Rss feed Nijmegen

Beschikbare plaatsen TV  08 augustus
Er zijn nu drie beschikbare plaatsen in de tweede divisie vrouwen in Nijmegen (zaterdag).

Deze plaatsen zijn beschikbaar volgens het 'wie het eerst komt het eerst maalt'-principe. Mailen kan, onder vermelding van beide spelersnamen, naar thijs-jan.veldhuizen@nevobo.nl.

Wanneer er op donderdag om 15:00 uur meer dan 1 vrije plaats over is zal geen (standaard) DE8-schema, maar een poule gespeeld worden (zie standaardschema's derde divisie). Dat doen we omdat er anders erg weinig wedstrijden per team over blijven.
 
Deelnemersveld gepubliceerd TV  07 augustus
Het deelnemersveld voor de toernooien in Nijmegen en Scheveningen is gepubliceerd. Voor de tweede divisie dames op zaterdag in Nijmegen is nog 1 plaats beschikbaar, wanneer je daar wilt spelen kun je een e-mail sturen met beide spelersnamen. Wie het eerst komt, het eerst maalt.

Update: het gaat inmiddels op 2 vrije plaatsen op zaterdag in Nijmegen (vrouwen).
 
Toekenning wildcards TV  13 juli
Zoals bekend zijn er twee typen wildcards: verstrekt door de promotor (vaak een lokale vereniging) en verstrekt door de organisator (de Nevobo). Wat deze laatste categorie betreft is bepaald dat een speler geen tweede wildcard in het seizoen krijgt. Over de wildcards van de promotors is hierover niets afgesproken.
Imke Hoorstra en Myrte Neijenhuis hebben zowel tijdens het toernooi in Arnhem als tijdens het toernooi in Nijmegen een wildcard van de promotor gekregen. We zullen bij de evaluatie van het seizoen bekijken of we hier al dan niet anders mee om zouden moeten gaan.
 
Toernooigegevens
Naam Nijmegen
Datum 11-aug-'12 - 12-aug-'12
   
Contactgegevens
Organisator
Telefoon organisator 030-7513613
Contactpersoon promotor
Telefoon promotor 0651450571
   
Locatiegegevens
Adres Winkelsteegseweg 208, Nijmegen
Postcode 6534 AR
Routebeschrijving Komende vanaf Venlo/'s-Hertogenbosch (A73):
- Vanaf snelweg afslag Dukenburg (2).
- U komt Nijmegen binnen via de van Boetbergweg.
- Weg volgen tot over het Maas en Waal kanaal.
- Bij het stoplicht linksaf de Vossendijk op.
- Na ongeveer 500 meter ziet u aan de rechterhand de ingang van Aiolos bij Sportpark de Vossendijk.


Komende vanaf Utrecht (A12, A50):
- Arnhem/Nijmegen, borden Nijmegen aanhouden.
- U komt Nijmegen binnen via de Neerbosscheweg.
- Weg volgen (u ziet Kasteeltje aan linkerzijde)
- Na het Bastionhotel (aan linkerzijde) bij de stoplichten rechtdoor.
- Na de Texaco pomp rechtsaf.
- Nu gaat u langs de bedrijven en Philips. Na Philips (hoge gebouw) gaat u de 3e straat rechtsaf, echt vlak voor de oprit van de brug. Weg volgen tot aan het kanaal. Bij de T-splitsing linksaf, onder de brug door na 500 meter (parkeerplaats en groot hek voorbij) ziet u aan de linkerhand de ingang van Aiolos op Sportpark Vossendijk.


Openbaar vervoer:
- Vanaf het centraal station bus lijn 10, uitstappen halte winkelhart Hatert en rechtsaf de Vossendijk aflopen, ongeveer 700 meter.
- Vanaf het centraal station bus lijn 24, uitstappen halte na de Philips (Tarweweg) dan eerste weg rechtsaf.
- Weg volgen tot aan het kanaal. Bij de T-splitsing linksaf, onder de brug door na 500 meter (parkeerplaats en groot hek voorbij) ziet u aan de linkerhand de ingang van Aiolos op Sportpark Vossendijk.
   
Overige eigenschappen
Catering  
Prijzengeld  
Overnachting  
Overige bijzonderheden  
   

1e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 11 aug
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 01 aug 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Marjolein Jansen (0651450571)
Officials
 

2e divisie (M)

Type Mannen 8 teams
Datum 12 aug
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 01 aug 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Marjolein Jansen (0651450571)
Officials
 

1e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 12 aug
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 01 aug 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 1e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Marjolein Jansen (0651450571)
Officials
 

2e divisie (V)

Type Vrouwen 8 teams
Datum 11 aug
Inschrijving geopend 01 apr 00:00 uur - 01 aug 15:00 uur
Inschrijfgeld € 31.50 vooraf betalen
Uiterlijk aanmelden 08:30 uur
Tijdstip begin 09:00 uur
Richttijd finale 17:00 uur
Puntenschema 2e Divisie (8 teams)
Wedstrijdleiding Marjolein Jansen (0651450571)
Officials
 

Startdatum: 11 aug

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 2186.00Informatie (3.50)Informatie   Bas Verpoorten
Nikos Vogiatzis
 
2 . 1588.00Informatie (3.50)Informatie   Matthijs Agterberg
Wouter van Gilst
 
3 . 1519.00Informatie (3.62)Informatie   Franke Beijer
Jeroen de Koning
 
4 . 993.00Informatie (1.25)Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
5 . 985.50Informatie (5.25)Informatie   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
 
6 . 977.50Informatie (4.25)Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
7 . 955.00Informatie (3.75)Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
8 . 915.00Informatie (1.88)Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
9 . 442.00Informatie (7.50)Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
10 . 431.00Informatie (6.00)Informatie   Michel Bargeman
Edwin Bargeman
 
11 . 348.00Informatie (8.00)Informatie   Tom Fahner
Michiel Oudshoorn
 
12 . 347.50Informatie (7.33)Informatie   Casper Haanappel
Robin Kalmeijer
 
13 . 285.00Informatie (5.00)Informatie (P) Jaapjan Feenstra
Erik Groenen
 
14 . 270.00Informatie (8.00)Informatie   Bob van den Berg
Rene Koop
 
15 . 208.00Informatie (3.25)Informatie   Joris Bastiaans
Gerlof Verstoep
 
16 . 192.00Informatie (8.00)Informatie   William Klaver
Martijn Kroonen
 
17 . 190.00Informatie (8.00)Informatie   Pieter Glerum
Sam van Ling
 
18 . 26.00Informatie (5.25)Informatie   Sipke Heida
Rob Jongeneel
 
 

Startdatum: 12 aug

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1674.00Informatie (1.38)Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
2 . 1630.00Informatie (1.75)Informatie (H) Daphne Katan
Nanda Pluijter
 
3 . 1561.00Informatie (1.12)Informatie   Esther van Berkel
Quirine Oosterveld
 
4 . 1455.00Informatie (2.00)Informatie   Sabine Beersma
Renate Beersma
 
5 . 1372.00Informatie (3.00)Informatie   Wiesje Elfferich
Ilona Lievaart
 
6 . 948.00Informatie (4.38)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
7 . 919.75Informatie (7.00)Informatie   Jessie Colijn
Julia Wouters
 
8 . 906.75Informatie (2.38)Informatie   Maaike Sonneville
Anneline Stavenuiter
 
9 . 866.50Informatie (2.92)Informatie   Martine Kuijpers
Marije Morren
 
10 . 862.50Informatie (4.12)Informatie   Alm de Boer
Marlies de Keizer
 
11 . 769.00Informatie (5.25)Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
12 . 634.00Informatie (5.88)Informatie (W) Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
13 . 623.50Informatie (6.62)Informatie   Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
14 . 525.00Informatie (2.00)Informatie   Juliette van Duijnhoven
Petra Hekkenberg
 
15 . 473.00Informatie (6.38)Informatie (P) Rosa Garrett
Vera Scheepbouwer
 
16 . 453.00Informatie (8.00)Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
17 . 108.00Informatie (6.75)Informatie   Marjolein Jansen
Minke Swinkels
 
 

Startdatum: 12 aug

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 993.00Informatie (1.75)Informatie   Wim van der Ham
Steven Haveman
 
2 . 977.50Informatie (3.00)Informatie   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
 
3 . 955.00Informatie (1.88)Informatie   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
4 . 915.00Informatie (2.00)Informatie   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
 
5 . 442.00Informatie (4.50)Informatie   Herman Rempe
Niels van Tol
 
6 . 349.50Informatie (3.62)Informatie   Michiel Boudewijn
David Julicher
 
7 . 347.50Informatie (4.50)Informatie   Casper Haanappel
Robin Kalmeijer
 
8 . 285.00Informatie (1.33)Informatie   Jaapjan Feenstra
Erik Groenen
 
9 . 208.00Informatie (1.92)Informatie   Joris Bastiaans
Gerlof Verstoep
 
10 . 173.00Informatie (6.12)Informatie   Alessandro Fornero
Jeroen Mekkelholt
 
11 . 109.00Informatie (7.00)Informatie   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
 
12 . 38.00Informatie (3.50)Informatie   Arnold Nijhuis
Arjan Roelofs
 
13 . 14.00Informatie (6.38)Informatie (W) Matthijs Brul
Tim Henke
 
14 . 0.00Informatie (8.00)Informatie   Dicky Kottink
Tom Kottink
 
 

Startdatum: 11 aug

# Punten Seeding   Ingeschreven team  
1 . 1674.00Informatie (2.42)Informatie   MariŽlle Jippes
Sanne van Werkhoven
 
2 . 1025.25Informatie (1.12)Informatie   Fiona van Diepen
Lotte Swart
 
3 . 948.00Informatie (4.00)Informatie   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
 
4 . 862.50Informatie (2.25)Informatie   Alm de Boer
Marlies de Keizer
 
5 . 779.38Informatie (4.62)Informatie   Lisanne Adams
Kaira van der Pal
 
6 . 769.00Informatie (4.00)Informatie   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
 
7 . 634.00Informatie (2.75)Informatie   Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
 
8 . 623.50Informatie (4.50)Informatie (H) Shirley Jarman
Elcke de Weme
 
9 . 453.00Informatie (4.25)Informatie   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
 
10 . 369.75Informatie (4.25)Informatie   Margit Meijer
Anniek Pluijter
 
11 . 108.00Informatie (6.50)Informatie (W) Marjolein Jansen
Minke Swinkels
 
12 . 80.00Informatie (8.00)Informatie   Rosa Kruizenga
Isabelle Overgoor
 
13 . 68.00Informatie (4.67)Informatie   Saskia Duursma
Marjolein Wildeboer
 
14 . 0.00Informatie (7.33)Informatie   Anne Goossens
Marloes Joore
 
 

Startdatum: 11 aug

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
5. 5.00 (P) Jaapjan Feenstra
Erik Groenen
1e 86
1. 1.25   Wim van der Ham
Steven Haveman
2e 68
2. 1.88   Benno Lansdorp
Gijs van Pruissen
3e 57
6. 5.25   Thomas ten Brinke
Vincent van Kempen
4e 48
4. 4.25   Dennis Glasbergen
Shaun Sturgess
5-6e 38
7. 6.00   Michel Bargeman
Edwin Bargeman
5-6e 38
8. 7.50   Herman Rempe
Niels van Tol
7e 31
3. 3.75   Jeroen Hanekamp
Emiel Meijer
 
Gepubliceerd op 6 augustus, gewijzigd op 29 mei.

Startdatum: 12 aug

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 2.92   Martine Kuijpers
Marije Morren
1e 86
3. 4.38   Kelly Bolink
Ilona Nieuwkoop
2e 68
5. 5.88 (W) Imke Hoorstra
Myrte Neijenhuis
3e 57
6. 6.62   Shirley Jarman
Elcke de Weme
4e 48
2. 4.12   Alm de Boer
Marlies de Keizer
5-6e 38
8. 6.38 (P) Rosa Garrett
Vera Scheepbouwer
5-6e 38
7. 7.00   Jessie Colijn
Julia Wouters
7e 31
4. 5.25   Ilse Bruijne
Bjorna Gras
8e 26
 
Gepubliceerd op 6 augustus, gewijzigd op 12 augustus.

Startdatum: 12 aug

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 1.92   Joris Bastiaans
Gerlof Verstoep
1e 38
4. 4.50   Casper Haanappel
Robin Kalmeijer
2e 30
3. 3.62   Michiel Boudewijn
David Julicher
3e 25
6. 6.12   Alessandro Fornero
Jeroen Mekkelholt
4e 21
2. 3.50   Arnold Nijhuis
Arjan Roelofs
5-6e 17
8. 8.00   Dicky Kottink
Tom Kottink
5-6e 17
5. 6.38 (W) Matthijs Brul
Tim Henke
7e 14
7. 7.00   Marc van Tongeren
Nico de Vreeze
8e 12
 
Gepubliceerd op 6 augustus, gewijzigd op 12 augustus.

Startdatum: 11 aug

Plaatsing Seeding   Deelnemers Uitslag Punten p.p.
1. 4.25   Cleo Jongedijk
Larissa Masselink
1e 38
4. 6.50 (W) Marjolein Jansen
Minke Swinkels
2e 30
6. 8.00   Rosa Kruizenga
Isabelle Overgoor
3e 25
2. 4.25   Margit Meijer
Anniek Pluijter
4e 21
5. 7.33   Anne Goossens
Marloes Joore
5e 18
3. 4.67   Saskia Duursma
Marjolein Wildeboer
6e 16
 
Gepubliceerd op 6 augustus, gewijzigd op 12 augustus.