Rss feed Open NK Jeugd Hoek van Holland

Open NK jeugd Beach 2012 JR  17 april
Beste beacher,

Je wilt je aanmelden voor het Open NK jeugd Beach op 7 en 8 juli in Hoek van Holland. Dit seizoen hanteren we de onderstaande leeftijdgrenzen. Je mag je wel aanmelden voor deelname in een hogere leeftijdcategorie (niet voor lager).  
De leeftijdgrens is 1 januari (anders dus dan in de zaal).

Leeftijdgrenzen 2012
<20 jaar, geb. op of na 01.01.93 (geb. in 1993 of 1994)
<18 jaar, geb. op of na 01.01.95 (geb. in 1995 of 1996)
<16 jaar, geb. op of na 01.01.97 (geb. in 1997 of 1998)
<14 jaar, geb. op of na 01.01.99 (geb. in 1999 en later)

Een week voor het NK ontvang je een mailtje met de laatste toernooi gegevens.  
Aanmelden op de toernooidag kan v.a. 8.30 u (graag je Nevobo spelerspas of andergeldig ID bewijs (met pasfoto).
  • PS:
Wil je nog meer volleyballen in de zomervakantie?? Meld je dan aan voor een Nevobo Volleybal Zomerkamp. Surf naar www.volleybal.nl/volleybalkampen voor meer informatie of schrijf je direct in.
 
Toernooigegevens
Naam Open NK Jeugd Hoek van Holland
Datum 07-jul-'12 - 08-jul-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 015-2195442
   
Locatiegegevens
Adres Zeekant, Hoek van Holland
Postcode 3151 HW
Routebeschrijving Neem de A20 richting Rotterdam, Hoek van Holland/Naaldwijk. Neem de N223 richting Hoek van Holland. Ga na 1 km rechtsaf de Maasdijk (E25, N220) op richting Hoek van Holland. Ga na 5.1 km linksaf de Noordlandseweg op. Ga na 1 km rechtsaf de Schelpweg op. Neem na 1.7 km de afslag rechtsaf de Badweg op (bij restaurant Het Jagershuis). Wanneer je deze uitrijdt kom je bij het evenemententerrein.
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden Parkeer info
Aan de Badweg vind je een betaalde parkeerplaats. Het is mogelijk om gratis op de Schelpweg te parkeren, kom hiervoor vroeg want het staat snel vol! Vanaf daar is het ongeveer nog 10 minuten naar de locatie lopen.
   

NK Jeugd 2x2 <20 (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 08 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 jul 00:00 uur
Inschrijfgeld € 28.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 20 - 19 teams
Wedstrijdleiding Juliette Richter (030-7513610)
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <18 (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 07 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 jul 00:00 uur
Inschrijfgeld € 28.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 18 - 25 teams
Wedstrijdleiding Juliette Richter (030-7513610)
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <16 (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 08 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 jul 00:00 uur
Inschrijfgeld € 28.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 16 - 20 teams
Wedstrijdleiding Juliette Richter (030-7513610)
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <14 (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 07 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 jul 00:00 uur
Inschrijfgeld € 28.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 14 - 8 teams
Wedstrijdleiding Juliette Richter (030-7513610)
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <20 (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 08 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 jul 00:00 uur
Inschrijfgeld € 28.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 20 - 23 teams
Wedstrijdleiding Juliette Richter (030-7513610)
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <18 (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 07 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 jul 00:00 uur
Inschrijfgeld € 28.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 18 - 31 teams
Wedstrijdleiding
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <16 (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 08 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 jul 00:00 uur
Inschrijfgeld € 28.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 16 - 30 teams
Wedstrijdleiding Juliette Richter (030-7513610)
Officials
 

NK Jeugd 2x2 <14 (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 07 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 02 jul 00:00 uur
Inschrijfgeld € 28.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema NK < 14 - 12 teams
Wedstrijdleiding Juliette Richter (030-7513610)
Officials
 

Startdatum: 08 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1035.00Informatie nvt   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
2 . 612.00Informatie nvt   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
 
3 . 461.00Informatie nvt   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
4 . 314.00Informatie nvt   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
5 . 236.00Informatie nvt   Herman Rempe
Niels van Tol
 
6 . 90.00Informatie nvt   Robin de Jong
Duncan van der Palen
 
7 . 88.00Informatie nvt   Max Hilkmann
Jasper Pellis
 
8 . 48.00Informatie nvt   Martijn van den Berg
Bart Yark
 
9 . 38.00Informatie nvt   Max van Mullem
Auke Pauzenga
 
10 . 0.00Informatie nvt   Mathias Blondeel
Evert Theunen
 
11 . 0.00Informatie nvt   Jip Gudden
Julian van Treeck
 
12 . 0.00Informatie nvt   Toon Druyts
Jef Vleugels
 
13 . 0.00Informatie nvt   Gilles van de Caveye
Stef Engels
 
14 . 0.00Informatie nvt   Bart de Bruijn
David Halberstadt
 
15 . 0.00Informatie nvt   Maarten van Dyck
Witse van Lommel
 
16 . 0.00Informatie nvt   Jochem Jagersma
Kjel de Vries
 
17 . 0.00Informatie nvt   Guus Abrahams
Ron Heuvelmans
 
18 . 0.00Informatie nvt   Dennis Kant
Thom Veenhof
 
19 . 0.00Informatie nvt   Thomas Bakker
Tiemen Huiting
 
 

Startdatum: 08 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1052.00Informatie nvt   Jessica Smit
Kirsten Sparnaay
 
2 . 615.00Informatie nvt   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
3 . 500.00Informatie nvt   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
4 . 447.50Informatie nvt   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
5 . 321.00Informatie nvt   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
6 . 283.00Informatie nvt   Lisinka Pieterse
Lara Visch
 
7 . 226.00Informatie nvt   Vera Blok
Masu de Ridder
 
8 . 215.00Informatie nvt   Iris Kraan
Luke Schut
 
9 . 172.00Informatie nvt   Margit Meijer
Anniek Pluijter
 
10 . 157.00Informatie nvt   Mable Hengeveld
Iris Reinders
 
11 . 109.00Informatie nvt   Winnie Assendelft
Kaira van der Pal
 
12 . 83.00Informatie nvt   Sarah van Esch
Jessica Vergeer
 
13 . 73.00Informatie nvt   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
14 . 61.00Informatie nvt   Kirsten vd Lecq
Cat Stubbe
 
15 . 54.00Informatie nvt   Kimberley van Oeffel
Kim Slijkerman
 
16 . 36.00Informatie nvt   Shannon Dieltjes
Shauny Dieltjes
 
17 . 34.00Informatie nvt   Jiske van Straaten
Lisa Vossen
 
18 . 0.00Informatie nvt   Sofie Jacobs
Maya Sleeckx
 
19 . 0.00Informatie nvt   Lore Cambré
Netje Mertens
 
20 . 0.00Informatie nvt   Sarah Driesen
Jo Peeters
 
21 . 0.00Informatie nvt   Cheryl Everlo
Kim Tijhuis
 
22 . 0.00Informatie nvt   Lotte Dankers
An Lodewyckx
 
23 . 0.00Informatie nvt   Mayke Schutte
Martine Stevelink
 
 

Startdatum: 07 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 548.00Informatie nvt   Michel Bargeman
Dustin Bontrop
 
2 . 401.00Informatie nvt   Kjeld Broekema
Niels van Tol
 
3 . 90.00Informatie nvt   Robin de Jong
Duncan van der Palen
 
4 . 50.00Informatie nvt   Theo Thijm
Ferdy Wever
 
5 . 20.00Informatie nvt   Flor Polinder
Barry Torn
 
6 . 7.00Informatie nvt   Jannes van der Ham
Bas Oudejans
 
7 . 0.00Informatie nvt   Giel Cambré
Ruben Heye
 
8 . 0.00Informatie nvt   Bram van der Bruggen
Yentl Vinckier
 
9 . 0.00Informatie nvt   Seppe Dons
Toon Tijtgat
 
10 . 0.00Informatie nvt   Joren Michielsen
Didier Witvrouwen
 
11 . 0.00Informatie nvt   Bart de Ruijter
Robert van der Vlies
 
12 . 0.00Informatie nvt   Toon Druyts
Jef Vleugels
 
13 . 0.00Informatie nvt   Maarten van Dyck
Witse van Lommel
 
14 . 0.00Informatie nvt   Guus Abrahams
Tom Chermin
 
15 . 0.00Informatie nvt   Stef Dreierink
Kjel de Vries
 
16 . 0.00Informatie nvt   Bart van Gilst
Alexander Kraan
 
17 . 0.00Informatie nvt   Niels Kuypens
Thijs Nijeboer
 
18 . 0.00Informatie nvt   Tobias Edskes
Jasper Rietman
 
19 . 0.00Informatie nvt   William Peirelinck
Tijs Van der Maat
 
20 . 0.00Informatie nvt   Bart de Bruijn
Thomas Liebe
 
21 . 0.00Informatie nvt   Daan Beentjes
Martijn Bremer
 
22 . 0.00Informatie nvt   Kevin de Jong
Youri Nijssen
 
23 . 0.00Informatie nvt   Aron Kahn
Jary Kroon
 
24 . 0.00Informatie nvt   Bryan Advocaat
Jeroen F Bergers
 
 

Startdatum: 07 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 615.00Informatie nvt   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
2 . 611.50Informatie nvt   Marly Bak
Luke Schut
 
3 . 262.00Informatie nvt   Bjorna Gras
Lisinka Pieterse
 
4 . 226.00Informatie nvt   Vera Blok
Masu de Ridder
 
5 . 109.00Informatie nvt   Luca Leithuijser
Ruth Zijlstra
 
6 . 88.00Informatie nvt   Malou Knoeff
Iris Kraan
 
7 . 83.00Informatie nvt   Sarah van Esch
Jessica Vergeer
 
8 . 72.00Informatie nvt   Puck van den Berg
Kim Slijkerman
 
9 . 48.00Informatie nvt   Ruby Adel
Kimberley van Oeffel
 
10 . 34.00Informatie nvt   Marije ten Böhmer
Gina Salgado
 
11 . 10.00Informatie nvt   Jet Raven
Yacintha Wever
 
12 . 0.00Informatie nvt   Lisa Ris
Jildou Schippers
 
13 . 0.00Informatie nvt   Tamara van der Baan
Demi Zwerver
 
14 . 0.00Informatie nvt   Charlotte van Nederkassel
Katleen Theunen
 
15 . 0.00Informatie nvt   Rowan Staes
Sarah Truyen
 
16 . 0.00Informatie nvt   Femke Severijns
Bente van Teeffelen
 
17 . 0.00Informatie nvt   Lore Cambré
Netje Mertens
 
18 . 0.00Informatie nvt   Sanne Jansen
Caro Versteijnen
 
19 . 0.00Informatie nvt   Sarah Daalderop
Nadia van der Plaat
 
20 . 0.00Informatie nvt   Pien van Aggelen
Maria Konijnenberg
 
21 . 0.00Informatie nvt   Suzanne Benninga
Kelly Crielaard
 
22 . 0.00Informatie nvt   Margit Habing
Femke Zomerman
 
23 . 0.00Informatie nvt   Bente Broekema
Gwyneth Kef
 
24 . 0.00Informatie nvt   Yaniek Boonstra
Femke Sybrandy
 
25 . 0.00Informatie nvt   Winnie Assendelft
Tara Van Honschoten
 
26 . 0.00Informatie nvt   Indira Schouten
Anne Sparidans
 
27 . 0.00Informatie nvt   Shanna Drost
Romy de Jong
 
28 . 0.00Informatie nvt   Rafaela Vrancken
Josta van Zoonen
 
29 . 0.00Informatie nvt   Bibet ten Harmsen
Irene Timmermans
 
30 . 0.00Informatie nvt   Kirsten vd Lecq
Ramona Overdijk
 
31 . 0.00Informatie nvt   Renée van Bokkem
Anne van de Kamp
 
 

Startdatum: 08 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 0.00Informatie nvt   Arno de Baere
Pedro de Baere
 
2 . 0.00Informatie nvt   Giel Cambré
Ruben Heye
 
3 . 0.00Informatie nvt   Wannes van Elsacker
Bram Geerinck
 
4 . 0.00Informatie nvt   Levy Moorkens
Jente Wuyts
 
5 . 0.00Informatie nvt   Max Koning
Ron Koppers
 
6 . 0.00Informatie nvt   Martijn de Haan
Rick van der Sluis
 
7 . 0.00Informatie nvt   Menno van Driel
Stevin van Keulen
 
8 . 0.00Informatie nvt   Jens Clauwaert
Felix Wouters
 
9 . 0.00Informatie nvt   Simon van Gompel
Wout Slaets
 
10 . 0.00Informatie nvt   Jorku Hanssen
Toon Vergauwen
 
11 . 0.00Informatie nvt   Jary Kroon
Koen van de Wetering
 
12 . 0.00Informatie nvt   Dennis van Wijk
Jesse Zegeling
 
13 . 0.00Informatie nvt   Gijs van Solkema
Jelle van der Wurf
 
14 . 0.00Informatie nvt   Wout Abrahams
Kars Smeulders
 
15 . 0.00Informatie nvt   Mees Blom
Joris Burger
 
16 . 0.00Informatie nvt   Leon de Tombe
Bram de Winter
 
17 . 0.00Informatie nvt   Bram van Aggelen
Emiel van den Berg
 
18 . 0.00Informatie nvt   Mats Bleeker
Thom van Olphen
 
19 . 0.00Informatie nvt   Ruben Kerkhof
Matteo Rogantini
 
20 . 0.00Informatie nvt   Sander van der Heide
Kevin de Jong
 
21 . 0.00Informatie nvt   Michiel Koster
Ingmar Lam
 
 

Startdatum: 08 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 102.50Informatie nvt   Puck van den Berg
Ruth Zijlstra
 
2 . 94.00Informatie nvt   Ruby Adel
Robyn Groenewegen
 
3 . 12.00Informatie nvt   Britt den Haan
Raisa Schoon
 
4 . 0.00Informatie nvt   Joyce van Dommelen
Sanne Schouten
 
5 . 0.00Informatie nvt   Ditte Charpentier
Lisanne Schouten
 
6 . 0.00Informatie nvt   Fenne Pennings
Lieke van Son
 
7 . 0.00Informatie nvt   Amber Hoogerland
Marrit Verheij
 
8 . 0.00Informatie nvt   Dana de Jong
Lynn de Jong
 
9 . 0.00Informatie nvt   Nika Daalderop
Mascha van der Plaat
 
10 . 0.00Informatie nvt   Eva Groenen
Roos Mast
 
11 . 0.00Informatie nvt   Lisanne Rietman
Marith Schrik
 
12 . 0.00Informatie nvt   Linda Halberstadt
Elaysha de Pruis
 
13 . 0.00Informatie nvt   Lotte Moons
Jessica Zuidam
 
14 . 0.00Informatie nvt   Birgit Bos
Silke Temmink
 
15 . 0.00Informatie nvt   Silke van der Giessen
Lisanne de Heus
 
16 . 0.00Informatie nvt   Anne Hermans
Janne Vrenssen
 
17 . 0.00Informatie nvt   Eline Klaas
Marit Kuypens
 
18 . 0.00Informatie nvt   Annika Habing
Nora Spraakman
 
19 . 0.00Informatie nvt   Marleen van Drunen
Isabel van der Meij
 
20 . 0.00Informatie nvt   Jill Beezhold
Dominique Verwer
 
21 . 0.00Informatie nvt   Channah Hilhorst
Janneke Timmerije
 
22 . 0.00Informatie nvt   Maud Soetens
Caro Versteijnen
 
23 . 0.00Informatie nvt   Indira Schouten
Femke Severijns
 
24 . 0.00Informatie nvt   Sanne Chermin
Sifre van Teeffelen
 
25 . 0.00Informatie nvt   Sanne Adolfs
Michelle Hoeijenbosch
 
26 . 0.00Informatie nvt   Annewil Gudde
Femke de Joode
 
27 . 0.00Informatie nvt   Denise de Kant
Gwyneth Kef
 
28 . 0.00Informatie nvt   Carine Donkers
Hannah van Esch
 
29 . 0.00Informatie nvt   Sandra Fokke
Irie Timmer
 
30 . 0.00Informatie nvt   Lauri Gerritsen
Melissa Rouw
 
 

Startdatum: 07 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 0.00Informatie nvt   Daan van Dorpe
Jonas Stuer
 
2 . 0.00Informatie nvt   Wolf de Blende
Andreas Wouters
 
3 . 0.00Informatie nvt   Kevin Bossee
Janne de Vos
 
4 . 0.00Informatie nvt   Lode Notermans
Dennis van Wijk
 
5 . 0.00Informatie nvt   Olav Leeuwis
Mika Prins
 
6 . 0.00Informatie nvt   Dyon Bleeker
Gijs Burger
 
7 . 0.00Informatie nvt   Brayan van den Berg
Nathan Jonker
 
8 . 0.00Informatie nvt   Robin Bussink
Charlotte Sterk
 
 

Startdatum: 07 jul

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 12.00Informatie nvt   Britt den Haan
Raisa Schoon
 
2 . 0.00Informatie nvt   Daisy van den Berk
Lois Visser
 
3 . 0.00Informatie nvt   Vera Backer
Vera vd Werken
 
4 . 0.00Informatie nvt   Michelle de Jonge
Maya van Noort
 
5 . 0.00Informatie nvt   Anke van As
Dorijn Boogaard
 
6 . 0.00Informatie nvt   Gezine de Jong
Trude Spraakman
 
7 . 0.00Informatie nvt   Fuerra Everaert
Esmee Priem
 
8 . 0.00Informatie nvt   Hannah van Esch
Amber Hoogerland
 
9 . 0.00Informatie nvt   Lotte Kuipers
Merle Wildenborg
 
10 . 0.00Informatie nvt   Romy Boms
Sara Nijhuis
 
11 . 0.00Informatie nvt   Inge Fokke
Bente Jonker
 
12 . 0.00Informatie nvt   Britt van den Berg
Danique Timmermans
 
 

Startdatum: 08 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. nvt   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
1e 94
4. nvt   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
2e 83
3. nvt   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
3e 75
2. nvt   Kjeld Broekema
Jorg de Waard
4e 68
5. nvt   Herman Rempe
Niels van Tol
5-8e 56.5
12. nvt   Mathias Blondeel
Evert Theunen
5-8e 56.5
16. nvt   Toon Druyts
Jef Vleugels
5-8e 56.5
18. nvt   Gilles van de Caveye
Stef Engels
5-8e 56.5
6. nvt   Robin de Jong
Duncan van der Palen
9-16e 37.875
8. nvt   Martijn van den Berg
Bart Yark
9-16e 37.875
9. nvt   Max van Mullem
Auke Pauzenga
9-16e 37.875
10. nvt   Jip Gudden
Julian van Treeck
9-16e 37.875
13. nvt   Bart de Bruijn
David Halberstadt
9-16e 37.875
14. nvt   Dennis Kant
Thom Veenhof
9-16e 37.875
15. nvt   Thomas Bakker
Tiemen Huiting
9-16e 37.875
17. nvt   Maarten van Dyck
Witse van Lommel
9-16e 37.875
7. nvt   Max Hilkmann
Jasper Pellis
17-19e 26.67
11. nvt   Guus Abrahams
Ron Heuvelmans
17-19e 26.67
19. nvt   Jochem Jagersma
Kjel de Vries
17-19e 26.67
 
Gepubliceerd op 2 juli, gewijzigd op 10 juli.

Startdatum: 08 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3. nvt   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
1e 95
5. nvt   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
2e 86
4. nvt   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
3e 78
13. nvt   Lisa Damen
Karo Rikhof
4e 72
1. nvt   Jessica Smit
Kirsten Sparnaay
5-8e 61.5
6. nvt   Lisinka Pieterse
Lara Visch
5-8e 61.5
10. nvt   Mable Hengeveld
Iris Reinders
5-8e 61.5
12. nvt   Sarah van Esch
Jessica Vergeer
5-8e 61.5
2. nvt   Jessie Colijn
Julia Wouters
9-16e 43.375
7. nvt   Vera Blok
Masu de Ridder
9-16e 43.375
8. nvt   Iris Kraan
Luke Schut
9-16e 43.375
9. nvt   Margit Meijer
Anniek Pluijter
9-16e 43.375
11. nvt   Winnie Assendelft
Kaira van der Pal
9-16e 43.375
14. nvt   Kirsten vd Lecq
Cat Stubbe
9-16e 43.375
16. nvt   Shannon Dieltjes
Shauny Dieltjes
9-16e 43.375
21. nvt   Sofie Jacobs
Maya Sleeckx
9-16e 43.375
15. nvt   Kimberley van Oeffel
Kim Slijkerman
17-23e 29.143
17. nvt   Jiske van Straaten
Lisa Vossen
17-23e 29.143
18. nvt   Cheryl Everlo
Kim Tijhuis
17-23e 29.143
19. nvt   Lotte Dankers
An Lodewyckx
17-23e 29.143
20. nvt   Sarah Driesen
Jo Peeters
17-23e 29.143
21. nvt   Lore Cambré
Netje Mertens
17-23e 29.143
22. nvt   Mayke Schutte
Martine Stevelink
17-23e 29.143
 
Gepubliceerd op 2 juli, gewijzigd op 9 juli.

Startdatum: 07 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. nvt   Michel Bargeman
Dustin Bontrop
1e 42
11. nvt   Bart de Bruijn
Thomas Liebe
2e 38
2. nvt   Kjeld Broekema
Niels van Tol
3e 35
25. nvt   Joren Michielsen
Didier Witvrouwen
4e 33
4. nvt   Robin de Jong
Duncan van der Palen
5-8e 28.25
16. nvt   Maarten van Dyck
Witse van Lommel
5-8e 28.25
20. nvt   William Peirelinck
Tijs Van der Maat
5-8e 28.25
22. nvt   Tobias Edskes
Jasper Rietman
5-8e 28.25
6. nvt   Flor Polinder
Barry Torn
9-16e 20.25
8. nvt   Niels Kuypens
Thijs Nijeboer
9-16e 20.25
10. nvt   Bart van Gilst
Alexander Kraan
9-16e 20.25
12. nvt   Guus Abrahams
Tom Chermin
9-16e 20.25
15. nvt   Giel Cambré
Ruben Heye
9-16e 20.25
17. nvt   Toon Druyts
Jef Vleugels
9-16e 20.25
5. nvt   Theo Thijm
Ferdy Wever
17-25e 13.44
7. nvt   Jannes van der Ham
Bas Oudejans
17-25e 13.44
9. nvt   Bart de Ruijter
Robert van der Vlies
17-25e 13.44
13. nvt   Daan Beentjes
Martijn Bremer
17-25e 13.44
14. nvt   Aron Kahn
Jary Kroon
17-25e 13.44
18. nvt   Stef Dreierink
Kjel de Vries
17-25e 13.44
19. nvt   Seppe Dons
Toon Tijtgat
17-25e 13.44
21. nvt   Bram van der Bruggen
Yentl Vinckier
17-25e 13.44
23. nvt   Kevin de Jong
Youri Nijssen
17-25e 13.44
24. nvt   Bryan Advocaat
Jeroen F Bergers
17-25e 13.44
 
Gepubliceerd op 2 juli, gewijzigd op 9 juli.

Startdatum: 07 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2. nvt   Marly Bak
Luke Schut
1e 43
3. nvt   Bjorna Gras
Lisinka Pieterse
2e 40
1. nvt   Jessie Colijn
Julia Wouters
3e 37
9. nvt   Ruby Adel
Kimberley van Oeffel
4e 34
4. nvt   Vera Blok
Masu de Ridder
5-8e 30
5. nvt   Luca Leithuijser
Ruth Zijlstra
5-8e 30
6. nvt   Malou Knoeff
Iris Kraan
5-8e 30
12. nvt   Kirsten vd Lecq
Ramona Overdijk
5-8e 30
7. nvt   Sarah van Esch
Jessica Vergeer
9-16e 22.625
8. nvt   Puck van den Berg
Kim Slijkerman
9-16e 22.625
10. nvt   Marije ten Böhmer
Gina Salgado
9-16e 22.625
13. nvt   Suzanne Benninga
Kelly Crielaard
9-16e 22.625
14. nvt   Tamara van der Baan
Demi Zwerver
9-16e 22.625
17. nvt   Yaniek Boonstra
Femke Sybrandy
9-16e 22.625
18. nvt   Lore Cambré
Netje Mertens
9-16e 22.625
29. nvt   Lisa Ris
Jildou Schippers
9-16e 22.625
11. nvt   Margit Habing
Femke Zomerman
17-31e 14.6
15. nvt   Sarah Daalderop
Nadia van der Plaat
17-31e 14.6
16. nvt   Bibet ten Harmsen
Irene Timmermans
17-31e 14.6
19. nvt   Sanne Jansen
Caro Versteijnen
17-31e 14.6
20. nvt   Jet Raven
Yacintha Wever
17-31e 14.6
21. nvt   Indira Schouten
Anne Sparidans
17-31e 14.6
22. nvt   Winnie Assendelft
Tara Van Honschoten
17-31e 14.6
23. nvt   Shanna Drost
Romy de Jong
17-31e 14.6
24. nvt   Femke Severijns
Bente van Teeffelen
17-31e 14.6
25. nvt   Rafaela Vrancken
Josta van Zoonen
17-31e 14.6
26. nvt   Rowan Staes
Sarah Truyen
17-31e 14.6
27. nvt   Bente Broekema
Gwyneth Kef
17-31e 14.6
28. nvt   Charlotte van Nederkassel
Katleen Theunen
17-31e 14.6
30. nvt   Pien van Aggelen
Maria Konijnenberg
17-31e 14.6
31. nvt   Renée van Bokkem
Anne van de Kamp
17-31e 14.6
 
Gepubliceerd op 2 juli, gewijzigd op 13 juli.

Startdatum: 08 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. nvt   Giel Cambré
Ruben Heye
1e 18
15. nvt   Simon van Gompel
Wout Slaets
2e 16
4. nvt   Leon de Tombe
Bram de Winter
3e 14
9. nvt   Ruben Kerkhof
Matteo Rogantini
4e 13
3. nvt   Gijs van Solkema
Jelle van der Wurf
5-8e 10.75
6. nvt   Jary Kroon
Koen van de Wetering
5-8e 10.75
11. nvt   Sander van der Heide
Kevin de Jong
5-8e 10.75
13. nvt   Max Koning
Ron Koppers
5-8e 10.75
2. nvt   Martijn de Haan
Rick van der Sluis
9-16 7.375
5. nvt   Dennis van Wijk
Jesse Zegeling
9-16 7.375
8. nvt   Levy Moorkens
Jente Wuyts
9-16 7.375
14. nvt   Jens Clauwaert
Felix Wouters
9-16 7.375
16. nvt   Jorku Hanssen
Toon Vergauwen
9-16 7.375
19. nvt   Arno de Baere
Pedro de Baere
9-16 7.375
20. nvt   Mats Bleeker
Thom van Olphen
9-16 7.375
7. nvt   Wannes van Elsacker
Bram Geerinck
17-20e 5.25
10. nvt   Menno van Driel
Stevin van Keulen
17-20e 5.25
12. nvt   Bram van Aggelen
Emiel van den Berg
17-20e 5.25
18. nvt   Wout Abrahams
Kars Smeulders
17-20e 5.25
17. nvt   Mees Blom
Joris Burger
21. nvt   Daan Haanappel
Ivar de Waard
22. nvt   Michiel Koster
Ingmar Lam
 
Gepubliceerd op 3 juli, gewijzigd op 10 juli.

Startdatum: 08 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. nvt   Puck van den Berg
Ruth Zijlstra
1e 18
13. nvt   Britt den Haan
Raisa Schoon
2e 16
3. nvt   Eva Groenen
Roos Mast
3e 15
15. nvt   Nika Daalderop
Mascha van der Plaat
4e 14
2. nvt   Ruby Adel
Robyn Groenewegen
5-8e 12.75
4. nvt   Annika Habing
Nora Spraakman
5-8e 12.75
10. nvt   Jill Beezhold
Dominique Verwer
5-8e 12.75
12. nvt   Denise de Kant
Gwyneth Kef
5-8e 12.75
5. nvt   Eline Klaas
Marit Kuypens
9-16e 9.375
11. nvt   Annewil Gudde
Femke de Joode
9-16e 9.375
17. nvt   Carine Donkers
Hannah van Esch
9-16e 9.375
20. nvt   Sandra Fokke
Irie Timmer
9-16e 9.375
24. nvt   Indira Schouten
Femke Severijns
9-16e 9.375
25. nvt   Silke van der Giessen
Lisanne de Heus
9-16e 9.375
28. nvt   Maud Soetens
Caro Versteijnen
9-16e 9.375
29. nvt   Lauri Gerritsen
Melissa Rouw
9-16e 9.375
7. nvt   Amber Hoogerland
Marrit Verheij
17-30e 6.07
8. nvt   Linda Halberstadt
Elaysha de Pruis
17-30e 6.07
9. nvt   Sanne Adolfs
Michelle Hoeijenbosch
17-30e 6.07
14. nvt   Lisanne Rietman
Marith Schrik
17-30e 6.07
18. nvt   Channah Hilhorst
Janneke Timmerije
17-30e 6.07
19. nvt   Sanne Chermin
Sifre van Teeffelen
17-30e 6.07
21. nvt   Ditte Charpentier
Lisanne Schouten
17-30e 6.07
22. nvt   Dana de Jong
Lynn de Jong
17-30e 6.07
23. nvt   Lotte Moons
Jessica Zuidam
17-30e 6.07
26. nvt   Joyce van Dommelen
Sanne Schouten
17-30e 6.07
27. nvt   Anne Hermans
Janne Vrenssen
17-30e 6.07
30. nvt   Fenne Pennings
Lieke van Son
17-30e 6.07
31. nvt   Birgit Bos
Silke Temmink
17-30e 6.07
6. nvt   Marleen van Drunen
Isabel van der Meij
 
Gepubliceerd op 3 juli, gewijzigd op 9 juli.

Startdatum: 07 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5. nvt   Wolf de Blende
Andreas Wouters
1e 16
3. nvt   Daan van Dorpe
Jonas Stuer
2e 13
1. nvt   Olav Leeuwis
Mika Prins
3e 11
4. nvt   Brayan van den Berg
Nathan Jonker
4e 9
2. nvt   Dyon Bleeker
Gijs Burger
5-8e 6.5
6. nvt   Kevin Bossee
Janne de Vos
5-8e 6.5
7. nvt   Lode Notermans
Dennis van Wijk
5-8e 6.5
8. nvt   Robin Bussink
Charlotte Sterk
 
Gepubliceerd op 3 juli, gewijzigd op 10 juli.

Startdatum: 07 jul

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. nvt   Britt den Haan
Raisa Schoon
1e 17
4. nvt   Daisy van den Berk
Lois Visser
2e 14
8. nvt   Anke van As
Dorijn Boogaard
3e 12
7. nvt   Britt van den Berg
Danique Timmermans
4e 11
5. nvt   Fuerra Everaert
Esmee Priem
5-8e 8.5
6. nvt   Vera Backer
Vera vd Werken
5-8e 8.5
9. nvt   Hannah van Esch
Amber Hoogerland
5-8e 8.5
10. nvt   Lotte Kuipers
Merle Wildenborg
5-8e 8.5
2. nvt   Gezine de Jong
Trude Spraakman
9-12e 5.5
3. nvt   Michelle de Jonge
Maya van Noort
9-12e 5.5
11. nvt   Romy Boms
Sara Nijhuis
9-12e 5.5
12. nvt   Inge Fokke
Bente Jonker
9-12e 5.5
 
Gepubliceerd op 3 juli, gewijzigd op 9 juli.
  Melden v.a. 8.30 u met spelerskaart of geldige identiteitsbewijs. Zorg dat je voldoende eten en drinken bij je hebt. Neem voldoende rust en bescherm armen en benen met zonnebrand (ook bij minder mooi weer)...
 
's morgens worden er voorrondes gespeeld in poules van 3 of 4 teams per onderdeel.

S P E E L  S C H E MA ’  S VOORRONDE

 

Voorronde poule van 4  teams                            Voorronde poule van 3 teams

Tijd

Wedstrijd

Tellen/Fluiten

 

Tijd

Wedstrijd

Tellen/Fluiten

9.30

1-2

3

 

9.30

1-2

3

 

3-4

2

 

 

1-3

2

 

1-3

4

 

 

2-3

1

 

2-4

1

 

 

2-1

3

 

1-4

2

 

 

3-1

2

 

2-3

4

 

 

3-2

1



Na het verwerken van de uitslagen van de voorronden wordt het middagprogramma gepubliceerd.
Na publicatie van het middagprogramma is er  voor de teams 15 minuten gelegenheid om (eventuele) foute uitslagen te laten corrigeren.  Hierna is het gepubliceerde middag schema bindend.
's Middags wordt volgens single elimination gespeeld. (1-32, 2-31 enz.) Zie hiervoor de publicaties op de wanden van de wedstrijdleiding tent.

 ouders coachen niet (en kunnen hierop worden aangesproken door de arbitrage)
 ouders mogen wel tellen!