Rss feed Lemmer

Tweede divisie mannen TV  15 mei
Er zijn momenteel nog twee (update: beide plaatsen zijn opgevuld) beschikbare plaatsen voor de tweede divisie mannen (op zaterdag). Mannenteams die zich vóór donderdag 15:00 uur per e-mail bij mij melden worden hiervoor geplaatst, mits beide spelers deze week nog niet deelnemen aan een van de op deze website vermelde toernooien. Hiervoor geldt: wie het eerst komt, eerst maalt.
 
Wedstrijdkleding TV  15 mei
In tegenstelling tot bij de eredivisie verstrekken wij bij de toptoernooien geen wedstrijdkleding. Het is de verantwoordelijkheid van de teams om uniform (en genummerd) gekleed op het veld te verschijnen.
 
Deelnemersveld gepubliceerd TV  14 mei
Het deelnemersveld is gepubliceerd. Het wedstrijdprogramma volgt morgen in de loop van de dag.
 
Toernooigegevens
Naam Lemmer
Datum 19-mei-'12 - 20-mei-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 015-2195442
   
Locatiegegevens
Adres Industrieweg, Lemmer
Postcode 8531 PA
Routebeschrijving Lemmer is op vele manieren bereikbaar. Zo is Lemmer bereikbaar met de auto, de boot en het openbaar vervoer. Vanaf de boot en de dicht bijzijnde bushalte is het nog 10 tot 15 minuten lopen naar de locatie. Als je met de auto komt, geldt de volgende beschrijving: volg de A6 richting Lemmer, neem afslag 17 richting Lemmer. Sla na 600 meter linksaf de Pasveer (N359) richting Lemmer. Ga na 2.1 km linksaf de Plattedijk op. Ga na 300 meter rechtsaf de Industrieweg op. Hier zie je het evenemententerrein meteen liggen.
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden Parkeer info
Met de auto kun je direct aan het strand parkeren.
   

Toptoernooi (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 19 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema Toptoernooi (8 teams)
Wedstrijdleiding Hylke van der Heide (06-14242085)
Officials
 

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 20 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 19 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 20 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 16 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (11 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Toptoernooi (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 20 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema Toptoernooi (8 teams)
Wedstrijdleiding Hylke van der Heide (06-14242085)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 19 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 20 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 09 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 19 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 16 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (11 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Startdatum: 19 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1424.40Informatie   Erik Nijland
Tijs de Tombe
 
2 . 1388.40Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
3 . 1258.80Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
4 . 1192.20Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
5 . 1130.80Informatie   Sander Lems
Rowan van Vreede
 
6 . 983.30Informatie   Ivan Bruinier
Tomas Burgers
 
7 . 934.20Informatie   Franke Beijer
Jeroen de Koning
 
8 . 926.40Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
9 . 683.80Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
10 . 655.25Informatie   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
 
11 . 620.50Informatie (H) Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
12 . 554.40Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
13 . 473.00Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
14 . 421.80Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
15 . 355.05Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
16 . 346.60Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
17 . 282.40Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
18 . 266.20Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
 

Startdatum: 20 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1547.20Informatie   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
 
2 . 1436.20Informatie   Marije Bouwknegt
Paulien Moekotte
 
3 . 1357.20Informatie   Charlotte Hermans
Mered de Vries
 
4 . 1287.00Informatie   MariŽlle Kloek
Mila Michel
 
5 . 1241.20Informatie   Pamela Domselaar
Mariska Koster
 
6 . 1229.80Informatie   Annemieke Driessen
Margo Wiltens
 
7 . 1070.20Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
8 . 885.20Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
9 . 774.40Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
10 . 749.60Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
11 . 719.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
12 . 670.45Informatie (P) JuliŽtte Mol
Kirsten Sparnaay
 
13 . 664.55Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
14 . 659.80Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
15 . 651.60Informatie (P) Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
 
16 . 636.10Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
17 . 614.60Informatie   Laura Kam
Simone Linstra
 
18 . 506.90Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
19 . 504.00Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
20 . 501.60Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
21 . 250.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
 

Startdatum: 20 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1388.40Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
2 . 1138.80Informatie   Ben van Noorden
Thijs van Noorden
 
3 . 1130.80Informatie   Sander Lems
Rowan van Vreede
 
4 . 983.30Informatie   Ivan Bruinier
Tomas Burgers
 
5 . 934.20Informatie   Franke Beijer
Jeroen de Koning
 
6 . 926.40Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
7 . 683.80Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
8 . 655.25Informatie   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
 
9 . 620.50Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
10 . 421.80Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
11 . 355.05Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
12 . 345.60Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
13 . 282.40Informatie (P) Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
14 . 252.00Informatie   Michiel Boudewijn
David Julicher
 
15 . 204.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
16 . 194.00Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
17 . 141.60Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
18 . 115.35Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
 

Startdatum: 19 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1374.80Informatie   Esther Hullegie
Marloes Kremer
 
2 . 1287.00Informatie   MariŽlle Kloek
Mila Michel
 
3 . 885.20Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
4 . 774.40Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
5 . 719.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
6 . 673.20Informatie   Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
 
7 . 664.55Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
8 . 659.80Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
9 . 636.10Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
10 . 506.90Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
11 . 504.00Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
12 . 501.60Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
13 . 495.85Informatie   Alm de Boer
Marije Morren
 
14 . 418.10Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
15 . 370.80Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
16 . 292.20Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
17 . 287.05Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
18 . 271.45Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
19 . 250.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
20 . 246.60Informatie (P) Linde FrŲlke
Lotte Swart
 
21 . 199.30Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
22 . 106.40Informatie   Jet Eisma
Mascha Kamphuis
 
23 . 100.80Informatie   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
 
24 . 89.20Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
 

Startdatum: 19 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1258.80Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
2 . 934.20Informatie   Franke Beijer
Jeroen de Koning
 
3 . 655.25Informatie   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
 
4 . 620.50Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
5 . 554.40Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
6 . 473.00Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
7 . 421.80Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
8 . 266.20Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
9 . 204.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
10 . 170.80Informatie   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
 
11 . 148.60Informatie   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
12 . 141.60Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
13 . 138.00Informatie   Tom Markus
Koen Markus
 
14 . 136.20Informatie   Michiel Boudewijn
Rob Hoeberigs
 
15 . 115.35Informatie (P) Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
 

Startdatum: 20 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 749.60Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
2 . 719.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
3 . 664.55Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
4 . 636.10Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
5 . 614.60Informatie   Laura Kam
Simone Linstra
 
6 . 506.90Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
7 . 504.00Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
8 . 501.60Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
9 . 418.10Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
10 . 370.80Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
11 . 321.35Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
12 . 292.20Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
13 . 287.05Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
14 . 271.45Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
15 . 250.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
16 . 246.60Informatie   Linde FrŲlke
Lotte Swart
 
17 . 199.30Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
18 . 154.00Informatie   Marieke van den Hoek
Marcia Nieuwenhuis
 
19 . 116.60Informatie   Vera Blok
Masu de Ridder
 
20 . 89.20Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
21 . 10.00Informatie   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
 
 

Startdatum: 20 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 204.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
2 . 146.40Informatie   Joeri Gispen
Mark Jan Paulusma
 
3 . 115.35Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
4 . 114.40Informatie   Kjeld Broekema
Daan Hettinga
 
5 . 96.60Informatie   Robin de Jong
Duncan van der Palen
 
6 . 85.35Informatie   Marijn van Gool
Jon Muller
 
7 . 74.40Informatie   Vincent Joosten
DaniŽl Joosten
 
8 . 64.95Informatie   Theo Thijm
Ferdy Wever
 
9 . 57.75Informatie   Nick Rijnsent
Duco Schepers
 
10 . 20.00Informatie   Michiel van de Bunt
Joost Kramer
 
11 . 12.00Informatie   Henk Jan Kwant
Balazs Manfai
 
12 . 6.00Informatie   Mario Voorbij
Volken de Vries
 
13 . 0.00Informatie   Rene Keuter
Ivo van Veen
 
 

Startdatum: 19 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 719.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
2 . 506.90Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
3 . 504.00Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
4 . 501.60Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
5 . 495.85Informatie   Alm de Boer
Marije Morren
 
6 . 418.10Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
7 . 321.35Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
8 . 292.20Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
9 . 287.05Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
10 . 271.45Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
11 . 250.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
12 . 246.60Informatie   Linde FrŲlke
Lotte Swart
 
13 . 199.30Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
14 . 116.60Informatie   Vera Blok
Masu de Ridder
 
15 . 113.80Informatie   Merel Koenderink
Kaira van der Pal
 
16 . 106.40Informatie   Jet Eisma
Mascha Kamphuis
 
17 . 100.80Informatie   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
 
18 . 89.20Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
19 . 44.10Informatie   Ruby Adel
Kimberley van Oeffel
 
20 . 35.70Informatie   Puck van den Berg
Kim Slijkerman
 
21 . 33.00Informatie   Anniek Pluijter
Myron Tersteeg
 
22 . 12.00Informatie   Moniek Dokter
Anne Meijnderts
 
23 . 10.00Informatie   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
 
24 . 0.00Informatie   Rosa Kruizenga
Isabelle Overgoor
 
 

Startdatum: 19 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2. (H) Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
1e 192
5.   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
2e 152
8.   Franke Beijer
Jeroen de Koning
3e 126
1.   Bart Koning
Sander Rasker
4e 106
3.   Erik Nijland
Tijs de Tombe
5-6e 84
6.   Sander Lems
Rowan van Vreede
5-6e 84
4.   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
7e 68
7.   Ivan Bruinier
Tomas Burgers
8e 58
 
Gepubliceerd op 14 mei, gewijzigd op 19 mei.

Startdatum: 20 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   MariŽlle Kloek
Mila Michel
1e 192
6.   Annemieke Driessen
Margo Wiltens
2e 152
1.   Pamela Domselaar
Mariska Koster
3e 126
4.   Marije Bouwknegt
Paulien Moekotte
4e 106
5.   Charlotte Hermans
Mered de Vries
5-6e 84
7. (P) JuliŽtte Mol
Kirsten Sparnaay
5-6e 84
3.   Wendy Boerhave
Dineke van Dijken
7e 68
8. (P) Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
8e 58
 
Gepubliceerd op 14 mei, gewijzigd op 20 mei.

Startdatum: 20 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Ben van Noorden
Thijs van Noorden
1e 86
2.   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
2e 68
3.   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
3e 57
6.   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
4e 48
4.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
5-6e 38
8. (P) Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
5-6e 38
7.   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
7e 31
5.   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
8e 26
 
Gepubliceerd op 14 mei, gewijzigd op 20 mei.

Startdatum: 19 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
1e 86
2.   Esther Hullegie
Marloes Kremer
2e 68
5.   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
3e 57
8.   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
4e 48
6.   Daphne Katan
Nanda Pluijter
5-6e 38
7.   Shirley Jarman
Elcke de Weme
5-6e 38
3. (P) Linde FrŲlke
Lotte Swart
7e 31
4.   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
8e 26
 
Gepubliceerd op 14 mei, gewijzigd op 19 mei.

Startdatum: 19 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
1e 38
1. (P) Sven Akse
Wessel van Lunzen
2e 30
2.   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
3e 25
5.   Michiel Boudewijn
Rob Hoeberigs
4e 21
4.   Tom Markus
Koen Markus
5-6e 17
6.   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
5-6e 17
8.   Herman Rempe
Niels van Tol
7e 14
7.   Raoul Rijntjes
Boudewijn Spiering
8e 12
 
Gepubliceerd op 14 mei, gewijzigd op 19 mei.

Startdatum: 20 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Laura Kam
Simone Linstra
1e 38
6.   Nicole van der Mark
Jessica Smit
2e 30
1.   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
3e 25
7.   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
4e 21
4.   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
5-6e 17
5.   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
5-6e 17
3.   Sanne Folkerts
Lindy Prins
7e 14
8.   Marieke van den Hoek
Marcia Nieuwenhuis
8e 12
 
Gepubliceerd op 14 mei, gewijzigd op 21 mei.

Startdatum: 20 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Vincent Joosten
DaniŽl Joosten
1e 17
5.   Kjeld Broekema
Daan Hettinga
2e 14
11.   Rene Keuter
Ivo van Veen
3e 12
2.   Marijn van Gool
Jon Muller
4e 10
4.   Robin de Jong
Duncan van der Palen
5e 9
9.   Nick Rijnsent
Duco Schepers
6e 8
8.   Mario Voorbij
Volken de Vries
7e 7
10.   Theo Thijm
Ferdy Wever
8e 7
7.   Michiel van de Bunt
Joost Kramer
9e 6
3.   Joeri Gispen
Mark Jan Paulusma
10e 5
6.   Henk Jan Kwant
Balazs Manfai
 
Gepubliceerd op 14 mei, gewijzigd op 20 mei.

Startdatum: 19 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
6.   Sjeel Mensink
Anne Walter
1e 17
5.   Vera Blok
Masu de Ridder
2e 14
2.   Mable Hengeveld
Lotte Gerland de Vries
3e 12
3.   Anniek Pluijter
Myron Tersteeg
4e 10
7.   Jet Eisma
Mascha Kamphuis
5e 9
4.   Merel Koenderink
Kaira van der Pal
6e 8
11.   Ruby Adel
Kimberley van Oeffel
8e 7
12.   Rosa Kruizenga
Isabelle Overgoor
7e 7
10.   Moniek Dokter
Anne Meijnderts
9e 6
8.   Puck van den Berg
Kim Slijkerman
11e 5
9.   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
10e 5
 
Gepubliceerd op 14 mei, gewijzigd op 19 mei.