Rss feed Borne

Deelnemersveld gepubliceerd TV  09 juli
Het deelnemersveld voor Assen, Borne, Bilthoven en Ouddorp is zojuist gepubliceerd. In de tweede divisie heren is nog 1 plaats beschikbaar op zaterdag in Borne. Wanneer je deze plaats op wilt vullen kun je een e-mail met de namen van beide spelers sturen. Wie het eerst komt, het eerst maalt.

De locatiegegevens moet ik nog even invullen, dat doe ik morgen. De gegevens zijn gelijk aan die van vorig jaar.
 
Toernooigegevens
Naam Borne
Datum 14-jul-'12 - 15-jul-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-53427459
   
Locatiegegevens
Adres Wooldrik 1, Borne
Postcode 7621 AH
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 14 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 04 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Ylva Goor (06-34278067)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 15 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 04 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Henk Goor (06-53427459)
Officials
 

Startdatum: 14 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 792.00Informatie (5.00)Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
2 . 605.00Informatie (1.75)Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
3 . 555.00Informatie (1.88)Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
4 . 525.75Informatie (3.75)Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
5 . 442.00Informatie (3.12)Informatie   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
 
6 . 397.00Informatie (3.25)Informatie   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
 
7 . 354.00Informatie (2.00)Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
8 . 295.00Informatie (3.50)Informatie (H) Toon Coenen
Tom Markus
 
9 . 270.50Informatie (4.75)Informatie   Robin Kalmeijer
Tjeerd Roosjen
 
10 . 140.00Informatie (4.00)Informatie   Pieter Glerum
Sam van Ling
 
11 . 136.00Informatie (7.50)Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
12 . 133.00Informatie (1.50)Informatie   Jaapjan Feenstra
Erik Groenen
 
13 . 10.00Informatie (6.00)Informatie (W) Gunnar Goor
Thijs Oosting
 
 

Startdatum: 15 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1214.00Informatie (2.42)Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
2 . 1004.00Informatie (5.12)Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
3 . 690.00Informatie (4.00)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
4 . 603.50Informatie (3.50)Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
5 . 493.00Informatie (4.00)Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
6 . 469.50Informatie (5.75)Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
7 . 440.00Informatie (1.29)Informatie   Marloes Emmink
Simone Linstra
 
8 . 416.00Informatie (2.38)Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
9 . 404.00Informatie (2.58)Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
10 . 404.00Informatie (2.58)Informatie   Sjeel Mensink
Anne Walter
 
11 . 338.00Informatie (3.88)Informatie   Rosa Garrett
Larissa Masselink
 
12 . 336.00Informatie (2.00)Informatie   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
 
13 . 332.00Informatie (3.00)Informatie   Juliette van Duijnhoven
Petra Hekkenberg
 
14 . 323.88Informatie (4.38)Informatie   Lisinka Pieterse
Luke Schut
 
15 . 238.00Informatie (6.50)Informatie   Sue Calligaris
Marlies de Keizer
 
16 . 211.50Informatie (2.00)Informatie (P) Robyn Groenewegen
Iris Reinders
 
17 . 138.00Informatie (6.00)Informatie   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
 
18 . 86.00Informatie (6.50)Informatie (P) Esther Dijkstra
Marloes van Leen
 
19 . 56.00Informatie (8.00)Informatie   Rosa Kruizenga
Isabelle Overgoor
 
 

Startdatum: 14 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 2.00   Sven Akse
Wessel van Lunzen
1e 38
4. 3.50 (H) Toon Coenen
Tom Markus
2e 30
2. 3.12   Michel Bargeman
Niels Ringenaldus
3e 25
3. 3.25   Menno Garrett
Wouter Ouwerkerk
4e 21
5. 6.00 (W) Gunnar Goor
Thijs Oosting
5-6e 17
6. 4.00   Pieter Glerum
Sam van Ling
5-6e 17
7. 4.75   Robin Kalmeijer
Tjeerd Roosjen
7e 14
8. 7.50   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
Gepubliceerd op 9 juli, gewijzigd op 16 juli.

Startdatum: 15 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2. 2.00 (P) Robyn Groenewegen
Iris Reinders
1e 38
4. 4.38   Lisinka Pieterse
Luke Schut
2e 30
6. 6.50   Sue Calligaris
Marlies de Keizer
3e 25
1. 2.00   Vera Scheepbouwer
Maus Smeets
4e 21
3. 3.88   Rosa Garrett
Larissa Masselink
5-6e 17
5. 6.00   Katarzyna Rogala
Maria van der Valk
5-6e 17
7. 6.50 (P) Esther Dijkstra
Marloes van Leen
7e 14
8. 8.00   Rosa Kruizenga
Isabelle Overgoor
8e 12
 
Gepubliceerd op 9 juli, gewijzigd op 16 juli.