Rss feed Apeldoorn

Deelnemersveld gepubliceerd TV  23 juli
Het deelnemersveld voor de toernooien in Apeldoorn en Vrouwenpolder is gepubliceerd. Voor de tweede divisie heren op zondag in Vrouwenpolder is nog 1 plaats beschikbaar, wanneer je daar wilt spelen kun je een e-mail sturen met beide spelersnamen. Wie het eerst komt, het eerst maalt.

Update: de plaats is inmiddels opgevuld. Eventuele teams die nog reageren worden op een reservelijst geplaatst.

 
Toernooigegevens
Naam Apeldoorn
Datum 28-jul-'12 - 29-jul-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-24687035
   
Locatiegegevens
Adres Voorwaarts 59, Apeldoorn
Postcode 7321 MA
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   
Voor alle deelnemers is op zaterdag 28 juli en zondag 29 juli een lunch geregeld, mede mogelijk gemaakt door Bakkerij Bart Apeldoorn.

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 28 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 18 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Jeroen van der Linden (06-24687035)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 29 jul
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 18 jul 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Jeroen van der Linden (06-24687035)
Officials
 

Startdatum: 28 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1896.00Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
2 . 1543.00Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
3 . 1358.00Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
4 . 1165.00Informatie   Lennart Huijbers
Sander Rasker
 
5 . 940.00Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
6 . 857.00Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
7 . 827.50Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
8 . 745.00Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
9 . 575.00Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
10 . 430.00Informatie (P) Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
11 . 396.00Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
12 . 349.00Informatie   Michel Bargeman
Edwin Bargeman
 
13 . 182.00Informatie   Herwin Brillemans
Bart Theelen
 
14 . 150.88Informatie   Daniel van Helden
Max van Mullem
 
15 . 96.00Informatie   Kamil Brachowski
Nathan Mulder
 
16 . 80.00Informatie   Joris Bastiaans
Gerlof Verstoep
 
17 . 34.00Informatie (W) Jeroen van der Linden
Eric Meijer
 
 

Startdatum: 29 jul

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1434.00Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
2 . 1380.00Informatie   Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
3 . 1278.00Informatie   Danielle Remmers
Angelique Remmers
 
4 . 805.75Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
5 . 676.38Informatie   Inge van den Outenaar
Kaira van der Pal
 
6 . 610.00Informatie   Sanne Folkerts
Lindy Prins
 
7 . 530.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
8 . 436.00Informatie   Lisinka Pieterse
Lara Visch
 
9 . 373.00Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
10 . 364.00Informatie   Kelly Bolink
Flore Gravesteijn
 
11 . 309.75Informatie   Margit Meijer
Anniek Pluijter
 
12 . 228.00Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
13 . 72.00Informatie   Annemarie Huizenga
Danielle Kneppel
 
 

Startdatum: 28 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
1e 86
1.   Wim van der Ham
Steven Haveman
2e 68
3. (P) Sven Akse
Wessel van Lunzen
3e 57
6.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
4e 48
4.   Lennart Huijbers
Sander Rasker
5-6e 38
5. (W) Jeroen van der Linden
Eric Meijer
5-6e 38
7.   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
7e 31
8.   Michel Bargeman
Edwin Bargeman
8e 26
 
Gepubliceerd op 23 juli, gewijzigd op 28 juli.

Startdatum: 29 jul

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
3.   Danielle Remmers
Angelique Remmers
1e 86
4.   Kelly Bolink
Flore Gravesteijn
2e 68
1.   Daphne Katan
Nanda Pluijter
3e 57
5.   Sanne Folkerts
Lindy Prins
4e 48
2.   Inge van den Outenaar
Kaira van der Pal
5-6e 38
7.   Lisinka Pieterse
Lara Visch
5-6e 38
6.   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
7e 31
8.   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
8e 26
 
Gepubliceerd op 23 juli, gewijzigd op 29 juli.