Rss feed Budel

Deelnemersveld gepubliceerd TV  28 mei
Het deelnemenersveld is zojuist vanuit de trein van St Anthonis richting Utrecht gepubliceerd. Het wedstrijdschema zal ik morgen op de site zetten.
 
Toernooigegevens
Naam Budel
Datum 02-jun-'12 - 03-jun-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 06-13502249
   
Locatiegegevens
Adres Sportpark "Harrie Derks", Poelderstraat, Budel
Postcode 6021 JZ
Routebeschrijving  
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 02 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 23 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Marco van Beers (06-51095743)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 03 jun
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 23 mei 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Marco van Beers (06-51095743)
Officials
 

Startdatum: 02 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 1009.50Informatie   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
 
2 . 817.60Informatie   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
 
3 . 730.40Informatie   Dirk Boehlé
Sander Schouten
 
4 . 704.55Informatie   Dustin Bontrop
Jeffrey van Wijk
 
5 . 620.00Informatie   Frank van den Outenaar
Sven Vismans
 
6 . 612.80Informatie   Marten Hoeksma
Klaas Vos
 
7 . 595.20Informatie   Bas Markus
Hidde Uittenbosch
 
8 . 461.00Informatie   Michel Bargeman
Ed Bontrop
 
9 . 375.75Informatie   Herwin Brillemans
Mark van Winsen
 
10 . 372.80Informatie   Stijn Heffels
Siem Vrenssen
 
11 . 359.80Informatie   Ferdinand de Booij
Ivan Bruinier
 
12 . 344.60Informatie   Erik van der Schaaf
Max Steenbergen
 
13 . 336.35Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
14 . 322.20Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
15 . 317.60Informatie   Tom Buijs
Erwin Huinen
 
16 . 316.00Informatie   Casper Folkers
Corjan Kroon
 
17 . 272.60Informatie   Tom Kleinepier
Dirk van der Linden
 
18 . 232.45Informatie   Sven Akse
Wessel van Lunzen
 
19 . 192.50Informatie   Guillaume Klich
Wouter Vreeke
 
20 . 160.00Informatie   Toon Coenen
Tom Markus
 
21 . 123.20Informatie   Matthijs Brul
David Julicher
 
22 . 49.00Informatie   Lyssandre Rammos
Wouter Rodenhuis
 
23 . 6.20Informatie (W) René van der Mark
Jos Vahl
 
 

Startdatum: 03 jun

# Punten   Ingeschreven team  
1 . 907.60Informatie   Esther Hullegie
Marloes Kremer
 
2 . 653.20Informatie   Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
 
3 . 652.40Informatie   Sabine Beersma
Renate Beersma
 
4 . 530.40Informatie   Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
 
5 . 526.70Informatie   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
 
6 . 402.40Informatie   Fiona van Diepen
Laura Kam
 
7 . 379.20Informatie   Nicole van der Mark
Jessica Smit
 
8 . 348.60Informatie   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
 
9 . 323.95Informatie   Alm de Boer
Marije Morren
 
10 . 282.00Informatie   Marloes Emmink
Simone Linstra
 
11 . 270.70Informatie   Annemijn Lubbersen
Elizanne de Vries
 
12 . 261.02Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
13 . 196.55Informatie   Lisinka Pieterse
Lara Visch
 
14 . 194.40Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
15 . 187.40Informatie   Steffie Bossink
Anneline Stavenuiter
 
16 . 171.40Informatie   Sanne Folkerts
Lotte Gerland de Vries
 
17 . 131.20Informatie   Noortje Buurma
Sanne G. Keizer
 
18 . 65.60Informatie   Wietske Idema
Susanne van Leersum
 
19 . 0.00Informatie   Denise van Rietschoten
Esther Verbraak
 
 

Startdatum: 02 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
4.   Dirk Boehlé
Sander Schouten
1e 86
2.   Jeroen Vismans
Mart van Werkhoven
2e 68
1.   Frank van den Outenaar
Sven Vismans
3e 57
6.   Remko Hiemstra
Pepijn Lochtenberg
4e 48
3.   Dustin Bontrop
Jeffrey van Wijk
5-6e 38
5. (W) René van der Mark
Jos Vahl
5-6e 38
7.   Michel Bargeman
Ed Bontrop
7e 31
8.   Marten Hoeksma
Klaas Vos
8e 26
 
Gepubliceerd op 28 mei, gewijzigd op 6 juni.

Startdatum: 03 jun

Plaatsing   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
2.   Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
1e 86
5.   Sabine Beersma
Renate Beersma
2e 68
1.   Ingerlise Kooijman
Laure Obelink
3e 57
3.   Nicole van der Mark
Jessica Smit
4e 48
4.   Esther Hullegie
Marloes Kremer
5-6e 38
7.   Fiona van Diepen
Laura Kam
5-6e 38
8.   Anna Brouwer
Maaike Sonneville
7e 31
6.   Rachel van de Pol
Nathalie Spekman
8e 26
 
Gepubliceerd op 28 mei, gewijzigd op 5 juni.