Rss feed Enschede

Deelnemersveld onder voorbehoud gepubliceerd TV  04 juni
Het deelnemersveld is onder voorbehoud gepubliceerd. Aangezien ik de uitslag van de eerste divisies in Budel, afgelopen weekend, nog niet heb ontvangen zal er mogelijk nog geschoven worden tussen eredivisie en eerste divisie. Dit zullen dan teams zijn die op punten hoger mee kunnen doen, aangezien afgelopen weekend geen volledige ronde was.

Ook kan dit betekenen dat er teams naar andere speeldagen geschoven worden, op alle niveaus.
 
Toernooigegevens
Naam Enschede
Datum 09-jun-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-21202197
   
Locatiegegevens
Adres Matenweg, Enschede
Postcode 7522 LK
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden Ruud Zandbergen is niet aanwezig als contactpersoon promotor, hij is vervangen door Imke Gerritsma
tel: 0683980112
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 09 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 30 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Ruud Zandbergen (06-21202197)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 09 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 30 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Ruud Zandbergen (06-21202197)
Officials
 

Startdatum: 09 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 924.00Informatie   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
 
2 . 913.60Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
3 . 895.40Informatie   Franke Beijer
Jeroen de Koning
 
4 . 710.10Informatie   Ivan Bruinier
Tomas Burgers
 
5 . 671.20Informatie (H) Bas Markus
Hidde Uittenbosch
 
6 . 664.80Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
7 . 441.80Informatie   Ben van Noorden
Steffen Onvlee
 
8 . 396.35Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
9 . 364.20Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
10 . 294.40Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
11 . 270.80Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
12 . 203.00Informatie   Michiel Boudewijn
David Julicher
 
13 . 196.50Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
14 . 181.20Informatie   Remon Huijts
Wouter Ouwerkerk
 
15 . 0.00Informatie (W) John Wika Haakseth
Luuk van der Velde
 
 

Startdatum: 09 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 600.00Informatie   Mariëlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
2 . 578.70Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
3 . 523.25Informatie   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
 
4 . 475.20Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
5 . 384.30Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
6 . 342.00Informatie   Marloes Emmink
Simone Linstra
 
7 . 292.20Informatie   Linde Frölke
Lotte Swart
 
8 . 289.02Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
9 . 228.40Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
10 . 221.40Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
11 . 221.40Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
12 . 213.40Informatie   Sanne Folkerts
Lotte Gerland de Vries
 
13 . 150.20Informatie   Vera Blok
Masu de Ridder
 
14 . 136.40Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
15 . 126.00Informatie   Juliette van Duijnhoven
Petra Hekkenberg
 
16 . 99.80Informatie   Verin Boer
Marleen Over
 
17 . 89.60Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
18 . 0.00Informatie   Saskia Duursma
Marjolein Wildeboer
 
19 . 0.00Informatie (W) Leonie Bouwmeester
Lisanne Jansen holleboom
 
 

Startdatum: 09 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Ivan Bruinier
Tomas Burgers
1e 86
2. (H) Bas Markus
Hidde Uittenbosch
2e 68
8.   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
3e 57
4.   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
4e 48
3.   Ben van Noorden
Steffen Onvlee
5-6e 38
7.   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
5-6e 38
5. (W) John Wika Haakseth
Luuk van der Velde
7e 31
6.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
8e 26
 
Gepubliceerd op 4 juni, gewijzigd op 11 juni.

Startdatum: 09 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Marloes Emmink
Simone Linstra
1e 38
6.   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
2e 30
3.   Sanne Folkerts
Lotte Gerland de Vries
3e 25
2.   Sjeel Mensink
Anne Walter
4e 21
5. (W) Leonie Bouwmeester
Lisanne Jansen holleboom
5-6e 17
8.   Juliette van Duijnhoven
Petra Hekkenberg
5-6e 17
7.   Vera Blok
Masu de Ridder
7e 14
4.   Verin Boer
Marleen Over
8e 12
 
Gepubliceerd op 4 juni, gewijzigd op 11 juni.