Rss feed Mededelingen

NK Veteranen KS  07 aug
De inschrijvingen voor het NK Veteranen op 30 augustus zijn geopend.
 
Wijziging kalender Eredivisie Groningen en Toptoernooi Scheveningen TV  28 jul
Door problemen met het zand op de beoogde locatie in Groningen zijn we genoodzaakt om de kalender aan te passen. Het toernooi zal niet in Groningen plaatsvinden, maar in Huizen. De datum wordt aangepast, evenals de datum van het toegevoegde Toptoernooi in Scheveningen.

Oude situatie:
15/16 augustus - Toptoernooi Scheveningen
22+23 augustus - Eredivisie Groningen

Nieuwe situatie:
15+16 augustus - Eredivisie Huizen
22/23 augustus - Toptoernooi Scheveningen

We hebben er voor gekozen om de inschrijvingen van Groningen mee te verhuizen naar Huizen en de inschrijvingen voor Scheveningen mee te verhuizen naar de andere datum. Uiteraard kun je zelf je inschrijving aanpassen, als je dat wilt.

 
Toptoernooi 15/16 augustus KS  13 jul
 In het weekend van 15/16 augustus zal er toch een Toptoernooi (M/V) plaatsvinden en wel in Scheveningen.
 
De inschrijvingen zijn hiervoor vanaf nu geopend.
 
Update WK-wildcard TV  22 jun
Voor het WK Beachvolleybal 2015 is zowel bij de dames als de heren één (1) wildcard te winnen via de Eredivisie. Lees hier de informatie.

De eindstand na de speelronde Amstelveen is als volgt:
Aanmeldingen heren31 mei7 jun21 junTotaal
Tim Oude ElferinkDaan Spijkers3244123201056
Erik Jan RothfuszJeroen van Zwieten2763564121044
Marco DaalmeijerKees Spil3923202881000
Jaapjan FeenstraGijs van Pruijssen240168252660
Kjeld BroekemaErik van der Schaaf212252464
Erik NijlandRuben Penninga288168456
Dirk BoehlťJannes van der Ham196252448
Wouter van GilstBas Verpoorten196212408
Jasper BouterTom van Steenis154252406
Timko LokerseRick Wiggers168168336
Martijn van EerdJoeri Polman168134302
Ed BontropSander Uittenbosch122122

Aanmeldingen dames31 mei7 jun21 junTotaal
DaniŽlle RemmersMichelle Stiekema4124124121236
Elke Schuil-WijnhovenMered de Vries320288288896
Annemieke DriessenIlke Meertens288168356812
MariŽlle KloekMila Michel356252168776
Lauri LuijkenJoy Stubbe252356168776
Floor BerdenJuliŽtte van Duijnhoven252252168672
Dineke van DijkenLoladina Zwaanswijk168168252588
Anouk SchoutenSanne van Werkhoven212212134558
Nika DaalderopAna Rekar168168336
Flore GravesteijnJulia Wouters320320
Nienke den BoogertAnnemijn van de Graaff120120
 
Update WK-wildcard TV  08 jun
Voor het WK Beachvolleybal 2015 is zowel bij de dames als de heren één (1) wildcard te winnen via de Eredivisie. Lees hier de informatie.

De stand na de speelronde Vlissingen is als volgt:
Aanmeldingen heren 31 mei 7 jun 21 jun Totaal
Tim Oude Elferink Daan Spijkers 324 412   736
Marco Daalmeijer Kees Spil 392 320   712
Erik Jan Rothfusz Jeroen van Zwieten 276 356   632
Dirk Boehlé Jannes van der Ham 196 252   448
Jaapjan Feenstra Gijs van Pruijssen 240 168   408
Wouter van Gilst Bas Verpoorten 196 212   408
Jasper Bouter Tom van Steenis 154 252   406
Erik Nijland Ruben Penninga   288   288
Kjeld Broekema Erik van der Schaaf   212   212
Martijn van Eerd Joeri Polman   168   168
Timko Lokerse Rick Wiggers   168   168
Ed Bontrop Sander Uittenbosch 122     122

Aanmeldingen dames 31 mei 7 jun 21 jun Totaal
Daniëlle Remmers Michelle Stiekema 412 412   824
Mariëlle Kloek Mila Michel 356 252   608
Elke Schuil-Wijnhoven Mered de Vries 320 288   608
Lauri Luijken Joy Stubbe 252 356   608
Floor Berden Juliëtte van Duijnhoven 252 252   504
Annemieke Driessen Ilke Meertens 288 168   456
Anouk Schouten Sanne van Werkhoven 212 212   424
Nika Daalderop Ana Rekar 168 168   336
Dineke van Dijken Loladina Zwaanswijk 168 168   336
Flore Gravesteijn Julia Wouters   320   320
Nienke den Boogert Annemijn van de Graaff   120   120
 
Update WK-wildcard TV  01 jun
Voor het WK Beachvolleybal 2015 is zowel bij de dames als de heren één (1) wildcard te winnen via de Eredivisie. Lees hier de informatie.

De stand na de speelronde Budel/Arnhem is als volgt:
Aanmeldingen heren31 mei7 jun21 junTotaal
Marco DaalmeijerKees Spil392392
Tim Oude ElferinkDaan Spijkers324324
Erik Jan RothfuszJeroen van Zwieten276276
Jaapjan FeenstraGijs van Pruijssen240240
Dirk BoehlťJannes van der Ham196196
Wouter van GilstBas Verpoorten196196
Jasper BouterTom van Steenis154154
Ed BontropSander Uittenbosch122122
Kjeld BroekemaErik van der Schaaf0
Martijn van EerdJoeri Polman0
Timko LokerseRick Wiggers0
Erik NijlandRuben Penninga0

Aanmeldingen dames31 mei7 jun21 junTotaal
DaniŽlle RemmersMichelle Stiekema412412
MariŽlle KloekMila Michel356356
Elke Schuil-WijnhovenMered de Vries320320
Annemieke DriessenIlke Meertens288288
Floor BerdenJuliŽtte van Duijnhoven252252
Lauri LuijkenJoy Stubbe252252
Anouk SchoutenSanne van Werkhoven212212
Nika DaalderopAna Rekar168168
Dineke van DijkenLoladina Zwaanswijk168168
Nienke den BoogertAnnemijn van de Graaff0
Flore GravesteijnJulia Wouters0
 
Eredivisie Groningen KS  21 mei
In het weekend van 22/23 augustus zal er in Groningen een Eredivisietoernooi plaats vinden.
De inschrijvingen zijn hiervoor vanaf nu geopend.

De te verwachten Eredivisietoernooien (M/V) op 18/19 juli en 15/16 augustus zullen niet plaats vinden.
 
Belangrijke spelregelwijzigingen KS  20 apr

In het beach seizoen 2015 zijn enkele spelregelwijzigingen van kracht. De belangrijkste is de wijziging rondom de netfouten.
Voor beach gaan we terug naar de ‘oude’ regels van voor 2013, ofwel:

Netfout
'Het is fout als het net tussen de antennes door een speler aangeraakt wordt tijdens de actie van het spelen van de bal. Onder andere opspringen, aanraken van de bal (alsook een poging daartoe) en neerkomen worden als actie van het spelen van de bal aangemerkt.’ (regel 11.3.1) Het aanraken van het net tijdens het spelen van de bal of een poging daartoe is dus weer gewoon fout.  Er is geen verschil meer tussen bovenkant net of onderkant net of het aanraken van net én tegenstander.  Voor de scheidsrechters betekent dit een vereenvoudiging van de taak, voor de spelers daarentegen betekent het weer extra opletten geblazen!  Discussies tussen spelers en scheidsrechters over wat wel en niet fout is rondom het net is hiermee beperkt, oftewel: meer spelen, minder discussiëren!

Een andere wijziging betreft de tekens van de scheidsrechters:
Waar voorheen de 2e scheidsrechter de tekens van de 1e scheidsrechter kopieerde, is dat niet meer het geval.  De 2e hoeft de 1e scheidsrechter niet meer te volgen in het aangeven van zijn tekens. De 1e kopieert ook niet meer de tekens van de 2e scheidsrechter als deze ergens voor fluit.  De 1e scheidsrechter geeft dan enkel als laatste (en enige) de kant aan waar de service heen gaat.
 

Lees hier alle spelregels beachvolleybal
 
Wildcard WK Beachvolleybal 2015 KS  01 apr
Voor het WK Beachvolleybal 2015 is zowel bij de dames als de heren één (1) wildcard te winnen via de Eredivisie. Lees hier de informatie.

Aanmeldingen heren
  • Dirk Boehlé/Jannes van der Ham
  • Ed Bontrop/Sander Uittenbosch
  • Kjeld Broekema/Erik van der Schaaf
  • Jasper Bouter/Tom van Steenis
  • Marco Daalmeijer/Kees Spil
  • Martijn van Eerd/Joeri Polman
  • Jaapjan Feenstra/Gijs van Pruijssen
  • Wouter van Gilst/Bas Verpoorten
  • Timko Lokerse/Rick Wiggers
  • Erik Nijland/Ruben Penninga
  • Tim Oude Elferink/Daan Spijkers
  • Erik Jan Rothfusz/Jeroen van Zwieten
Aanmeldingen dames
  • Floor Berden/Juliëtte van Duijnhoven
  • Nienke den Boogert/Annemijn van de Graaff
  • Nika Daalderop/Ana Rekar
  • Dineke van Dijken/Loladina Zwaanswijk
  • Annemieke Driessen/Ilke Meertens
  • Flore Gravesteijn/Julia Wouters
  • Mariëlle Kloek/Mila Michel
  • Lauri Luijken/Joy Stubbe
  • Daniëlle Remmers/Michelle Stiekema
  • Anouk Schouten/Sanne van Werkhoven
  • Elke Schuil-Wijnhoven/Mered de Vries
 
Inschrijving geopend KS  01 apr
Vanaf heden kunnen teams zich inschrijven voor de Nationale beachcompetitie.
Vrijwel alle toernooien zijn staan op de toernooikalender. Zodra de resterende toernooien definitief zijn worden ook deze aan de toernooikalender toegevoegd.
De verwachting is dat wij nog een tweetal Eredivisietoernooien (M/V) (op 18/19 juli en 15/16 augustus) zullen plaatsen.
Daarnaast is de verwachting dat wij nog op de volgende data Eerste divisietoernooien gaan plaatsen:
- 20 juni (V)
- 11 juli (M/V)
- 23 augustus (M)
Ook zal op 31 mei nog een Derde divisietoernooi (M) geplaatst worden.
Daarnaast zijn de Beachlife locaties in de weekenden 1/2 en 8/9 augustus nog niet bekend gemaakt. Zodra dit gebeurt passen wij dit aan.
 
 
Nieuwe competitieleider TV  01 apr
Met ingang van het seizoen 2015 zal ik niet meer als competitieleider bij de beachcompetitie betrokken zijn. Mijn collega Kira Schorn, werkzaam op het kantoor in Apeldoorn, organiseert vanaf nu de competitie. Net als de afgelopen jaren zal Hans de Vos (manager Nationaal Servicepunt) eindverantwoordelijk blijven voor de uitvoering van de competitie.

Zelf zal ik me, vooral gedurende de zomermaanden, meer gaan richten op de ICT-ontwikkelingen binnen de Nevobo. Uiteraard zal ik mijn gezicht zo nu en dan nog wel op het strand laten zien, maar dan als deelnemer aan de toernooien.

Thijs-jan

 
Conceptkalender Nationale beachvolleybal competitie KS  10 feb
Vanaf heden is de conceptversie van de kalender voor de Nationale beachvolleybalcompetitie gepubliceerd. De conceptkalender is hier te vinden.
 
Beachlife heeft (op Ameland na) de locatiekalender nog niet gepubliceerd. Waar nu Beachlife staat zal worden aangesloten bij de Beach locatie van dat weekend.
 
Daarnaast heeft Beachlife aangegeven vooral interesse te hebben in het huisvesten van de 2e en 3e divisie. Om die redenen vinden veel 1e divisies plaats bij beachverenigingen. Daarnaast hebben we enkele 1e divisies kunnen plaatsen (in samenwerking met lokale verenigingen en partijen) in een "stedelijke" of "evenement" setting. Hierdoor hopen we aan enkele verzoeken tegemoet te komen. Deze trend verwachten we de komende jaren te kunnen uitbreiden.
 
Uiteraard zal de gehele competitie aanwezig zijn op de meest toonaangevende Beachlife locaties.
 
Helaas is de eredivisie nog niet volledig en wachten we nog op enkele concrete toezeggingen. Om die reden zal er pas op en later moment hierover informatie worden verschaft.
 
Oude nieuwsberichten

Laatste updates

27-08
Nieuws in NK Scheveningen
27-08
Nieuws in NK Veteranen
24-08
Nieuws in NK Scheveningen
23-08
Nieuws in NK Scheveningen
22-08
Nieuws in NK Scheveningen
21-08
Nieuws in NK Scheveningen
20-08
Nieuws in Apeldoorn
20-08
Nieuws in Hilversum
20-08
Nieuws in Lelystad
20-08
Nieuws in Scheveningen