28 . 108.00Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
 

Startdatum: 13 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 606.00Informatie   Casper Folkers
Corjan Kroon
 
2 . 451.75Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
3 . 294.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
4 . 249.50Informatie   Robin Kalmeijer
Tjeerd Roosjen
 
5 . 229.00Informatie   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
6 . 204.00Informatie   Joeri Gispen
Mark Jan Paulusma
 
7 . 158.00Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
8 . 142.25Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
9 . 131.00Informatie   Robin de Jong
Duncan van der Palen
 
10 . 124.00Informatie   Martin van Steeg
Brent Veldman
 
11 . 121.50Informatie   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
 
12 . 93.00Informatie   Taco Toonen
Johan Verhees
 
13 . 92.25Informatie   Marijn van Gool
Jon Muller
 
14 . 83.00Informatie   Chris Haanschoten
Dennis Smit
 
15 . 74.00Informatie   Vincent Joosten
DaniŽl Joosten
 
16 . 32.00Informatie   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
 
17 . 29.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
18 . 10.00Informatie   Michiel van de Bunt
Joost Kramer
 
19 . 0.00Informatie   Bram De Jager
Jelle Otten
 
20 . 0.00Informatie   Mario Voorbij
Peter Zuyderduin
 
21 . 0.00Informatie   Ferdi Bleeker
Arjan Herms
 
22 . 0.00Informatie   Alex Kraak
Maarten Reumer
 
23 . 0.00Informatie   Pieter Glerum
Sam van Ling
 
24 . 0.00Informatie   Henk Jan Kwant
Balazs Manfai
 
 

Startdatum: 12 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 796.00Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
2 . 739.50Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
3 . 587.50Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
4 . 459.00Informatie   Romy Beck
Lisanne Scholte
 
5 . 392.00Informatie   Marije Morren
Karlijn Obelink
 
6 . 389.75Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
7 . 386.25Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
8 . 332.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
9 . 202.00Informatie   Marieke van den Hoek
Marcia Nieuwenhuis
 
10 . 199.00Informatie   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
 
11 . 150.00Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
12 . 140.25Informatie   Lisa Damen
Nina Damen
 
13 . 133.00Informatie   Vera Blok
Masu de Ridder
 
14 . 92.00Informatie   Maijke de Jong-Kuijer
Daphne Sap
 
15 . 60.00Informatie   Tessa Verhoeff
Kim van Zoonen
 
16 . 54.00Informatie   Renťe Besseling
Ellen du Pont
 
17 . 39.50Informatie   Gina Salgado
Simone Zwaga
 
18 . 14.00Informatie   Mary-Ann Coolsen
Maaike Ghijsels
 
19 . 12.00Informatie   Moniek Dokter
Anne Meijnderts
 
20 . 5.00Informatie   Anniek Pluijter
Myron Tersteeg
 
21 . 4.00Informatie   Tess Homan
Carmen van den Hoven
 
22 . 0.00Informatie   Annemarie Huizenga
Danielle Kneppel
 
23 . 0.00Informatie   Annemieke den Boer
Denise de Bruijn
 
 

Startdatum: 12 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
7.   Erwin Huinen
Frank van den Outenaar
1e 86
5. (W) Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
2e 68
2.   Wim van der Ham
Steven Haveman
3e 57
3.   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
4e 48
1.   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
5-6e 38
4.   Bas Markus
Hidde Uittenbosch
5-6e 38
6.   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
7e 31
8.   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
8e 26
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 12 mei.

Startdatum: 13 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
1e 86
3.   Sabine Beersma
Renate Beersma
2e 68
2.   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
3e 57
4.   Shirley Jarman
Elcke de Weme
4e 48
5. (W) Daphne Katan
Nanda Pluijter
5-6e 38
6.   Maaike Sonneville
Tessa Warners
5-6e 38
7.   Marloes Emmink
Simone Linstra
7e 31
8.   Larissa Masselink
Robine Masselink
8e 26
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 13 mei.

Startdatum: 13 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Vincent Joosten
DaniŽl Joosten
1e 15
4.   Sven Akse
Wessel van Lunzen
1e 15
14.   Marijn van Gool
Jon Muller
1e 15
11.   Ferdi Bleeker
Arjan Herms
2e 12
12.   Joeri Gispen
Mark Jan Paulusma
2e 12
16.   Pieter Glerum
Sam van Ling
2e 12
2.   Martin van Steeg
Brent Veldman
3e 9
13.   Robin de Jong
Duncan van der Palen
3e 9
15.   Bram De Jager
Jelle Otten
3e 9
5.   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
4e 7
7.   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
4e 7
9.   Chris Haanschoten
Dennis Smit
4e 7
10.   Henk Jan Kwant
Balazs Manfai
5e 6
17.   Alex Kraak
Maarten Reumer
5e 6
18.   Mario Voorbij
Peter Zuyderduin
5e 6
8.   Michiel van de Bunt
Joost Kramer
6e 5
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 14 mei.

Startdatum: 12 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
9.   Annemieke den Boer
Denise de Bruijn
1e 17
7.   Anniek Pluijter
Myron Tersteeg
2e 14
4.   Vera Blok
Masu de Ridder
3e 12
2.   Mary-Ann Coolsen
Maaike Ghijsels
4e 11
11.   Gina Salgado
Simone Zwaga
5e 10
12.   Annemarie Huizenga
Danielle Kneppel
6e 9
6.   Wietske Idema
Susanne van Leersum
7e 8
10.   Lisa Damen
Nina Damen
8e 7
1.   Maijke de Jong-Kuijer
Daphne Sap
9-10e 6
5.   Renťe Besseling
Ellen du Pont
9-10e 6
3.   Tessa Verhoeff
Kim van Zoonen
11-12e 5
8.   Tess Homan
Carmen van den Hoven
11-12e 5
 
Gepubliceerd op 7 mei, gewijzigd op 15 mei.