Rss feed Hilversum

Aanpassingen deelnemersveld TV  01 augustus
Deze week zijn er erg veel teamwijzigingen (bij zowel dames als heren een stuk of vijf), wat tot gevolg heeft dat er behoorlijk wat geschoven is in het deelnemersveld. Bij zowel de dames als heren is een gewijzigd team door de nieuwe samenstelling op een lager niveau uitgekomen, waardoor teams naar andere dagen/locaties geschoven zijn.

Wil je in het vervolg niet naar een andere dag/datum geschoven worden: lees even het bericht dat al enige tijd op de homepage van deze website staat.
 
Deelnemersveld gepubliceerd TV  30 juli
Het deelnemersveld voor Scheveningen II en Hilversum is gepubliceerd. Er zijn momenteel geen vrije plaatsen op andere niveaus dan de derde divisie.
 
Toernooigegevens
Naam Hilversum
Datum 04-aug-'12 - 05-aug-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Jagerspaadje 28, Loosdrecht (dit is op sportpark Loosdrecht tegen Hilversum aan)
Postcode 1231 KJ
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 04 aug
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 25 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Koen van der Kroon (06-21874984)
Officials
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 05 aug
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 25 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Koen van der Kroon (06-21874984)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 05 aug
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 25 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Koen van der Kroon (06-21874984)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 04 aug
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 25 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Koen van der Kroon (06-21874984)
Officials
 

Startdatum: 04 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2050.00Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
2 . 1763.00Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
3 . 1715.00Informatie   Tomas Burgers
Sander Lems
 
4 . 1680.00Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
5 . 1286.00Informatie   Kees Spil
Hidde Uittenbosch
 
6 . 1036.00Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
7 . 875.00Informatie   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
 
8 . 859.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
9 . 747.00Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
10 . 595.00Informatie   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
 
11 . 594.00Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
12 . 504.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
13 . 446.00Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
14 . 408.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
15 . 288.00Informatie   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
 
16 . 273.50Informatie   Michiel Boudewijn
David Julicher
 
17 . 156.00Informatie (P) Joris Bastiaans
Gerlof Verstoep
 
 

Startdatum: 05 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1494.00Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
2 . 1339.00Informatie   Sabine Beersma
Renate Beersma
 
3 . 1276.00Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
4 . 1169.75Informatie   Fiona van Diepen
Nicole van der Mark
 
5 . 1136.50Informatie   Lotte Swart
Sanne van Werkhoven
 
6 . 872.00Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
7 . 867.75Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
8 . 710.00Informatie   Pia van den Boom
Anne Walter
 
9 . 707.00Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
10 . 706.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
11 . 633.00Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
12 . 611.50Informatie   Marloes Hesselink
Jessica Smit
 
13 . 592.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
14 . 563.50Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
15 . 512.00Informatie   Lisinka Pieterse
Lara Visch
 
16 . 425.00Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
17 . 339.50Informatie   Robyn Groenewegen
Iris Reinders
 
18 . 292.00Informatie   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
 
19 . 254.00Informatie   Petra Hekkenberg
Annet van Rijssen
 
20 . 158.00Informatie   Albertine de Haan
Mylène van der Sloot
 
21 . 122.00Informatie   Rosanne Mulder
Esther Verbraak
 
22 . 80.00Informatie   Marjolein Jansen
Minke Swinkels
 
 

Startdatum: 05 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1036.00Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
2 . 901.50Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
3 . 875.00Informatie   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
 
4 . 859.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
5 . 626.00Informatie   Dustin Bontrop
Chris van Mullem
 
6 . 595.00Informatie   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
 
7 . 594.00Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
8 . 446.00Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
9 . 408.00Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
10 . 392.00Informatie   Daniël Joosten
Vincent Joosten
 
11 . 209.00Informatie   Jaapjan Feenstra
Erik Groenen
 
12 . 160.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
13 . 156.00Informatie   Joris Bastiaans
Gerlof Verstoep
 
14 . 81.00Informatie   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
 
 

Startdatum: 04 aug

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1172.00Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
2 . 977.25Informatie   Alm de Boer
Marije Morren
 
3 . 872.00Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
4 . 710.00Informatie   Pia van den Boom
Anne Walter
 
5 . 653.00Informatie   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
 
6 . 611.50Informatie (H) Marloes Hesselink
Jessica Smit
 
7 . 592.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
8 . 512.00Informatie   Lisinka Pieterse
Lara Visch
 
9 . 425.00Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
10 . 339.50Informatie   Robyn Groenewegen
Iris Reinders
 
11 . 292.00Informatie   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
 
12 . 221.38Informatie   Joy Stubbe
Cat Stubbe
 
13 . 158.00Informatie   Albertine de Haan
Mylène van der Sloot
 
14 . 122.00Informatie   Rosanne Mulder
Esther Verbraak
 
15 . 78.00Informatie (W) Marlijn van Hartingsveld
Kim Vergers
 
16 . 68.00Informatie   Jetske Gravesteijn
Hanna Talacua
 
17 . 60.00Informatie   Lianne Schmaal
Inge Tanja-versteeg
 
18 . 46.00Informatie   Saskia Duursma
Marjolein Wildeboer
 
19 . 36.00Informatie   Nienke van Lammeren
Marit Rijks
 
 

Startdatum: 04 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Kees Spil
Hidde Uittenbosch
1e 86
2.   Tomas Burgers
Sander Lems
2e 68
4.   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
3e 57
8.   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
4e 48
3.   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
5-6e 38
6.   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
5-6e 38
7.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
7e 31
5. (P) Joris Bastiaans
Gerlof Verstoep
8e 26
 
Gepubliceerd op 30 juli, gewijzigd op 4 augustus.

Startdatum: 05 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4.   Lotte Swart
Sanne van Werkhoven
1e 86
1.   Daphne Katan
Nanda Pluijter
2e 68
3.   Fiona van Diepen
Nicole van der Mark
3e 57
2.   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
4e 48
5.   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
5-6e 38
6.   Pia van den Boom
Anne Walter
5-6e 38
7.   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
7e 31
8.   Sanne Folkerts
Lindy Prins
8e 26
 
Gepubliceerd op 30 juli, gewijzigd op 5 augustus.

Startdatum: 05 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Jaapjan Feenstra
Erik Groenen
1e 38
2.   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
2e 30
3.   Daniël Joosten
Vincent Joosten
3e 25
4.   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
4e 21
5.   Herman Rempe
Niels van Tol
5-6e 17
7.   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
5-6e 17
6.   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
7e 14
 
Gepubliceerd op 30 juli, gewijzigd op 5 augustus.

Startdatum: 04 aug

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. (H) Marloes Hesselink
Jessica Smit
1e 38
6.   Marlies de Keizer
Rosanne Wester
2e 30
3.   Lisinka Pieterse
Lara Visch
3e 25
2.   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
4e 21
4.   Joy Stubbe
Cat Stubbe
5-6e 17
8.   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
5-6e 17
7.   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
7e 14
5. (W) Marlijn van Hartingsveld
Kim Vergers
8e 12
 
Gepubliceerd op 30 juli, gewijzigd op 4 augustus.