Rss feed Zwolle - Pelikaan

Routebeschrijving TV  05 mei
Vanwege wegwerkzaamheden is er een afwijkende routebeschrijving naar deze locatie. Deze kun je downloaden.
 
Wedstrijdschema gepubliceerd TV  05 mei
Het wedstrijdschema is gepubliceerd op het desbetreffende tabblad. Teams worden uiterlijk een half uur voor hun eerste wedstrijd geacht aanwezig te zijn. Houd hierbij ook rekening met het tellen en fluiten van wedstrijden.

De wedstrijdleider op het strand heeft het recht om in de derde divisie een afwijkend speelschema te hanteren, wanneer hij/zij dit nodig acht.
 
Indeling gepubliceerd TV  02 mei
De indeling voor dit toernooi is gepubliceerd op het tabblad 'deelnemersveld en uitslag'
 
Inschrijven en betalen tot en met vandaag TV  28 april
Door een invoerfout is bij een aantal niveaus in Zwolle een verkeerde einddatum voor de inschrijving gehanteerd. Dit betekent dat we voor alle niveaus van dit eerste speelweekend de mogelijkheid van inschrijving en betaling open houden tot vandaag (28 april) 18:00 uur.
 
Toernooigegevens
Naam Zwolle - Pelikaan
Datum 07-mei-'11 - 08-mei-'11
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres -
Postcode  
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden De wedstrijdkalender is tot 1 april onder voorbehoud
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 07 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 28 apr 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials Gertjan Pals
Hans Last
Jan Kuijlenburg
Rob Tap
Robert van Blankenstein
Ron Ferwerda
Wybe Reitsma
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 08 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 28 apr 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Roy Wassen (06-51910484)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 07 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 28 apr 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials Gertjan Pals
Hans Last
Jan Kuijlenburg
Rob Tap
Robert van Blankenstein
Ron Ferwerda
Wybe Reitsma
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 08 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 28 apr 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Roy Wassen (06-51910484)
Officials
 

Startdatum: 07 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 2234.00Informatie   Gijs van Pruissen
Dennis van der Wiel
 
2 . 2224.00Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
3 . 2155.00Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
4 . 1990.50Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
5 . 1808.00Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
6 . 1702.50Informatie   Bas den Boer
Herwin Brillemans
 
7 . 1516.00Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
8 . 1261.50Informatie   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
 
9 . 1130.00Informatie   Jasper Niewold
Martijn Visser
 
10 . 1113.00Informatie   Matthias Pezij
Rowan van Vreede
 
11 . 1066.50Informatie   Franke Beijer
Ivan Bruinier
 
12 . 1019.50Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
13 . 1010.00Informatie   Niels van Beek
Ben van Noorden
 
14 . 996.00Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
15 . 964.00Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
16 . 863.50Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
17 . 558.20Informatie   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
18 . 521.50Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
19 . 504.00Informatie   Onno Boersma
Matthijs Brul
 
20 . 433.50Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
21 . 197.50Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
22 . 114.00Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
23 . 30.00Informatie   Tjebbe de Groot
Michel La Poutre
 
 

Startdatum: 07 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 3654.00Informatie   Rimke Braakman
Michelle Stiekema
 
2 . 2527.00Informatie   Ilke Meertens
Mered de Vries
 
3 . 2404.00Informatie   JuliŽtte Mol
Kirsten Sparnaay
 
4 . 2355.50Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
5 . 2342.00Informatie   Charlotte Hermans
Elke Schuil-Wijnhoven
 
6 . 1929.50Informatie   Willemijn van Enk
Emily Kloos
 
7 . 1814.50Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
8 . 1660.00Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
9 . 1656.00Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
10 . 1550.00Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
11 . 1394.00Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
12 . 1286.00Informatie   Lidia Bons
Simone Salemans
 
13 . 1087.00Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
14 . 865.00Informatie   Kayleigh Kef
Lotte Swart
 
15 . 861.00Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
16 . 817.50Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
17 . 711.50Informatie   Sanne Folkerts
Maureen Weernekers
 
18 . 690.00Informatie (W) Karlijn Mooren
Inge Renting
 
19 . 623.00Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
20 . 430.00Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
 

Startdatum: 08 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 812.50Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
2 . 561.00Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
3 . 558.20Informatie   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
4 . 521.50Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
5 . 351.50Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
6 . 279.00Informatie   Gerard van der Burg
Albert Drent
 
7 . 197.50Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
8 . 143.50Informatie   Daniel van Helden
Robin van Helden
 
9 . 143.00Informatie   Sven Oosterhoff
Arjan Roelofs
 
10 . 118.00Informatie   Duncan van der Palen
Jorrit van der Schot
 
11 . 114.00Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
12 . 100.50Informatie   Matthijs Agterberg
Chris Haanschoten
 
13 . 0.00Informatie   Vincent Joosten
DaniŽl Joosten
 
 

Startdatum: 08 mei

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 973.00Informatie   Romy Beck
Vera Scheepbouwer
 
2 . 623.00Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
3 . 437.00Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
4 . 430.00Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
5 . 402.50Informatie   Luke Schut
Lara Visch
 
6 . 337.00Informatie   Daphne Katan
Kim van Zoonen
 
7 . 245.00Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
8 . 205.00Informatie   Alm de Boer
Linda van Leeuwen
 
9 . 100.00Informatie   Jori Colijn
Ilona Nieuwkoop
 
10 . 75.00Informatie   Leonie Bruggink
Marije Morren
 
11 . 0.00Informatie   Carla Groeneweg
Johanna de Jongste
 
 

Startdatum: 07 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1.   Gijs van Pruissen
Dennis van der Wiel
1e 86
3.   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
2e 68
5.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
3e 57
4.   Bart Koning
Sander Rasker
4e 48
2.   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
5-6e 38
7.   Bas den Boer
Herwin Brillemans
5-6e 38
8.   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
7e 31
6.   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
8e 26
 
Gepubliceerd op 2 mei, gewijzigd op 9 mei.

Startdatum: 07 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4.   Rimke Braakman
Michelle Stiekema
1e 86
2.   Charlotte Hermans
Elke Schuil-Wijnhoven
2e 68
3.   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
3e 57
1.   Ilke Meertens
Mered de Vries
4e 48
5. (W) Karlijn Mooren
Inge Renting
5-6e 38
7.   Willemijn van Enk
Emily Kloos
5-6e 38
6.   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
7e 31
8.   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
8e 26
 
Gepubliceerd op 2 mei, gewijzigd op 9 mei.

Startdatum: 08 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5.   Matthijs Agterberg
Chris Haanschoten
1e 14
7.   Vincent Joosten
DaniŽl Joosten
2e 10
1.   Herman Rempe
Niels van Tol
3e 7
2.   Gerard van der Burg
Albert Drent
4e 5
4.   Sven Oosterhoff
Arjan Roelofs
5e 4
3.   Daniel van Helden
Robin van Helden
6e 3
6.   Duncan van der Palen
Jorrit van der Schot
7e 2
 
Gepubliceerd op 2 mei, gewijzigd op 9 mei.

Startdatum: 08 mei

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Leonie Bruggink
Marije Morren
1e 14
5.   Alm de Boer
Linda van Leeuwen
2e 10
3.   Luke Schut
Lara Visch
3e 7
1.   Daphne Katan
Kim van Zoonen
4e 5
4.   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
5e 4
6.   Jori Colijn
Ilona Nieuwkoop
6e 3
8.   Carla Groeneweg
Johanna de Jongste
7e 2
 
Gepubliceerd op 2 mei, gewijzigd op 9 mei.

Eerste en tweede divisie

Veld 1 Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 1 S1 S8 1-8  S3    
10:00 3 S3 S6 3-6  V1    
11:00 5 W1 W2 1-4  V3    
12:00 6 W3 W4 3-2  V5    
13:30 9 W7 V5 6-4  V6   5-6e
14:30 11 V7 V8 7-8  V9 7e 8e
15:30 12 W5 W10 1-3  V11    
17:00 14 W12 W13 1-2   1e 2e

Veld 2
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 2 S5 S4 5-4  S2    
10:00 4 S7 S2 7-2  V2    
11:00 8 V2 V1 5-8  V4    
12:00 7 V4 V3 7-6  V8    
13:30 10 W8 V6 5-3  V7   5-6e
14:30              
15:30 13 W6 W9 2-4  W11    
17:00 15 V12 V13 3-4   3e 4e

Derde divisie

Poule A: S1, S4, S5, S8
Poule B: S2, S3, S6, S7

Speelsysteem: 1 set

Ochtendprogramma

Veld 1
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 1 S1 S4   S5    
  3 S5 S8   S4    
  5 S1 S5   S8    
  7 S4 S8   S5    
  9 S8 S1   S8    
  11 S5 S4   S1    

Veld 2
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 1 S2 S3   S6    
  3 S6 S7   S3    
  5 S2 S6   S7    
  7 S3 S7   S6    
  9 S7 S2   S7    
  11 S6 S3   S2    

Middagprogramma

Poule C: A1, A2, B1, B2
Poule D: A3, A4, B3, B4

Speelsysteem: 1 set
Veld 1
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
12:30 1 C1 C2   C3    
  3 C3 C4   C2    
  5 C1 C3   C4    
  7 C2 C4   C3    
  9 C4 C1   C4    
  11 C3 C2   C1    

Veld 2
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
12:30 1 D1 D2   D3    
  3 D3 D4   D2    
  5 D1 D3   D4    
  7 D2 D4   D3    
  9 D4 D1   D4    
  11 D3 D2   D1