Rss feed Arnhem

Wijziging deelnemersveld TV  24 mei
Ook vandaag zijn er op alle niveaus teams doorgeschoven vanwege een terugtrekking in de Eredivisie van zowel de dames als heren. De laatste doorschuivingen vinden, mocht dat aan de orde zijn, vanmiddag plaats.

Let op: er zijn wederom teams naar andere dagen en/of locaties verplaatst. Als je dat niet wilt, lees dan even het algemene bericht bij Nieuws.
 
Wijzigingen deelnemersveld TV  23 mei
Bij zowel de dames als heren zijn voor komend weekend wijzigingen in het deelnemersveld doorgevoerd, vanwege een terugtrekking in beide eredivisies. Kijk goed of je nog op dezelfde dag, locatie en niveau bent ingedeeld!
 
Deelnemerseld definitief TV  21 mei
Het deelnemersveld is definitief en gepubliceer op het tabblad 'Deelnemersveld en uitslag'. Het wedstrijdschema is eveneens vermeld op het tabblad 'Wedstrijdschema'.
 
Toernooigegevens
Naam Arnhem
Datum 27-mei-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-53907741
   
Locatiegegevens
Adres CA Thiemestraat 45
Postcode 6828 DW
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 27 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 16 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Eric Baas (0640349312)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 27 mei
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 16 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Eric Baas (0640349312)
Officials
 

Startdatum: 27 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1021.20Informatie   Thijs van Noorden
Ben van Noorden
 
2 . 1005.20Informatie   Sander Lems
Rowan van Vreede
 
3 . 600.20Informatie (H) Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
4 . 515.50Informatie   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
 
5 . 515.50Informatie   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
 
6 . 463.60Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
7 . 438.00Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
8 . 402.20Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
9 . 338.70Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
10 . 336.40Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
11 . 334.40Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
12 . 289.60Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
13 . 217.00Informatie   Michiel Boudewijn
David Julicher
 
14 . 162.40Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
15 . 153.00Informatie   Toon Coenen
Tom Markus
 
16 . 146.90Informatie (W) Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
17 . 142.40Informatie   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
18 . 135.20Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
19 . 84.80Informatie   Ferdinand de Booij
Willem Goedhart
 
 

Startdatum: 27 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 800.80Informatie   Sabine Beersma
Renate Beersma
 
2 . 649.60Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
3 . 624.40Informatie   Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
 
4 . 623.00Informatie   Fiona van Diepen
Veronique Kort
 
5 . 620.80Informatie   Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
 
6 . 618.50Informatie   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
 
7 . 593.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
8 . 521.30Informatie   Marloes Kremer
Elizanne de Vries
 
9 . 476.20Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
10 . 424.60Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
11 . 402.40Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
12 . 325.20Informatie (W) Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
13 . 262.40Informatie   Linde Frölke
Lotte Swart
 
14 . 242.80Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
15 . 240.30Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
16 . 188.80Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
17 . 139.80Informatie   Rosa Garrett
Maaike Ouwerkerk
 
18 . 104.80Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
 

Startdatum: 27 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
1e 86
1. (H) Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
2e 68
5. (W) Sven Akse
Wessel van Lunzen
3e 57
7.   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
4e 48
2.   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
5-6e 38
4.   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
5-6e 38
6.   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
7e 31
8.   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
8e 26
 
Gepubliceerd op 21 mei, gewijzigd op 27 mei.

Startdatum: 27 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
1e 86
6.   Nicole van der Mark
Jessica Smit
2e 68
7.   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
3e 57
3.   Marloes Kremer
Elizanne de Vries
4e 48
4.   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
5-6e 38
5. (W) Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
5-6e 38
2.   Fiona van Diepen
Veronique Kort
7e 31
8.   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
8e 26
 
Gepubliceerd op 21 mei, gewijzigd op 27 mei.