Rss feed Rockanje

Geen nieuwsberichten
Toernooigegevens
Naam Rockanje
Datum 16-jun-'12 - 17-jun-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 015-2195442
   
Locatiegegevens
Adres Swinsedreef 26, Rockanje
Postcode 3235 AR
Routebeschrijving Vanuit Rotterdam neem je de A15 richting Spijkenisse/Europoort/Rozenburg
Daarna richting Hellevoetsluis/ Goedereede aanhouden via de N57
Afslag Rockanje nemen (N496)
In Rockanje richting strand 1e slag.

Vanuit Goes/Vlissingen neem je eerst de A58 gevolgd door de N57 door Zeeland.
Daarna richting Goedereede/Hellevoetssluit
Afslag Rockanje nemen (N469)
In Rockanje richting strand 1e slag
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden Parkeer info
Bij het strand ligt een grote (betaalde) parkeerplaats waar in de vroege morgen nog volop plaats is. Met mooi weer is het een zeer populaire locatie, dus adviseren wij je om vroeg naar de locatie te komen.
   

Toptoernooi (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 17 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 06 jun 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema Toptoernooi (8 teams)
Wedstrijdleiding Emma van Linge (0642499898)
Officials
 

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 17 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 06 jun 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 16 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 06 jun 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 17 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 13 jun 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (7 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Toptoernooi (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 16 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 06 jun 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema Toptoernooi (8 teams)
Wedstrijdleiding Emma van Linge (0642499898)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 17 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 06 jun 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 16 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 13 jun 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (6 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Startdatum: 17 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1248.00Informatie (4.25)Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
2 . 1068.00Informatie (5.00)Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
3 . 1062.00Informatie (2.75)Informatie   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
 
4 . 989.00Informatie (5.50)Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
5 . 974.00Informatie (5.25)Informatie   Dirk Boehlť
Marco Daalmeijer
 
6 . 920.00Informatie (2.75)Informatie   Eric-Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
 
7 . 802.00Informatie (6.50)Informatie   Sander Lems
Rowan van Vreede
 
8 . 760.00Informatie (6.38)Informatie   Franke Beijer
Bas Hoeberigs
 
9 . 756.00Informatie (6.50)Informatie   Erik Nijland
Tijs de Tombe
 
10 . 712.00Informatie (7.00)Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
11 . 688.00Informatie (7.00)Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
12 . 653.00Informatie (7.42)Informatie (P) Ivan Bruinier
Tomas Burgers
 
13 . 614.00Informatie (7.50)Informatie   Bas Markus
Hidde Uittenbosch
 
14 . 464.00Informatie (7.00)Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
15 . 463.00Informatie (7.00)Informatie   Bas den Boer
Ed Bontrop
 
16 . 432.00Informatie (8.00)Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
17 . 411.00Informatie (7.00)Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
18 . 375.00Informatie (8.00)Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
19 . 372.00Informatie (8.00)Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
20 . 362.00Informatie (8.00)Informatie   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
 
21 . 306.00Informatie (8.00)Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
22 . 293.00Informatie (8.00)Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
23 . 289.00Informatie (7.67)Informatie   Tom Buijs
Johan Oosting
 
24 . 278.00Informatie (8.00)Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
25 . 271.00Informatie (8.00)Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
26 . 264.00Informatie (8.00)Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
27 . 260.00Informatie (7.50)Informatie   Dustin Bontrop
Chris van Mullem
 
28 . 128.00Informatie (8.00)Informatie   Pieter Goudswaard
Sander Hoogewoning
 
29 . 98.00Informatie (8.00)Informatie   Gijs Brasjen
Robin Kalmeijer
 
 

Startdatum: 16 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1352.00Informatie (1.38)Informatie   Jolien Sinnema
Marloes Wesselink
 
2 . 1161.00Informatie (3.50)Informatie   Pamela Domselaar
Mariska Koster
 
3 . 942.00Informatie (2.62)Informatie   Danielle Remmers
Nienke de Waard
 
4 . 749.00Informatie (6.50)Informatie   Lidia Bons
Bianca Gommans
 
5 . 745.00Informatie (3.50)Informatie   Charlotte Hermans
Roos van der Hoeven
 
6 . 650.00Informatie (7.00)Informatie (P) Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
 
7 . 590.00Informatie (7.00)Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
8 . 544.00Informatie (8.00)Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
9 . 492.00Informatie (7.00)Informatie   Fiona van Diepen
Marloes Kremer
 
10 . 462.00Informatie (7.17)Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
11 . 376.00Informatie (7.00)Informatie   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
 
12 . 326.00Informatie (8.00)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
13 . 325.00Informatie (8.00)Informatie   Alm de Boer
Marije Morren
 
14 . 322.00Informatie (6.00)Informatie   Linde FrŲlke
Lotte Swart
 
15 . 283.00Informatie (7.50)Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
16 . 270.00Informatie (8.00)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
17 . 184.00Informatie (7.50)Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
18 . 174.00Informatie (7.50)Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
 

Startdatum: 17 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 802.00Informatie (4.50)Informatie   Sander Lems
Rowan van Vreede
 
2 . 760.00Informatie (2.88)Informatie   Franke Beijer
Bas Hoeberigs
 
3 . 653.00Informatie (2.38)Informatie   Ivan Bruinier
Tomas Burgers
 
4 . 464.00Informatie (6.50)Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
5 . 463.00Informatie (4.38)Informatie   Bas den Boer
Ed Bontrop
 
6 . 432.00Informatie (5.50)Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
7 . 411.00Informatie (2.38)Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
8 . 375.00Informatie (3.75)Informatie (H) Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
9 . 372.00Informatie (4.75)Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
10 . 362.00Informatie (2.75)Informatie   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
 
11 . 312.00Informatie (7.25)Informatie   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
 
12 . 306.00Informatie (6.00)Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
13 . 293.00Informatie (5.50)Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
14 . 289.00Informatie (2.50)Informatie   Tom Buijs
Johan Oosting
 
15 . 280.00Informatie (3.00)Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
16 . 278.00Informatie (5.00)Informatie (P) Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
17 . 271.00Informatie (3.75)Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
18 . 264.00Informatie (8.00)Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
19 . 260.00Informatie (4.38)Informatie   Dustin Bontrop
Chris van Mullem
 
20 . 154.00Informatie (8.00)Informatie   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
 
21 . 128.00Informatie (6.38)Informatie   Pieter Goudswaard
Sander Hoogewoning
 
22 . 118.00Informatie (7.00)Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
23 . 98.00Informatie (8.00)Informatie   Gijs Brasjen
Robin Kalmeijer
 
 

Startdatum: 16 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 688.00Informatie (2.25)Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
2 . 464.00Informatie (5.00)Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
3 . 432.00Informatie (3.12)Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
4 . 411.00Informatie (1.58)Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
5 . 362.00Informatie (3.12)Informatie   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
 
6 . 293.00Informatie (3.50)Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
7 . 278.00Informatie (2.00)Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
8 . 260.00Informatie (1.38)Informatie   Dustin Bontrop
Chris van Mullem
 
9 . 171.00Informatie (2.17)Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
10 . 154.00Informatie (5.38)Informatie   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
 
11 . 128.00Informatie (4.00)Informatie   Pieter Goudswaard
Sander Hoogewoning
 
12 . 118.00Informatie (6.12)Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
13 . 112.00Informatie (6.00)Informatie   Jorn Lorsheijd
Pim Spijkers
 
14 . 98.00Informatie (6.25)Informatie   Gijs Brasjen
Robin Kalmeijer
 
15 . 92.00Informatie (7.00)Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
16 . 76.00Informatie (8.00)Informatie   Max Hilkmann
Jasper Pellis
 
17 . 60.00Informatie (5.88)Informatie   Jeroen Mekkelholt
Sander Mirck
 
18 . 32.00Informatie (4.00)Informatie (P) Gerard van Dop
Mirko van der Maat
 
19 . 32.00Informatie (4.75)Informatie   Gerard Baan
Bram Boog
 
20 . 28.00Informatie (5.62)Informatie   Thijs Poortvliet
Sven de Vries
 
21 . 25.00Informatie (5.50)Informatie   Jaapjan Feenstra
Erik Groenen
 
 

Startdatum: 17 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 590.00Informatie (2.42)Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
2 . 326.00Informatie (4.12)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
3 . 316.00Informatie (2.50)Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
4 . 270.00Informatie (4.00)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
5 . 206.00Informatie (3.50)Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
6 . 200.00Informatie (5.00)Informatie (H) Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
7 . 193.00Informatie (2.50)Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
8 . 174.00Informatie (4.96)Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
9 . 170.00Informatie (5.25)Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
10 . 154.00Informatie (4.00)Informatie   Sanne Ros
Tessa Warners
 
11 . 96.00Informatie (4.62)Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
12 . 64.00Informatie (8.00)Informatie   Margit Meijer
Anniek Pluijter
 
13 . 57.00Informatie (4.25)Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
14 . 56.00Informatie (2.00)Informatie   Annemieke Boendermaker
MariŽtte van Brussel
 
15 . 49.00Informatie (6.12)Informatie   Sanne G. Keizer
Nienke van Lammeren
 
16 . 0.00Informatie (6.50)Informatie   Carlijn Ghijssen-jans
Lisa Vossen
 
 

Startdatum: 17 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 154.00Informatie (1.75)Informatie   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
 
2 . 128.00Informatie (1.25)Informatie   Pieter Goudswaard
Sander Hoogewoning
 
3 . 120.00Informatie (2.50)Informatie   Bram De Jager
Jelle Otten
 
4 . 118.00Informatie (6.88)Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
5 . 98.00Informatie (3.75)Informatie   Gijs Brasjen
Robin Kalmeijer
 
6 . 92.00Informatie (4.50)Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
7 . 76.00Informatie (8.00)Informatie   Max Hilkmann
Jasper Pellis
 
8 . 60.00Informatie (4.00)Informatie   Jeroen Mekkelholt
Sander Mirck
 
9 . 42.00Informatie (1.00)Informatie   Lucas Arens
Finn Frielink
 
10 . 32.00Informatie (1.00)Informatie   Gerard van Dop
Mirko van der Maat
 
11 . 15.00Informatie (4.25)Informatie   Marcel de Rink
Koen Schutten
 
12 . 14.00Informatie (16.50)Informatie   Maarten Jan Bijsterbosch
Tim Haksteeg
 
 

Startdatum: 16 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 590.00Informatie (1.00)Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
2 . 326.00Informatie (3.83)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
3 . 325.00Informatie (2.33)Informatie   Alm de Boer
Marije Morren
 
4 . 200.00Informatie (1.00)Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
5 . 96.00Informatie (5.75)Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
6 . 57.00Informatie (3.00)Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
7 . 38.00Informatie (4.50)Informatie   Heleen van Deuzen
Maaike Ghijsels
 
8 . 32.00Informatie (1.00)Informatie   Denise van Rietschoten
Esther Verbraak
 
9 . 31.00Informatie (7.88)Informatie   Sarah van Esch
Yvette Timmermans
 
10 . 18.00Informatie (18.33)Informatie   Jessica Vergeer
Amie Visser
 
11 . 0.00Informatie (17.00)Informatie   Carlijn Ghijssen-jans
Lisa Vossen
 
12 . 0.00Informatie (32.00)Informatie   Lilian van Leeuwen
Annelies Mier
 
 

Startdatum: 17 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5. 5.25   Dirk Boehlť
Marco Daalmeijer
1e 192
1. 2.75   Bart Bolsterlee
Timko Lokerse
2e 152
3. 4.25   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
3e 126
2. 2.75   Eric-Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
4e 106
7. 6.50   Sander Lems
Rowan van Vreede
5-6e 84
8. 7.42 (P) Ivan Bruinier
Tomas Burgers
5-6e 84
6. 5.50   Bart Koning
Sander Rasker
7e 68
4. 5.00   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
8e 58
 
Gepubliceerd op 12 juni, gewijzigd op 17 juni.

Startdatum: 16 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 1.38   Jolien Sinnema
Marloes Wesselink
1e 192
2. 2.62   Danielle Remmers
Nienke de Waard
2e 152
4. 3.50   Charlotte Hermans
Roos van der Hoeven
3e 126
5. 6.50   Lidia Bons
Bianca Gommans
4e 106
3. 3.50   Pamela Domselaar
Mariska Koster
5-6e 84
6. 7.00 (P) Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
5-6e 84
7. 7.00   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
7e 68
8. 8.00   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
8e 58
 
Gepubliceerd op 12 juni, gewijzigd op 16 juni.

Startdatum: 17 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 2.38   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
1e 86
2. 2.75   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
2e 68
3. 2.88   Franke Beijer
Bas Hoeberigs
3e 57
7. 5.00 (P) Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
4e 48
4. 3.75 (H) Kelvin Covalo
Guillaume Klich
5-6e 38
5. 4.38   Bas den Boer
Ed Bontrop
5-6e 38
6. 4.75   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
5-8e 33.25
8. 7.25   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
8e 26
 
Gepubliceerd op 11 juni, gewijzigd op 17 juni.

Startdatum: 16 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2. 2.17   Wim van der Ham
Steven Haveman
1e 38
6. 6.00   Jorn Lorsheijd
Pim Spijkers
2e 30
1. 1.38   Dustin Bontrop
Chris van Mullem
3e 25
3. 4.00   Pieter Goudswaard
Sander Hoogewoning
4e 21
5. 5.38   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
5-6e 17
8. 6.25   Gijs Brasjen
Robin Kalmeijer
5-6e 17
4. 4.00 (P) Gerard van Dop
Mirko van der Maat
7e 14
7. 6.12   Robin van Helden
Daniel van Helden
8e 12
 
Gepubliceerd op 11 juni, gewijzigd op 17 juni.

Startdatum: 17 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
6. 5.00 (H) Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
1e 38
1. 2.50   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
2e 30
7. 5.25   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
3e 25
2. 4.00   Sanne Ros
Tessa Warners
4e 21
4. 4.62   Wietske Idema
Susanne van Leersum
5-6e 17
5. 4.96   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
5-6e 17
3. 4.25   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
7e 14
8. 8.00   Margit Meijer
Anniek Pluijter
8e 12
 
Gepubliceerd op 11 juni, gewijzigd op 17 juni.

Startdatum: 17 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 1.00   Lucas Arens
Finn Frielink
1e 16
2. 2.50   Bram De Jager
Jelle Otten
2e 12
5. 4.50   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
3e 10
4. 4.25   Marcel de Rink
Koen Schutten
4e 8
3. 4.00   Jeroen Mekkelholt
Sander Mirck
5e 7
6. 8.00   Max Hilkmann
Jasper Pellis
6e 6
7. 16.50   Maarten Jan Bijsterbosch
Tim Haksteeg
7e 5
 
Gepubliceerd op 11 juni, gewijzigd op 17 juni.

Startdatum: 16 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2. 4.50   Heleen van Deuzen
Maaike Ghijsels
1e 15
1. 1.00   Denise van Rietschoten
Esther Verbraak
2e 12
4. 17.00   Carlijn Ghijssen-jans
Lisa Vossen
3e 9
5. 18.33   Jessica Vergeer
Amie Visser
4e 7
6. 32.00   Lilian van Leeuwen
Annelies Mier
5e 6
3. 7.88   Sarah van Esch
Yvette Timmermans
6e 5
 
Gepubliceerd op 11 juni, gewijzigd op 17 juni.