Rss feed Rockanje

Geen nieuwsberichten
Toernooigegevens
Naam Rockanje
Datum 09-jun-'07
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator  
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres Beachclub Havana
Postcode Swinsedreef 26, 3235 AR Rockanje
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 09 jun -
Inschrijving geopend 20 apr 02:36 uur - 20 apr 02:36 uur
Inschrijfgeld € 0.00 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:00 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema
Wedstrijdleiding
Officials
 

Startdatum: 09 jun

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1090.00Informatie (1.00)Informatie   Danielle Remmers
Michelle Stiekema
 
2 . 720.00Informatie (2.00)Informatie   Ingerlise Kooijman
Jantine van der Vlist
 
3 . 665.00Informatie (1.50)Informatie   Marije Bouwknegt
Martha Maltha
 
4 . 630.00Informatie (2.50)Informatie   Annemieke Driessen
Mireille Reuling
 
5 . 600.00Informatie (1.00)Informatie   Madelein Meppelink
Anouk Zinger
 
6 . 540.00Informatie (4.33)Informatie   Maaike Sonneville
Josine Verbeek
 
7 . 460.00Informatie (5.00)Informatie   Veronique Kort
Angelique Remmers
 
8 . 460.00Informatie (3.00)Informatie   Alm de Boer
Meike van Wezel
 
9 . 450.00Informatie (4.12)Informatie   Lidia Bons
Nicole van der Mark
 
10 . 450.00Informatie (1.00)Informatie   Petra Bouthoorn
Charlotte Hermans
 
11 . 420.00Informatie (3.62)Informatie   Erzy Kassens
Larissa Teutscher
 
12 . 400.00Informatie (4.75)Informatie   Inge van den Outenaar
Masja van Straten
 
13 . 360.00Informatie (5.50)Informatie   Wieneke Stavenuiter
Anneline Stavenuiter
 
14 . 350.00Informatie (3.75)Informatie   Pamela Domselaar
Babbet Rijsdijk
 
15 . 340.00Informatie (5.25)Informatie   Sanne G. Keizer
Trude Weijers
 
16 . 325.00Informatie (5.88)Informatie   Pamela Domselaar
Marjolein Verhaaf
 
17 . 310.00Informatie (6.25)Informatie   Kimberley Hogervorst
Anouk Schouten
 
18 . 300.00Informatie (5.00)Informatie   Charlotte Heida
Marieke Mars
 
19 . 225.00Informatie (2.00)Informatie   Rimke Braakman
Sophie van Gestel
 
20 . 210.00Informatie (8.00)Informatie (W) Joyce Flendrie
Lisa Severein
 
21 . 205.00Informatie (4.33)Informatie   Sasja Hagens
Paulien Moekotte
 
22 . 205.00Informatie (7.00)Informatie   Nina Jansen
MariŽlle Kloek
 
23 . 200.00Informatie (6.75)Informatie   Rosita Blomenkamp
Laura Kam
 
24 . 190.00Informatie (5.62)Informatie   Pia van den Boom
Wiesje Elfferich
 
25 . 160.00Informatie (7.00)Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
26 . 130.00Informatie (6.50)Informatie   Josine Groot
Hanneke van Wijngaarden
 
27 . 0.00Informatie (8.00)Informatie   Nicole Remmers
Natascha Rikkerink
 
28 . 0.00Informatie (8.00)Informatie   Esther van der Kruk
Mariska Vrolijk
 
29 . 0.00Informatie (8.00)Informatie   Inge van den Berg
Mila Michel
 
 

Startdatum: 09 jun

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4. 5.88   Pamela Domselaar
Marjolein Verhaaf
1e 100
2. 3.00   Alm de Boer
Meike van Wezel
2e 90
3. 3.62   Erzy Kassens
Larissa Teutscher
3e 80
1. 4.33   Maaike Sonneville
Josine Verbeek
4e 70
6. 6.25   Kimberley Hogervorst
Anouk Schouten
5-6e 60
8. 8.00 (W) Joyce Flendrie
Lisa Severein
5-6e 60
5. 5.62   Pia van den Boom
Wiesje Elfferich
7-8e 50
7. 6.75   Rosita Blomenkamp
Laura Kam
7-8e 50
 
.