Rss feed Egmond

Deelnemersveld gepubliceerd TV  16 juli
Het deelnemersveld voor Egmond is zojuist gepubliceerd. Zoals vorige week al aangegeven zijn de beide tweede divisietoernooien in Landgraaf helaas afgelast. Er zijn alleen nog plaatsen beschikbaar in de derde divisies.
 
Toernooigegevens
Naam Egmond
Datum 21-jul-'12 - 29-jul-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 015-2195442
   
Locatiegegevens
Adres Boulevard Zuid, Egmond aan Zee
Postcode 1931 AA
Routebeschrijving Houdt op de A9 de richting Alkmaar (Castricum) aan. Neem afslag 10, richting Castricum/Uitgeest. Ga na 450 meter rechtsaf op de Provincialeweg (N203, N8) richting Castricum/Uitgeest. Ga na 350 m rechtdoor de Provincialeweg (N203) op richting Castricum. Ga na 5.4 km linksaf de Zeeweg (N513) op richting Castricum. Houd na 600 meter links aan op de Zeeweg (N513) richting Castricum. Neem na 60 meter de eerste afslag op de rotonde (op de Zeeweg (N513)) richting Castricum aan Zee. Neem na 1.8 km de eerste afslag op de rotonde (de Heereweg) richting Alkmaar. Ga na 6.3 km linksaf de Heilooër Zeeweg op. Ga na 1.1 km linksaf de Voorstraat op. Draai na 500 meter linksaf de Prins Hendrikstraat op en vanaf hier kun je de zee al ruiken!
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden Parkeer info
Vlakbij het strand zijn parkeerplaatsen, maar kom vroeg want het staat snel vol.
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 21 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 11 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 22 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 11 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 22 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 11 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 21 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 18 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (7 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 22 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 18 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (5 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 21 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 11 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 22 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 11 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 21 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 11 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 21 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 18 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (7 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 22 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 18 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e divisie (9 teams)
Wedstrijdleiding Martin Broxterman (0681032058)
Officials
 

Startdatum: 21 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1676.00Informatie   Tomas Burgers
Bas Verpoorten
 
2 . 1606.00Informatie   Erik Nijland
Tijs de Tombe
 
3 . 1148.00Informatie   Bas Markus
Hidde Uittenbosch
 
4 . 1103.00Informatie   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
 
5 . 1015.50Informatie   Frank van den Outenaar
Herman Rempe
 
6 . 844.00Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
7 . 773.50Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
8 . 751.50Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
9 . 669.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
10 . 575.00Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
11 . 492.00Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
12 . 439.00Informatie   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
 
13 . 414.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
14 . 380.00Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
15 . 136.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
16 . 0.00Informatie   Eelke Brandsma
Paul Tesselaar
 
 

Startdatum: 22 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1676.00Informatie   Tomas Burgers
Bas Verpoorten
 
2 . 1481.00Informatie   Dirk Boehlé
Steven van de Velde
 
3 . 1244.00Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
4 . 1040.00Informatie   Lennart Huijbers
Bart Koning
 
5 . 945.00Informatie   Bas den Boer
Ed Bontrop
 
6 . 886.00Informatie   Dustin Bontrop
Jorg de Waard
 
7 . 773.50Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
8 . 751.50Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
9 . 713.50Informatie   Jorn Lorsheijd
Kees Spil
 
10 . 669.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
11 . 575.00Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
12 . 492.00Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
13 . 468.00Informatie   Casper Folkers
Corjan Kroon
 
14 . 439.00Informatie   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
 
15 . 414.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
16 . 358.00Informatie   Daniël Joosten
Vincent Joosten
 
17 . 263.00Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
18 . 208.00Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
19 . 136.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
20 . 34.00Informatie   Arno van Eekelen
Gerard Nijboer
 
21 . 0.00Informatie   Eelke Brandsma
Paul Tesselaar
 
 

Startdatum: 21 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1208.00Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
2 . 1083.00Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
3 . 1020.00Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
4 . 961.50Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
5 . 827.88Informatie   Marly Bak
Luke Schut
 
6 . 764.75Informatie   Marloes Kremer
Simone Linstra
 
7 . 753.75Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
8 . 698.50Informatie   Willemijn van Enk
Marlies de Keizer
 
9 . 665.50Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
10 . 607.00Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
11 . 588.75Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
12 . 514.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
13 . 511.00Informatie   Veronique Kort
Ilona Nieuwkoop
 
14 . 417.00Informatie   Alm de Boer
Emily Kloos
 
15 . 411.88Informatie   Kaira van der Pal
Lotte Swart
 
16 . 300.00Informatie   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
17 . 275.75Informatie   Margit Meijer
Anniek Pluijter
 
18 . 135.00Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
19 . 132.00Informatie   Nanda van de Pol
Paulien Tervoort
 
 

Startdatum: 22 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1483.50Informatie   Kirsten Sparnaay
Sanne van Werkhoven
 
2 . 1208.00Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
3 . 1200.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
4 . 961.50Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
5 . 753.75Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
6 . 698.50Informatie   Willemijn van Enk
Marlies de Keizer
 
7 . 665.50Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
8 . 588.75Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
9 . 575.50Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
10 . 514.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
11 . 511.00Informatie   Veronique Kort
Ilona Nieuwkoop
 
12 . 468.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
13 . 275.75Informatie   Margit Meijer
Anniek Pluijter
 
14 . 261.00Informatie   Noortje Buurma
Rosa Garrett
 
15 . 12.00Informatie   Marjolein Jansen
Minke Swinkels
 
 

Startdatum: 22 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 886.00Informatie   Dustin Bontrop
Jorg de Waard
 
2 . 773.50Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
3 . 751.50Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
4 . 669.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
5 . 575.00Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
6 . 492.00Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
7 . 468.00Informatie   Casper Folkers
Corjan Kroon
 
8 . 439.00Informatie   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
 
9 . 414.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
10 . 358.00Informatie   Vincent Joosten
Daniël Joosten
 
11 . 263.00Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
12 . 208.00Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
13 . 136.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
14 . 104.00Informatie   William Klaver
Martijn Kroonen
 
15 . 73.00Informatie   Tjebbe de Groot
Mario Voorbij
 
16 . 65.00Informatie   Marcel de Rink
Koen Schutten
 
17 . 34.00Informatie   Arno van Eekelen
Gerard Nijboer
 
18 . 0.00Informatie   Eelke Brandsma
Paul Tesselaar
 
 

Startdatum: 21 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1483.50Informatie   Kirsten Sparnaay
Sanne van Werkhoven
 
2 . 1020.00Informatie   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
 
3 . 827.88Informatie   Marly Bak
Luke Schut
 
4 . 764.75Informatie   Marloes Kremer
Simone Linstra
 
5 . 753.75Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
6 . 698.50Informatie   Willemijn van Enk
Marlies de Keizer
 
7 . 607.00Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
8 . 588.75Informatie   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
 
9 . 575.50Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
10 . 514.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
11 . 511.00Informatie   Veronique Kort
Ilona Nieuwkoop
 
12 . 417.00Informatie   Alm de Boer
Emily Kloos
 
13 . 411.88Informatie   Kaira van der Pal
Lotte Swart
 
14 . 300.00Informatie   Merel Koenderink
Jirrin Schut
 
15 . 275.75Informatie   Margit Meijer
Anniek Pluijter
 
16 . 265.00Informatie   Albertine de Haan
Myron Tersteeg
 
17 . 172.00Informatie   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
 
18 . 135.00Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
19 . 133.00Informatie   Marieke van den Hoek
Marcia Nieuwenhuis
 
20 . 132.00Informatie   Nanda van de Pol
Paulien Tervoort
 
21 . 64.62Informatie   Marije ten Böhmer
Loes Lageveen
 
22 . 42.00Informatie   Lianne Schmaal
Inge Tanja-versteeg
 
23 . 32.00Informatie   Saskia Duursma
Marjolein Wildeboer
 
24 . 12.00Informatie   Nienke van Lammeren
Marit Rijks
 
 

Startdatum: 21 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1103.00Informatie   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
 
2 . 380.00Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
3 . 138.00Informatie   Michiel van de Bunt
Joost Kramer
 
4 . 136.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
5 . 104.00Informatie   William Klaver
Martijn Kroonen
 
6 . 24.00Informatie   Kamil Brachowski
Nathan Mulder
 
7 . 22.00Informatie   Hans van Rijn
Bart Thielen
 
8 . 19.00Informatie   Lody Koop
Tom Zwart
 
9 . 9.00Informatie   Sven van der Heijden
Teun Trommels
 
 

Startdatum: 22 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 414.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
2 . 136.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
3 . 73.00Informatie   Tjebbe de Groot
Mario Voorbij
 
4 . 65.00Informatie   Marcel de Rink
Koen Schutten
 
5 . 60.00Informatie   Martin van Steeg
Brent Veldman
 
6 . 34.00Informatie   Arno van Eekelen
Gerard Nijboer
 
7 . 26.67Informatie   Guus Abrahams
Ruben Weijand
 
 

Startdatum: 21 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 607.00Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
2 . 531.50Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
3 . 411.88Informatie   Kaira van der Pal
Lotte Swart
 
4 . 275.75Informatie   Margit Meijer
Anniek Pluijter
 
5 . 255.00Informatie   Marjolijn van Haarlem
Sjeel Mensink
 
6 . 172.00Informatie   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
 
7 . 135.00Informatie   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
 
8 . 133.00Informatie   Marieke van den Hoek
Marcia Nieuwenhuis
 
9 . 132.00Informatie   Nanda van de Pol
Paulien Tervoort
 
10 . 102.00Informatie   Jet Eisma
Mascha Kamphuis
 
11 . 90.50Informatie   Susanne Kos
Ruth Zijlstra
 
12 . 90.00Informatie   Annemieke Boendermaker
Mariëtte van Brussel
 
13 . 75.00Informatie   Maaike Ouwerkerk
Inge de Wit
 
14 . 64.62Informatie   Marije ten Böhmer
Loes Lageveen
 
15 . 46.00Informatie   Ilva Broekema
Elise Thijm
 
16 . 43.38Informatie   Winnie Assendelft
Jasmin Luijckx
 
17 . 38.00Informatie   Karlijn Obelink
Maureen Weernekers
 
18 . 32.00Informatie   Saskia Duursma
Marjolein Wildeboer
 
19 . 12.00Informatie   Nienke van Lammeren
Marit Rijks
 
20 . 10.00Informatie   Rebecca Boonman
Ivanka Heere
 
 

Startdatum: 22 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 531.50Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
2 . 261.00Informatie   Noortje Buurma
Rosa Garrett
 
3 . 156.00Informatie   Annabeth Beije
Sanne Ros
 
4 . 116.00Informatie   Ruby Adel
Kimberley van Oeffel
 
5 . 114.00Informatie   Esther Dijkstra
Marloes van Leen
 
6 . 42.00Informatie   Lianne Schmaal
Inge Tanja-versteeg
 
7 . 40.00Informatie   Kristel Kemper
Siri Visser
 
8 . 19.00Informatie   Elise Althoff
Susanne Quaak
 
9 . 12.00Informatie   Marjolein Jansen
Minke Swinkels
 
10 . 0.00Informatie   Selma Huisman
Arianne Niks
 
 

Startdatum: 21 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
7.   Erik Nijland
Tijs de Tombe
1e 86
4.   Tomas Burgers
Bas Verpoorten
2e 68
3.   Bas Hoeberigs
Bastiaan Kerpel
3e 57
8.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
4e 48
2.   Bas Markus
Hidde Uittenbosch
5-6e 38
5.   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
5-6e 38
6.   Frank van den Outenaar
Herman Rempe
7e 31
1.   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 21 juli.

Startdatum: 22 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Dirk Boehlé
Steven van de Velde
1e 86
1.   Jorn Lorsheijd
Kees Spil
2e 68
3.   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
3e 57
5.   Lennart Huijbers
Bart Koning
4e 48
6.   Bas den Boer
Ed Bontrop
5-6e 38
8.   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
5-6e 38
4.   Dustin Bontrop
Jorg de Waard
7e 31
7.   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
8e 26
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 22 juli.

Startdatum: 21 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Daphne Katan
Nanda Pluijter
1e 86
5.   Marloes Kremer
Simone Linstra
2e 68
1.   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
3e 57
8.   Sanne Folkerts
Lindy Prins
4e 48
6.   Veronique Kort
Ilona Nieuwkoop
5-6e 38
7.   Marly Bak
Luke Schut
5-6e 38
4.   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
7e 31
2.   Lisanne Adams
Inge van den Outenaar
8e 26
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 21 juli.

Startdatum: 22 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Kirsten Sparnaay
Sanne van Werkhoven
1e 86
2.   Nicole van der Mark
Jessica Smit
2e 68
5.   Fiona van Diepen
Kayleigh Kef
3e 57
8.   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
4e 48
3.   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
5-6e 38
6.   Willemijn van Enk
Marlies de Keizer
5-6e 38
7.   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
7e 31
4.   Jessie Colijn
Julia Wouters
8e 26
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 22 juli.

Startdatum: 22 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
1e 38
4.   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
2e 30
1.   Koen Keijsers
Feike Laane
3e 25
2.   Casper Folkers
Corjan Kroon
4e 21
5.   Vincent Joosten
Daniël Joosten
5-6e 17
7.   Bob van den Berg
Rene Koop
5-6e 17
6.   Pieter Goudswaard
Joop Korver
7e 14
8.   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
8e 12
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 22 juli.

Startdatum: 21 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Albertine de Haan
Myron Tersteeg
1e 38
2.   Merel Koenderink
Jirrin Schut
2e 30
1.   Alm de Boer
Emily Kloos
3e 25
4.   Loes Huis in het Veld
Femke Morsch
4e 21
5.   Kaira van der Pal
Lotte Swart
5-6e 17
6.   Margit Meijer
Anniek Pluijter
5-6e 17
8.   Marieke van den Hoek
Marcia Nieuwenhuis
7e 14
7.   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
8e 12
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 21 juli.

Startdatum: 21 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Kamil Brachowski
Nathan Mulder
1e 16
2.   Hans van Rijn
Bart Thielen
2e 12
5.   Michiel van de Bunt
Joost Kramer
3e 10
4.   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
4e 8
7.   Sven van der Heijden
Teun Trommels
5e 7
3.   William Klaver
Martijn Kroonen
6e 6
6.   Lody Koop
Tom Zwart
7e 5
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 21 juli.

Startdatum: 22 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Marcel de Rink
Koen Schutten
1e 15
4.   Tjebbe de Groot
Mario Voorbij
2e 11
3.   Arno van Eekelen
Gerard Nijboer
3e 8
2.   Martin van Steeg
Brent Veldman
4e 6
5.   Guus Abrahams
Ruben Weijand
5e 5
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 22 juli.

Startdatum: 21 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Shirley Jarman
Elcke de Weme
1e 16
2.   Nanda van de Pol
Paulien Tervoort
1e 16
3.   Maaike Ouwerkerk
Inge de Wit
2e 12
5.   Nienke van Lammeren
Marit Rijks
2e 12
10.   Karlijn Obelink
Maureen Weernekers
3e 10
12.   Susanne Kos
Ruth Zijlstra
3e 10
9.   Ilva Broekema
Elise Thijm
4e 8
14.   Winnie Assendelft
Jasmin Luijckx
4e 8
4.   Saskia Duursma
Marjolein Wildeboer
5e 7
6.   Jet Eisma
Mascha Kamphuis
5e 7
8.   Marije ten Böhmer
Loes Lageveen
6e 6
13.   Marjolijn van Haarlem
Sjeel Mensink
6e 6
7.   Annemieke Boendermaker
Mariëtte van Brussel
7e 5
11.   Rebecca Boonman
Ivanka Heere
7e 5
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 21 juli.

Startdatum: 22 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Noortje Buurma
Rosa Garrett
1e 16
4.   Esther Dijkstra
Marloes van Leen
2e 13
2.   Annabeth Beije
Sanne Ros
3e 11
6.   Lianne Schmaal
Inge Tanja-versteeg
4e 9
3.   Kristel Kemper
Siri Visser
5-6e 7.5
8.   Elise Althoff
Susanne Quaak
5-6e 7.5
7.   Marjolein Jansen
Minke Swinkels
8e 6
9.   Selma Huisman
Arianne Niks
7e 6
5.   Ruby Adel
Kimberley van Oeffel
 
Gepubliceerd op 16 juli, gewijzigd op 22 juli.