Rss feed Bilthoven

Deelnemersveld gepubliceerd TV  09 juli
Het deelnemersveld voor Assen, Borne, Bilthoven en Ouddorp is zojuist gepubliceerd. In de tweede divisie heren is nog 1 plaats beschikbaar op zaterdag in Borne. Wanneer je deze plaats op wilt vullen kun je een e-mail met de namen van beide spelers sturen. Wie het eerst komt, het eerst maalt.

Bij de dames is het maximale aantal teams bereikt. De inschrijving is nog open, maar teams kunnen alleen geplaatst worden als er afvallers zijn.
 
Beperkt aantal plaatsen 3e divisie TV  04 juli
Vanwege het beschikbare aantal velden is deelname in de derde divisie mogelijk voor maximaal 12 teams per geslacht.

Wanneer er sprake is van overinschrijving zullen eerst teams die alleen voor Bilthoven ingeschreven zijn ingedeeld worden, vervolgens worden teams met de voorkeur Bilthoven ingedeeld en daarna eventueel de teams zonder voorkeur.
 
Toernooigegevens
Naam Bilthoven
Datum 14-jul-'12 - 15-jul-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-30155073
   
Locatiegegevens
Adres Anne Franklaan, Bilthoven
Postcode 3271
Routebeschrijving A28 afslag 2 de Uithof/de Bilt, Rijdt richting de Bilt/Bilthoven (4,1 kilometer) en sla daarna linksaf de Leyenseweg op. Ga na 550 meter linksaf de Anne Franklaan op, dit is vlak voor het spoor. Ga direct de eerste straat rechts richting de Multimate. De beachaccomodatie is gevestigd achter de Multimate.
   
Overige eigenschappen
Catering Voor de teams in de 1e divisie wordt de lunch verzorgd door de promotor. Voor teams in de derde divisie is het tegen een geringe vergoeding mogelijk om gebruik te maken van de lunch.
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 15 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 04 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Simone Zwaga (0613857809)
Officials
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 14 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 11 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (10 teams)
Wedstrijdleiding Simone Zwaga (0613857809)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 14 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 04 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Simone Zwaga (0613857809)
Officials
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 15 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 11 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (12 teams)
Wedstrijdleiding Simone Zwaga (0613857809)
Officials
 

Startdatum: 15 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1699.00Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
2 . 1699.00Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
3 . 1616.00Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
4 . 1490.00Informatie   Erik Nijland
Tijs de Tombe
 
5 . 1378.00Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
6 . 1361.00Informatie   Ivan Bruinier
Tomas Burgers
 
7 . 1329.00Informatie   Franke Beijer
Jeroen de Koning
 
8 . 1223.00Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
9 . 1148.00Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
10 . 1051.00Informatie   Sander Lems
Kees Spil
 
11 . 976.00Informatie   Bas Markus
Hidde Uittenbosch
 
12 . 792.00Informatie (H) Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
13 . 748.00Informatie   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
 
14 . 697.50Informatie (H) Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
15 . 664.25Informatie (W) Alexander Kraan
Rowan van Vreede
 
16 . 605.00Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
17 . 555.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
18 . 480.00Informatie   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
19 . 442.00Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
20 . 397.00Informatie   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
 
21 . 382.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
22 . 354.75Informatie   Guillaume Klich
Vitalii Levchenko
 
23 . 354.00Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
24 . 349.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
25 . 342.00Informatie   Corjan Kroon
Rowan Merema
 
26 . 295.00Informatie   Toon Coenen
Tom Markus
 
27 . 270.50Informatie   Robin Kalmeijer
Tjeerd Roosjen
 
28 . 140.00Informatie   Pieter Glerum
Sam van Ling
 
29 . 112.00Informatie   Jeroen Mekkelholt
Sander Mirck
 
30 . 86.00Informatie   William Klaver
Martijn Kroonen
 
 

Startdatum: 14 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1214.00Informatie   Mariëlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
2 . 1144.00Informatie   Nicole van der Mark
Quirine Oosterveld
 
3 . 1041.00Informatie (H) Sabine Beersma
Renate Beersma
 
4 . 922.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
5 . 884.00Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
6 . 718.50Informatie   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
 
7 . 701.75Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
8 . 690.00Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
9 . 603.50Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
10 . 512.75Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
11 . 493.00Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
12 . 469.50Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
13 . 440.00Informatie   Marloes Emmink
Simone Linstra
 
14 . 416.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
15 . 367.00Informatie   Alm de Boer
Emily Kloos
 
16 . 363.50Informatie   Merel Koenderink
Lotte Swart
 
17 . 338.00Informatie   Rosa Garrett
Larissa Masselink
 
18 . 336.00Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
19 . 248.00Informatie   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
 
20 . 211.50Informatie   Robyn Groenewegen
Iris Reinders
 
21 . 189.00Informatie (W) Albertine de Haan
Myron Tersteeg
 
22 . 171.00Informatie   Josine Verbeek
Tessa Warners
 
 

Startdatum: 14 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 605.00Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
2 . 397.00Informatie   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
 
3 . 349.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
4 . 270.50Informatie   Robin Kalmeijer
Tjeerd Roosjen
 
5 . 184.00Informatie   Robin van Helden
Daniel van Helden
 
6 . 140.00Informatie   Pieter Glerum
Sam van Ling
 
7 . 136.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
8 . 133.00Informatie   Jaapjan Feenstra
Erik Groenen
 
9 . 128.00Informatie   Michiel van de Bunt
Joost Kramer
 
10 . 119.00Informatie   Roy Haanappel
Casper Haanappel
 
11 . 63.00Informatie   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
 
12 . 39.00Informatie   Maarten Jan Bijsterbosch
Barteld Jonkman
 
13 . 33.00Informatie   Gerlof Verstoep
Richard Zonderland
 
14 . 10.00Informatie   Sjaak van Diepen
Jules Spekman
 
15 . 10.00Informatie   Aron Collard
Danny Marijn
 
16 . 5.00Informatie   Lody Koop
Tom Zwart
 
17 . 0.00Informatie   Kamil Brachowski
Nathan Mulder
 
 

Startdatum: 15 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 493.00Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
2 . 479.50Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
3 . 404.00Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
4 . 404.00Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
5 . 338.00Informatie   Rosa Garrett
Larissa Masselink
 
6 . 332.00Informatie   Juliette van Duijnhoven
Petra Hekkenberg
 
7 . 138.00Informatie   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
 
8 . 104.38Informatie   Margit Meijer
Mylène van der Sloot
 
9 . 94.00Informatie   Marieke van den Hoek
Marleen Over
 
10 . 90.00Informatie   Annemieke Boendermaker
Mariëtte van Brussel
 
11 . 86.00Informatie   Esther Dijkstra
Marloes van Leen
 
12 . 76.00Informatie   Esmé Esselbrugge
Jackie Klaster
 
13 . 74.00Informatie   Lara van Diermen
Rianne Hop
 
14 . 72.00Informatie   Bente van der Peet
Mirjam Schaap
 
15 . 69.00Informatie   Marjolein van der Maat
Marcia Nieuwenhuis
 
16 . 56.00Informatie   Rosa Kruizenga
Isabelle Overgoor
 
17 . 56.00Informatie   Renée Besseling
Ellen du Pont
 
18 . 44.00Informatie   Annemarie Huizenga
Danielle Kneppel
 
19 . 33.00Informatie   Karlijn Obelink
Joske Sturkenboom
 
20 . 30.00Informatie   Lianne Schmaal
Inge Tanja-versteeg
 
21 . 28.00Informatie   Nienke Jansen
Annemarie de Vries
 
22 . 20.00Informatie   Jetske Gravesteijn
Hanna Talacua
 
23 . 6.00Informatie   Manon Doornenbal
Marijke van Roekel
 
24 . 0.00Informatie   Selma Huisman
Arianne Niks
 
25 . 0.00Informatie   Marjolijn van Haarlem
Jael Veenstra
 
 

Startdatum: 15 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
1e 86
2.   Sander Lems
Kees Spil
2e 68
3.   Franke Beijer
Jeroen de Koning
3e 57
4.   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
4e 48
6. (H) Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
5-6e 38
8.   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
5-6e 38
5. (W) Alexander Kraan
Rowan van Vreede
7e 31
7. (H) Marten Hoeksma
Klaas Vos
8e 26
 
Gepubliceerd op 9 juli, gewijzigd op 15 juli.

Startdatum: 14 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
6.   Marloes Emmink
Simone Linstra
1e 86
1.   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
2e 68
4.   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
3e 57
2.   Pia van den Boom
Willemijn van Enk
4e 48
3.   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
5-6e 38
5. (W) Albertine de Haan
Myron Tersteeg
5-6e 38
8.   Shirley Jarman
Elcke de Weme
7e 31
7.   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
8e 26
 
Gepubliceerd op 9 juli, gewijzigd op 15 juli.

Startdatum: 14 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Roy Haanappel
Casper Haanappel
1e 16
6.   Gerlof Verstoep
Richard Zonderland
2e 14
7.   Kamil Brachowski
Nathan Mulder
3e 12
9.   Maarten Jan Bijsterbosch
Barteld Jonkman
4e 10
2.   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
5e 9
3.   Robin van Helden
Daniel van Helden
6e 8
10.   Lody Koop
Tom Zwart
7e 7
5.   Aron Collard
Danny Marijn
8e 6
4.   Michiel van de Bunt
Joost Kramer
10e 5
8.   Sjaak van Diepen
Jules Spekman
9e 5
 
Gepubliceerd op 9 juli, gewijzigd op 15 juli.

Startdatum: 15 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
12.   Margit Meijer
Mylène van der Sloot
1e 17
7.   Annemarie Huizenga
Danielle Kneppel
2e 14
8.   Jetske Gravesteijn
Hanna Talacua
3e 12
2.   Bente van der Peet
Mirjam Schaap
4e 11
4.   Esmé Esselbrugge
Jackie Klaster
5e 10
10.   Nienke Jansen
Annemarie de Vries
6e 9
5.   Lara van Diermen
Rianne Hop
7e 8
9.   Karlijn Obelink
Joske Sturkenboom
8e 7
1.   Lianne Schmaal
Inge Tanja-versteeg
10e 6
6.   Renée Besseling
Ellen du Pont
9e 6
3.   Marieke van den Hoek
Marleen Over
12e 5
11.   Marjolein van der Maat
Marcia Nieuwenhuis
11e 5
 
Gepubliceerd op 9 juli, gewijzigd op 15 juli.