Rss feed Zwolle - Pelikaan

Routebeschrijving TV  05 mei
Vanwege wegwerkzaamheden is er een afwijkende routebeschrijving naar deze locatie. Deze kun je downloaden.
 
Wedstrijdschema gepubliceerd TV  05 mei
Het wedstrijdschema is gepubliceerd op het desbetreffende tabblad. Teams worden uiterlijk een half uur voor hun eerste wedstrijd geacht aanwezig te zijn. Houd hierbij ook rekening met het tellen en fluiten van wedstrijden.

De wedstrijdleider op het strand heeft het recht om in de derde divisie een afwijkend speelschema te hanteren, wanneer hij/zij dit nodig acht.
 
Indeling gepubliceerd TV  02 mei
De indeling voor dit toernooi is gepubliceerd op het tabblad 'deelnemersveld en uitslag'
 
Inschrijven en betalen tot en met vandaag TV  28 april
Door een invoerfout is bij een aantal niveaus in Zwolle een verkeerde einddatum voor de inschrijving gehanteerd. Dit betekent dat we voor alle niveaus van dit eerste speelweekend de mogelijkheid van inschrijving en betaling open houden tot vandaag (28 april) 18:00 uur.
 
Toernooigegevens
Naam Zwolle - Pelikaan
Datum 07-mei-'11 - 08-mei-'11
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor  
   
Locatiegegevens
Adres -
Postcode  
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden De wedstrijdkalender is tot 1 april onder voorbehoud
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 07 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 28 apr 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials Gertjan Pals
Hans Last
Jan Kuijlenburg
Rob Tap
Robert van Blankenstein
Ron Ferwerda
Wybe Reitsma
 

3e divisie (M)

Type Mannen 32 teams
Datum 08 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 28 apr 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Roy Wassen (06-51910484)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 07 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 28 apr 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding
Officials Gertjan Pals
Hans Last
Jan Kuijlenburg
Rob Tap
Robert van Blankenstein
Ron Ferwerda
Wybe Reitsma
 

3e divisie (V)

Type Vrouwen 32 teams
Datum 08 mei
Inschrijving geopend 05 apr 12:00 uur - 28 apr 18:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 3e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Roy Wassen (06-51910484)
Officials
 

Startdatum: 07 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 2234.00Informatie (1.62)Informatie   Gijs van Pruissen
Dennis van der Wiel
 
2 . 2224.00Informatie (2.88)Informatie   Bart Koning
Sander Rasker
 
3 . 2155.00Informatie (2.75)Informatie   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
 
4 . 1990.50Informatie (3.12)Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
5 . 1808.00Informatie (2.25)Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
6 . 1702.50Informatie (4.62)Informatie   Bas den Boer
Herwin Brillemans
 
7 . 1516.00Informatie (4.25)Informatie   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
 
8 . 1261.50Informatie (4.75)Informatie   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
 
9 . 1130.00Informatie (3.50)Informatie   Jasper Niewold
Martijn Visser
 
10 . 1113.00Informatie (5.62)Informatie   Matthias Pezij
Rowan van Vreede
 
11 . 1066.50Informatie (5.00)Informatie   Franke Beijer
Ivan Bruinier
 
12 . 1019.50Informatie (7.50)Informatie   Peter Heysteeg
Hidde van der Hoeven
 
13 . 1010.00Informatie (5.00)Informatie   Niels van Beek
Ben van Noorden
 
14 . 996.00Informatie (6.75)Informatie   Pieter Goudswaard
Joop Korver
 
15 . 964.00Informatie (6.25)Informatie   Steven van de Velde
Jeffrey van Wijk
 
16 . 863.50Informatie (8.00)Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
17 . 558.20Informatie (8.00)Informatie   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
18 . 521.50Informatie (6.75)Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
19 . 504.00Informatie (7.50)Informatie   Onno Boersma
Matthijs Brul
 
20 . 433.50Informatie (5.00)Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
21 . 197.50Informatie (8.00)Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
22 . 114.00Informatie (7.50)Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
23 . 30.00Informatie (8.00)Informatie   Tjebbe de Groot
Michel La Poutre
 
 

Startdatum: 07 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 3654.00Informatie (1.00)Informatie   Rimke Braakman
Michelle Stiekema
 
2 . 2527.00Informatie (1.00)Informatie   Ilke Meertens
Mered de Vries
 
3 . 2404.00Informatie (4.38)Informatie   JuliŽtte Mol
Kirsten Sparnaay
 
4 . 2355.50Informatie (2.75)Informatie   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
 
5 . 2342.00Informatie (1.00)Informatie   Charlotte Hermans
Elke Schuil-Wijnhoven
 
6 . 1929.50Informatie (3.12)Informatie   Willemijn van Enk
Emily Kloos
 
7 . 1814.50Informatie (5.50)Informatie   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
 
8 . 1660.00Informatie (2.38)Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
9 . 1656.00Informatie (7.25)Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
10 . 1550.00Informatie (4.00)Informatie   Renate Beersma
Sabine Beersma
 
11 . 1394.00Informatie (5.62)Informatie   Erzy Kassens
Larissa Masselink
 
12 . 1286.00Informatie (5.75)Informatie   Lidia Bons
Simone Salemans
 
13 . 1087.00Informatie (6.00)Informatie   Bjorna Gras
Jiske van Straaten
 
14 . 865.00Informatie (3.50)Informatie   Kayleigh Kef
Lotte Swart
 
15 . 861.00Informatie (6.00)Informatie   Verin Boer
Mieke Thielen
 
16 . 817.50Informatie (6.50)Informatie   Marly Bak
Wieneke Stavenuiter
 
17 . 711.50Informatie (7.00)Informatie   Sanne Folkerts
Maureen Weernekers
 
18 . 690.00Informatie (7.12)Informatie (W) Karlijn Mooren
Inge Renting
 
19 . 623.00Informatie (6.50)Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
20 . 430.00Informatie (8.00)Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
 

Startdatum: 08 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 812.50Informatie (1.00)Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
2 . 561.00Informatie (1.00)Informatie   Koen Keijsers
Feike Laane
 
3 . 558.20Informatie (16.50)Informatie   Daniel Hoonhout
Lesley Kef
 
4 . 521.50Informatie (16.50)Informatie   Kelvin Covalo
Guillaume Klich
 
5 . 351.50Informatie (1.00)Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
6 . 279.00Informatie (1.00)Informatie   Gerard van der Burg
Albert Drent
 
7 . 197.50Informatie (5.00)Informatie   Jeroen van Eijk
Robin Kalmeijer
 
8 . 143.50Informatie (16.50)Informatie   Daniel van Helden
Robin van Helden
 
9 . 143.00Informatie (16.50)Informatie   Sven Oosterhoff
Arjan Roelofs
 
10 . 118.00Informatie (32.00)Informatie   Duncan van der Palen
Jorrit van der Schot
 
11 . 114.00Informatie (3.00)Informatie   Oleksii Kuzmin
Mark Jan Paulusma
 
12 . 100.50Informatie (16.50)Informatie   Matthijs Agterberg
Chris Haanschoten
 
13 . 0.00Informatie (32.00)Informatie   Vincent Joosten
DaniŽl Joosten
 
 

Startdatum: 08 mei

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 973.00Informatie (1.00)Informatie   Romy Beck
Vera Scheepbouwer
 
2 . 623.00Informatie (1.00)Informatie   Ylva Goor
Marloes Kremer
 
3 . 437.00Informatie (1.00)Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
4 . 430.00Informatie (1.00)Informatie   Lisa Damen
Karo Rikhof
 
5 . 402.50Informatie (16.50)Informatie   Luke Schut
Lara Visch
 
6 . 337.00Informatie (1.00)Informatie   Daphne Katan
Kim van Zoonen
 
7 . 245.00Informatie (1.00)Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
8 . 205.00Informatie (16.50)Informatie   Alm de Boer
Linda van Leeuwen
 
9 . 100.00Informatie (16.50)Informatie   Jori Colijn
Ilona Nieuwkoop
 
10 . 75.00Informatie (16.50)Informatie   Leonie Bruggink
Marije Morren
 
11 . 0.00Informatie (32.00)Informatie   Carla Groeneweg
Johanna de Jongste
 
 

Startdatum: 07 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 1.62   Gijs van Pruissen
Dennis van der Wiel
1e 86
3. 2.75   Menno Garrett
Tomas Willem Garrett
2e 68
5. 3.12   Marten Hoeksma
Klaas Vos
3e 57
4. 2.88   Bart Koning
Sander Rasker
4e 48
2. 2.25   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
5-6e 38
7. 4.62   Bas den Boer
Herwin Brillemans
5-6e 38
8. 4.75   Tijmen Companjen
Tijs de Tombe
7e 31
6. 4.25   Vincent van Kempen
Mark van Winsen
8e 26
 
Gepubliceerd op 2 mei, gewijzigd op 9 mei.

Startdatum: 07 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4. 1.00   Rimke Braakman
Michelle Stiekema
1e 86
2. 1.00   Charlotte Hermans
Elke Schuil-Wijnhoven
2e 68
3. 2.38   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
3e 57
1. 1.00   Ilke Meertens
Mered de Vries
4e 48
5. 7.12 (W) Karlijn Mooren
Inge Renting
5-6e 38
7. 3.12   Willemijn van Enk
Emily Kloos
5-6e 38
6. 2.75   Nikkie Aarts
Charlotte Heida
7e 31
8. 5.50   Nanda Pluijter
Aletta Wilbrink
8e 26
 
Gepubliceerd op 2 mei, gewijzigd op 9 mei.

Startdatum: 08 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5. 16.50   Matthijs Agterberg
Chris Haanschoten
1e 14
7. 32.00   Vincent Joosten
DaniŽl Joosten
2e 10
1. 1.00   Herman Rempe
Niels van Tol
3e 7
2. 1.00   Gerard van der Burg
Albert Drent
4e 5
4. 16.50   Sven Oosterhoff
Arjan Roelofs
5e 4
3. 16.50   Daniel van Helden
Robin van Helden
6e 3
6. 32.00   Duncan van der Palen
Jorrit van der Schot
7e 2
 
Gepubliceerd op 2 mei, gewijzigd op 9 mei.

Startdatum: 08 mei

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2. 16.50   Leonie Bruggink
Marije Morren
1e 14
5. 16.50   Alm de Boer
Linda van Leeuwen
2e 10
3. 16.50   Luke Schut
Lara Visch
3e 7
1. 1.00   Daphne Katan
Kim van Zoonen
4e 5
4. 1.00   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
5e 4
6. 16.50   Jori Colijn
Ilona Nieuwkoop
6e 3
8. 32.00   Carla Groeneweg
Johanna de Jongste
7e 2
 
Gepubliceerd op 2 mei, gewijzigd op 9 mei.

Eerste en tweede divisie

Veld 1 Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 1 S1 S8 1-8  S3    
10:00 3 S3 S6 3-6  V1    
11:00 5 W1 W2 1-4  V3    
12:00 6 W3 W4 3-2  V5    
13:30 9 W7 V5 6-4  V6   5-6e
14:30 11 V7 V8 7-8  V9 7e 8e
15:30 12 W5 W10 1-3  V11    
17:00 14 W12 W13 1-2   1e 2e

Veld 2
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 2 S5 S4 5-4  S2    
10:00 4 S7 S2 7-2  V2    
11:00 8 V2 V1 5-8  V4    
12:00 7 V4 V3 7-6  V8    
13:30 10 W8 V6 5-3  V7   5-6e
14:30              
15:30 13 W6 W9 2-4  W11    
17:00 15 V12 V13 3-4   3e 4e

Derde divisie

Poule A: S1, S4, S5, S8
Poule B: S2, S3, S6, S7

Speelsysteem: 1 set

Ochtendprogramma

Veld 1
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 1 S1 S4   S5    
  3 S5 S8   S4    
  5 S1 S5   S8    
  7 S4 S8   S5    
  9 S8 S1   S8    
  11 S5 S4   S1    

Veld 2
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
09:00 1 S2 S3   S6    
  3 S6 S7   S3    
  5 S2 S6   S7    
  7 S3 S7   S6    
  9 S7 S2   S7    
  11 S6 S3   S2    

Middagprogramma

Poule C: A1, A2, B1, B2
Poule D: A3, A4, B3, B4

Speelsysteem: 1 set
Veld 1
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
12:30 1 C1 C2   C3    
  3 C3 C4   C2    
  5 C1 C3   C4    
  7 C2 C4   C3    
  9 C4 C1   C4    
  11 C3 C2   C1    

Veld 2
Wed Teams Seed Teller Winnaar Verliezer
12:30 1 D1 D2   D3    
  3 D3 D4   D2    
  5 D1 D3   D4    
  7 D2 D4   D3    
  9 D4 D1   D4    
  11 D3 D2   D1