Rss feed Arnhem

Geen nieuwsberichten
Toernooigegevens
Naam Arnhem
Datum 16-jun-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-13469806
   
Locatiegegevens
Adres Trans, Arnhem
Postcode 6811 HR
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 16 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 06 jun 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Niels van Vliet (0648367575)
Officials
 

Startdatum: 16 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 836.00Informatie (1.62)Informatie   Esther Hullegie
Laure Obelink
 
2 . 650.00Informatie (1.12)Informatie   Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
 
3 . 590.00Informatie (2.00)Informatie   Mariëlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
4 . 544.00Informatie (4.00)Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
5 . 492.00Informatie (4.38)Informatie   Fiona van Diepen
Marloes Kremer
 
6 . 462.00Informatie (4.50)Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
7 . 376.00Informatie (5.50)Informatie   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
 
8 . 338.00Informatie (5.88)Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
9 . 326.00Informatie (4.50)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
10 . 325.00Informatie (3.38)Informatie   Alm de Boer
Marije Morren
 
11 . 322.00Informatie (4.12)Informatie   Linde Frölke
Lotte Swart
 
12 . 312.00Informatie (5.50)Informatie (P) Marloes Emmink
Simone Linstra
 
13 . 283.00Informatie (5.12)Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
14 . 270.00Informatie (5.38)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
15 . 200.00Informatie (6.00)Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
16 . 193.00Informatie (5.50)Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
17 . 184.00Informatie (8.00)Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
18 . 174.00Informatie (8.00)Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
19 . 173.00Informatie (7.50)Informatie   Lisinka Pieterse
Lara Visch
 
20 . 160.00Informatie (8.00)Informatie (W) Sjeel Mensink
Anne Walter
 
21 . 105.00Informatie (8.00)Informatie   Rosa Garrett
Pauline Ostendorf
 
 

Startdatum: 16 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
6. 4.50   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
1e 86
2. 3.38   Alm de Boer
Marije Morren
2e 68
1. 1.62   Esther Hullegie
Laure Obelink
3e 57
7. 5.50   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
4e 48
4. 4.38   Fiona van Diepen
Marloes Kremer
5-6e 38
8. 5.50 (P) Marloes Emmink
Simone Linstra
5-6e 38
5. 8.00 (W) Sjeel Mensink
Anne Walter
7e 31
3. 4.12   Linde Frölke
Lotte Swart
 
Gepubliceerd op 11 juni, gewijzigd op 18 juni.